Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

gabuliik
3. pro 2007

Dannynka, už som to našla. Pozri si to na nova.cz Je to tam hned na začiatku.

dannynka
3. pro 2007

gabulik-oki idem kuk,a dakujem 😉 😉 😉

dominica
3. pro 2007

ja tiež nie, až dokým mi to nepovedala kamoška, stačí si pozrieť na obaloch plienok výrobcu a je to rovnaké 😉

monaberuska1
3. pro 2007

dannynka🙂
jo tohle myslíš,
helejte holky jak už jsem napsala každý na tohle máme jiný názor🙂takže jakýpak dohady tady že??já říkám že tesco plínky bych nekupovala ani za nic🙂a vy že ano🙂a to je v naprostý pořádku bych řekla já?😀

makelka
3. pro 2007

monaberuska - já myslím, že až budeš mít miminko u sebe, tak sama nejlíp zjistíš, které ti vyhovují. Huggies se mi taky často rozlepovaly a Pampers sleep and play nám protekly už po hodině. Ještě jsem zkoušela Fixies a ty taky nic moc 😉

a souhlasím s horty, já taky plínu projedu vnitřkem, aby se trošku srovnala, a myslím že 10cm hřebík je dost velkej, aby byl vidět 😉 ale i mistr tesař se někdy utne

dannynka
3. pro 2007

tu je ten link keby to este aj niekto iny nevydel
http://www.nova.cz/zpravy/?83c=~domaci~&83e=DO2...

monaberuska1
3. pro 2007

makelka🙂jojo to si myslím taky:_)a třeba taky změním názor na tesco plenky🙂konečně taky nikdo na mě nejuká🙂jen ty semnou mluvíš normálně🙂ale každý má přeci na svůj názor 😒 🙂

dannynka
3. pro 2007

monaberuska presne tak kazdy ma svoj nazor a je to kazdeho vec ake plienky da svojmu dietatku,aj ja s tebousuhlasim 😉 😉 😉

draga
3. pro 2007

monaberuska a proc mudra ty plínky nedoporučuje??? To bych teda ráda věděla, mám už 10ti měsícního kluka a nikde v širokém dalekém okolí jsme neslyšela, že by nějaká doktorka tyhle plínky nedoporučovala? mimochodem vidím, že brzičko rodíš tak hodně štěstíčka a radosti s mimískem 😵

iza
3. pro 2007

monaberuska : no víš ono tesco nic nevyrábí...vyrábějí to jiní výrobci,ale pak to jede pod tescem..tzn, že např Tesco filaové vyráběla stejná firma jako Pampers,Tesco prací prášek vyrábíěl Procter and Gamble atd atd....bpíšu v minulém časeneb nevím přesně jestli to tak ještě je...a právě proto byl a je takový rozdíl mezi Tesco plenama modrýma(dříve bílýma) a fialovýma...každý výrobek je od jiného výrobce. tak asi tak...no a pokud tvé známe používaly ty šmejdový tesco pleny, tak se nedivím, že si stěžovaly

monaberuska1
3. pro 2007

draga🙂
jojo děkuji🙂už bych rodila ale teď?Matrošem☹prý co má maminky tak jejich mimínka mají s tesco plínkama problémy hlavně s opruzinkama tkže radí přejít na plenky lepší kvality a tesco prý zahodit🙂z tohodle hlediska je nedoporučuje

klararas
3. pro 2007

já se přikláním k ize, každou věc mají od jiného výrobce

denousek
autor
3. pro 2007

tesco plenky sem chtela jedine pro starsi miminko ale urcite ne pro nejmensi a ted uz na tom uvazuju ze uz snad ani pro to starsi...jaka je kolem tech plenek ve vyrobne asi hygiena kdyz sou tam draty a rezavy hrebiky ze...kde se asi v detske vyrobne veme rezavy hrebik co,,??...je to hnus

monaberuska1
3. pro 2007

souhlasím s denouskem🙂

iza
3. pro 2007

denosek ježíš co furt máš s tou hygienou...hygiena je ve všech fabrikách stejná..tzn na prd 😀

klararas
3. pro 2007

Holky, hlavně vy, co jste ještě neporodily. Nemůžu pochopit, jak můžete posuzovat a odsuzovat nějaké pleny. Každé dítko je jiné a každému sedí jiné plenky. Beztak polovina z vás, která tyto plenky odsuzuje, je bude kupovat. Tak už to neřešte, neodsuzujte a koukejte realitě do očí

draga
3. pro 2007

manaberuska tak uvidíš sama já začala na pamperskách newborn a pak přešla na tesco a žádný opruzeninky neměl, jednou mi dala kamarádka huggies, protože už jejímu mimču byly malý a Dalí se hned oprudil, takže opravdu to je prdelka od prdelky 😉 a když vidím u tebe tu 39tt tak já rodila právě když mi to na koníkovi naskočilo takže ty už taky klíďo můžeš, ale radši ještě vydrž je to lepší pro mimi 😉 a užívej si bezdětna do poslední volné chviličky pak už to je mazec i když krásnej 😀 😎

simus
3. pro 2007

denoušku tesko plínky se ani novorozenců nedají dat pokud nejsou obříci, bo by je měli pod paže🙂 takže většina používá si myslím new born od pampers nebo neco takového a až pak teska ale pozor jen fakt fialové kde je miminko s maminkou ty druhé jsou na pytel🙂

petaska
3. pro 2007

Tak my taky používáme Tesco fialové a jsme naprosto spokojení-ani jednou neprotekly, nerozlepujou se, ani stopa po opruzení ani v tom letním vedru...prostě pohoda 😉
A myslím, že hřebík bych snad nepřehlídla, když tu plínu malýmu dávám. No ale soudit nebudu, od toho jsou jiní...
Každopádně kupovat je budeme dál 😉

klararas
3. pro 2007

denousek, zajdi si na jatka, do sýrárny, do pekárny a určo už nic nepojíš?! 😀

iza
3. pro 2007

jo jo sim..my měli Huggies Soft..ty byly bááješčný,ale jsou asi jen do 5kg..tak jsme je moc neunosili 😀

denousek
autor
3. pro 2007

jo jasne jenze jinde se to prece tak casto nestane ja vim stat se muze ale potreti??to uz je prece mazec....
klararas ja vim kazdemu ditku sedne jina plenka ja jen ze treba moje segra ma ted 3 mesicni mimi a tesco pleny kupuje a dobry....jiny maji zase opruzeniny ale to uz je na jine tema me tam jde o ty hrebiky a draty ............vyrobce nemuze za to zda bude mit dite opruzeniny nebo ne ale mohli by si vic hlidat kvalitu vyroby kdyz je to pro male deti a jeste k tomu kdyz se to nestalo poprve!!!

artuse
3. pro 2007

ahoj holky, tak my taky používáme ty fialové Tesco plínky a jsem s něma spokojená, řekla bych, že jsou snad srovnatelné s Pampers, vůbec se mi nezdá, že by škrábaly a dobře sajou, taky by mě zajímalo z jakého důvodu je nedoporučuje Dr.? ty bílé Tecso neznám, nikdy jsme je neměli...

arabeska
3. pro 2007

monaberuska,ani aj som na teba nijako neutocila len som s tebou nesuhlasila,ja si myslim ze kazdy ma pravo na svoj nazor a popravde sa mi nezda ze by sa tu do teba niekto navazal.

monaberuska1
3. pro 2007

klarars🙂
to jsi nás pěkně odsoudila, to nebylo od tebe pěkný ☹ měla by jsi pochopit že někdo je zastánce plenek tesco a nikdo prostě ne🙂a nemysli si že ty nejsi jediná kdo má mimí mi v okolí jich známe taky dost a z mého okolí nejsou pleny tesco holt oblíbené, takže si tu řekni svůj názor ale neshazuj nás!!!!!!jo a jak neřešte!!!!je to téma na tohle založený!!!!

denousek
autor
3. pro 2007

radsi nevidet jak se delaj rohliky 😀

monaberuska1
3. pro 2007

arabeska:_)
jojo😀já jen že ještě nemáme dítka ale budeme mít🙂a třeba pak budeme mluvit taky jinak🙂ale teď já mám takový názor🙂a ta klaras by neměla na těhu takhle uhazovat!!!

denousek
autor
3. pro 2007

ano presne mono!!od toho tu to tema je a kdo to nechce resit tak proste naschledanou......

monaberuska1
3. pro 2007

no ono je někdy lepší nevědět ani v restauraci co vlastně jíš???

draga
3. pro 2007

každému prostě vyhovuje něco jinýho ale nechápu, že ta máma ten hřebík prostě neobjevila, když přebalovala mimi, ještě kdysi ten slaboulinkej drátek to bych pochopila, že ho mamka nenaštrachala ale 10cm!!! hřebík a ještě napříč 😀 😎 😀 podle mě je to výmysl a basta 😀 😎 jsme chtěli s manželem poslat na novu plínku tesco, že jsme v ní našli "hovno" pardon dámy 😀 😀 😀