Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

maca793
8. pro 2007

tak ja takéto plienky kupujem a kupovať budem aj naďalej, pravdaže, pokiaľ sa mne také niečo nestane. stalo sa to v čechách, u nás som to nevidela.

kiwuska
9. pro 2007

urcite by sa to nemalo stat. ale co su oproti tomu tisice hraciek renomovanych a drahych znaciek, ktore obsahuju toxicke latku a stahuju ich z trhu? To ani nemate sancu zbadat ze skodia. ten klinec sa nasiel. a este spusta veci, na ktore ani nemyslime, ze nie su zdrave. cerstva zelenina, cim krajsia tym chemickejsia, pokial ju nemate z vlastnej zahrady ☹

maca793
9. pro 2007

kiwuska tak to hej, tá krásna zelenina plná chémie.
určite sa by to stávať nemalo, myslím si, že to bolo len jedno balenie, takže nič hrozné.

kacka.va
9. pro 2007

zrovna předevčírem kamarádka říkala, že museli 4 hračky vyhodit, protože zjistili, že jsou špatné.

sara2
9. pro 2007

maca793 o Tesco výživách som nepočula.Malej chutia najviac a kupili sme ich do zásoby kopec.O čo ide,napíš mi prosím ťa.Pretože sme nedávno mali problém s hnačkami,tak či to nebude mať súvis.dik 🙂

penelope2066
9. pro 2007

podla mna kazda mama vzdy prezera plienku pred tym ako ju dietatu zalozi

luculka
9. pro 2007

inak akurat som to hovorila manzelovi...a ???? 😒 😕 😕

penelope2066
9. pro 2007

samozrejme ze by to bolo citit vsak luculka? podla mna je to blbost.hadam mi nechcete povedat ze ta matka na to prisla az potom,

luculka
9. pro 2007

sak kazda jedna ak zoberie tu plienku z balika do ruky...tak musi usudit ze by to tam citila... 😎

pietra81
9. pro 2007

Ahoj, prolítla jsem tuhle diskuzi a musím se přidat.
My jsme byli ten první případ kdy se ve fialových tesco plenách našlo něco cizího. U nás to bylo tak že jsem měla Báru rozbalenou v postýlce, normálně si hrála s hrazdičkou a měla jsem pod ní čistou rozdělanou plínku do který jsem ji chtěla pak zabalit. No a když jsem ji chtěla zadělat tak jsem si všimla že má od něčeho poškrábanou nožičku a všimla jsem si asi 2cm dlouhého takového plastového drátku. No tak jsem ho chtěla vytáhnout (povytáhla jsem ho asi 10cm), ale měla jsem návštěvu a ta mě vyhecovala ať to pošlu na Novu do občanského juda že třeba něco dostanu. Tak jsem to nafotila - viz album - a poslala fotku a adresu kam mi můžou poslat tričko. No a za dva dny přijel štáb z novy že jako jdou točit reportáž-naprosto neohlášeně.. No my nepřipravený, doma provozní nepořádek... Ale to je jedno. Fotku té pleny jsem poslala i do tesca aby věděli. No a z tesca se mi ozvali až po té reportáži, přijela k nám paní z firmy která ftyhle pleny pod značkou tesco dováží z německa, moc se omlouvali, že se to nikdy nestalo atd. Přivezla mi nějaký plyšový hračky, deset balíků fialových plen Tesco různých velikostí a plnou krabici vlhčených ubrousků. Takže já jsem jim odpustila. 😅
No a píšu to sem proto, aby jste věřily, že se opravdu může stát, že tam něco je a maminka si toho hned nevšimne... No, ale ty další případy mě trošku děsí-ten silonový provaz a ten hřebík, to je síla.

katusha
9. pro 2007

pietra, to je teda poriadny drot! 😲
ale verim, ze si to clovek nemusi vsimnut, ked ma stale kopec roboty 😒
a malu to moc poskrabalo? ☹

helen
9. pro 2007

Ahoj Pietra, no to je sila s tym drotikom :( ale stat sa moze pri vyrobe kadeco, ja som inak tiez s tesco plienkami spokojna. Dufam, ze to mala nemala do krvi. Inak medzi nasimi Barborkami je len den rozdiel! :D

penelope2066
9. pro 2007

ale keby tam aj daco bolo tak si to urcite vsimnem skor ako do toho zabalim dieta

llenda
9. pro 2007

Já jsem s plenkama Tesco taky dost spokojená,jsou fakt skvělí a myslím si že když by tam něco bylo tak bych to našla protože při přebalování plínu vždycky přejedu rukou.
denousek:při kupování plín se podívej na výrobce,protože jedna várka se prodává pod (údajně) dobrou a drahou značkou a druhá várka jde na Tesco, Hypernova atd.,ale výrobce je stejnej.
Takže já zůstávám věrná Tescu 😀 😀 😀

pietra81
9. pro 2007

No já jsem si toho nevšimla právě protože jsem ji měla jen tak rozdělanou pod Bárou, když jsem ji chtěla zalepit tak jsem si už taky všimla.
Katusha, poškrábalo ji to trošku, ale stejně mě to naštvalo, to je jasný. Už si rozhodně dávám větší pozor...
Helen, tak ať máte z vaší Barborky radost jako mám já z té naší.

etuska
9. pro 2007

No to je sila! Aj my budeme opatrnejsí 😒 Tesco plienky pouzivame uz 3-ti rok,zatial sa nam nic podobne nestalo. Dcerka nosi plienky uz len na noc,no aj tak ich budem odteraz viac kontrolovat.

draga
9. pro 2007

pietra však jsem taky psala že zrovna u toho (teď už vím, že tvojeho 😀 případu) to chápu, že ten drátek byl slaboučkej ale promiň ten hřebík to je fakt už docela dost nebo myslíš že na ten bys nepřišla???? 😀 a teď teda přemýšlím, jestli v té plínce taky jako něco nenajdu třeba červa 😀 😀 to odškodnění je docela dobrým, co? hlavně že se Barborce nic nestalo 😵

pucik
9. pro 2007

ahojky, jsme s tesco plenkama taky moc spokojený, nechápu, jak někdo mohl ten hřebík nenajít, já vždy plenku když jí rozvaluju tak jí prohmatávám i před tím, než byly tyhle události. Myslím, že cena není tak vysoká a v akci je to bájo, teď mají 2+1 zdarma, což každý ocení. Zůstanu u nicha budu dávat ještě větší pozor 😉 🙂

dadus
9. pro 2007

aj ja pouzivam fialove tesco plienky a tiez nedam na ne dopustit, su prefektne a cenovo dostupne 😉 stat sa moze cokolvek, to nevylucujem a keby sme vedeli, co vsetko sa vo vyrobe deje, tak by sme pomaly nekupili nic...takze pokial asi nezazijem....tak je dobe 😅

lenycka
9. pro 2007

Pucik, to maji vsude 2+1 zdarma? Tak to je super. Ja jsem s nima taky spokojena a pokazde, kdyz davam novou plinku, tak tam upravuju uvnitr ty gumicky, takze bych si hrebiku snad taky vsimla a v te reportazi daval plinku pry snad tatinek mi nekdo rikal, tak to je asi tak nejlepsi mit 3-4plinky pro tyhle pripady predem zkontrolovane a pak se to stat nemuze ani tatinkovi 😉 😀

susik77
29. únor 2008

ahojte, davajte si pozor na Tesco plenky c. 4-kupili sme 1 balik asi pred dvomi tyzdnami a plenkyu boli spinave-cierne-na lepitkach zvonku a 1 spinava zvnutra-akoby tam bolo nieco hnede vstrebane 😝

langkofel
29. únor 2008

Tak to je sila, ja o tom pocujem teraz prvy krat, a nestacim sa cudovat...
Zijem v zahranici a ked som bola doma na SK, tiez som si tam kupovala fialove tesco plienky, mala som s nimi dobru skusenost, my sme pouzivali iba Pampers a Tesco fialove, a fakt teda pamperskam konkurovali, akurat ze boli trosku hrubsie ako Pampers. No teda "ziram" 😲 . A som rada ze uz sme "bezplienkovi" 😉

marselina
1. bře 2008

já jsem používala tesco pleny jak ty fialové tak ity bílé jen na lepítka,byla jsems nimi spokojená a nikdy se mi nepodařilo koupit nějaké zmetky,měla jsem asi štěstí přitom všem co se ted prodává a jedna reklamace za druhou.

rosinka
1. bře 2008

ja môžem používať akékoľvek plienky aj tak mi všetky prekaká 😀 😀 😀 😀 ale najspokojnejšia som s pampers, dokonca od huggies mala riťku červenú, a mala som aj fialové plienky tesco a teraz konečne míňam tie modre tesco, tie som si kúpila ešte pred pôrodom. ale akonáhle ich miniem tak budem kupovať len pampres, veď teraz ich dosť v akcii každý mesiac v vždy inej drogerií

denisocka
1. bře 2008

😵 to má´te tie klince asi len na čechách 😀 ja používam po odskušaní pampersiek už len TESCO FIALOVE a som maxim.spokojná ,nepretekaju ,saju ,žiadna alergia ani klince 😀 😀 😀 😀 😀

hejdita
1. bře 2008

ja mela taky tesko plenky a byla sem spokojena......jenomze tesko bylo od nas moc daleko tak sem si zvykla na huggies a sem s nima moc spokojena....vubec mi neproteka....protekala mi pri pamperskach.......takze je videt co miminko to taky řitka 😀

lenlut
1. bře 2008

Ahoj,my používali spíš jen pampers-oranžové a sem tam fialové tesko až do 10 měsíce.Pak s emalá po pamperskách oprudila-po oranžových,ale tak hrozně,že jsem musela asi 14 dnů používat látkové aby se jí to zhojilo a od té doby jí už pampersky nesedí a to ani ty zelené,u obou druhů jí začne rudnou zadeček.Ted jsem na tesko fia. a je to dobrý.Zkoušela jsem i dm -babylove,nebyly špatné,byla v such,ale ta nápln se vevnitř hodně cuckovala.Nejhorší to bylo po noci.To z toho měla jednu kouli dole.

submarhav
15. kvě 2008

Vážení, tak dneska jsem přebaloval malou, koukám jako blázen, v plínce Tesco fialové zalisovaný nějaký předmět, kouknu blíže a ejhle vypadá to jako žvýkačka. Tak si říkám tak tuhle plínu ji teda dávat nebudu při představě , že jí někdo vyflusnul do linky, se mi udělalo špatně. Tak jsem to nafotil a nevím kam to poslat, jestli někam mejlem do Tesca nebo přímo na Novu? Poraďte. Marek

junovka
15. kvě 2008

co sa tyka Tesco plienok, tak s panobohom dovidenia!!!!!!!!! 😠 😠 😠 Moja mala Nely mala prvykrat v porodke ich, vkuse mala od nich zapareny zadocek....myslela som si, ze je to snad tym teplom, co vtedy bolo.....a potom manzel kupil asi pred mesiacom znova, tak chuderka, rafla taku plesen medzi nozkami ☹ ☹ ☹ ....ze sme asi 3 tyzdne chodili na kozne, jak dajaky Cigani 😠 😠 😠 ☹ .Strasne som sa bala, aby sa jej to nedostalo do tele cez pisulku ☹ 😔

safiah
15. kvě 2008

no fuuj submarhav tovazne ???😅 hehe tak tesco plienky som pouzivala dlho vlastne az kym sa mi deti nezacali trochu pohybovat potom som mala problem s tym ze sa cez ne precuravali aj 4 krat denne som musela prezliekat no dlho to nervalo a vymenila som ich za huggies ci pampars tie nam momentalne vyhovuju 😉