Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

denousek
autor
3. pro 2007

klaras koukam realite do oci jo jak si chtela....radsi si priplatim na plenky nez kupovat smejdy a pak s malim jezdit po doktorech ze m hrebik v zadech...tot vse ale jestli ty ses s teskama spokojena tak to neres kupuj si je dal treba tam mit hrebik nebudes no...

arabeska
3. pro 2007

mona mas pravdu ze to bolo prepisknute..ved aj vy uz coskoro budete maminy a potom urcite napisete aj vy vasu skusenost

a o tyx restikax,no ani ja radsej nexcem vediet cop jem

iza
3. pro 2007

J8 si hlavně myslím, že se tady nějak lidi nepochopili....všechny co pšějeme ody na Tesco pleny mluvíme o Fialových...hřebík byl v Modrých..tak to jsou prostě jiný plenky, který tady snad ani nikdo nekupuje ne ?
monaberuska : já myslím, že tě klára neosoudila, jen naznačila, že prostě ze začátku má člověk plno plánů a pak se střetne s realitou a ty svý plány změní...hele já třeba potom,co Jáchymek měl plenky Huggies New Born, jsem si říkala, že do jiných něž Huggies už nepůjdu,ale ..teda ALE - vyrostl z těch pro novorozeňata a tak jsem koupila jiný(jedny s kočičkama,myslím Classik, druhý s medvídkem Pů - myslím Soft...pro větší mimi)...no a oba druhy na velkýkulový...první protejkaly, druhý ho škrtily u nožiček...pak jsem prubla Pampers(půjčená 3pleny od kamarádky)-škrtily u nožiček, protejkaly kolem nožiček...no tak jsem zase na Tesco plenách a další pokusy už nedělám...Tesco neprotečou, držej helzy, netlačej,nejsou tvrdý a pohoda

denousek
autor
3. pro 2007

draga to mímo prebaloval tatinek a beztak ani poradne nevi jak se to dela...tak proste si toho nevsiml myslim ze se to stat klidne muze....

artuse
3. pro 2007

holky, ale ono fakt záleží, kde se to vyrábí, jak už tady někdo říkal pro Tesco vyrábí spousta výrobců, např. teď mám doma fialovej balík Tesco plínek MIDI a ty jsou vyrobeny v ČR a např. Tesco plínky menší velikosti MINI (také fialové balení), co jsme používali před tím, byly vyrobeny v Německu...takže ve zprávách mohli ještě říct, kdo přesně je výrobcem 😉

klararas
3. pro 2007

ale já vás neodsuzuju, ba naopak. Jen mě příjde zvláštní, zavrhovat něco, co jste osobně nevyzkoušely?

iza
3. pro 2007

draga 😀 😀 😀

monaberuska1
3. pro 2007

arabeska.-)
to je jasný že písnem🙂já mám teď koupený ty newborn pampers🙂na těch začnu🙂a pak dál uvidím.-)ale ta klaras mě dostala spíš nám těhulkám vynadala jakože nemáme stejný názor jako ona 😝 😒 ☹ 😠 to se mi moc nelíbilo, vždycky jsem se tu potkala s fajn holkama🙂jako třeba ty🙂a denouska zbožňuji🙂😀

makelka
3. pro 2007

Holky to máte jako s oblečením, někdo koupí Adidas tričko ve značkovým obchodě za dva litry a někdo na tržnici za dvě stovky a je to kolikrát to stejné, rozdíl je akorát v ceně. Když si lépe prohlídnete cedulky, i tam je napsáno Made in Taiwan či China 😉 Jde jen o to, že lidi vidí skvělá značka jdou po tom 😉
A pokud vím, tak problémy byly s těma obyčejnýma Tesco plínama a ne s těma fialovýma 😉
A to jste asi nikdo nebyli v čokoládovnách, byste se zblily 😝

denousek
autor
3. pro 2007

segra si na fialovy tesco taky nestezovala.....rikala ze lepsi nez ty bili ze lepe lepi jak ty bile...ze ty bile se rozlepuji ale fialove maji jako kdyby suchy zip...ale nesla bych do zadnejch tescovejch ptz to co se kolem nich ted deje ...jde o zdravi detatka prece...

f.nina
3. pro 2007

Tak to my jsme jednou tesco pleny mněli a už nikdy 😝 .Po koupani když jsem mazala malého a zůstali mi mastne ruce tak jsme je nemohli ani zapnout a vypotřebovali jsme tak pět plínek než jse to povedlo a sundávání tech plínek bylo ještě katastrofálnější jinak než násilím nam to nešlo sundat takže tesco plínky už nikdy!!!!!! 😠

simus
3. pro 2007

denoušku
ono asi ale není jisté že i pokud si připlatíš nebudeš mít ,,šmejdy,, jak píšeš dej si ruzné plínky vedle sebe a když bys nevěděla co je to za značku tak věř že třeba pampersky bys nebrala. porodíš uvidíš sama zkušenosti jsou nejlepší pak nám napíšeš jak si spokojená s nešmejdama:_)

draga
3. pro 2007

denousek tak to teda neeee až když chlapeček plakal tak maminka poslala tatínka aby malýho přebalil a ten objevil ten hřebík v plence co už malej měl na sobě 😉 ale uvidíš sama až budeš přebalovat že to prostě nejde neobjevit 10cm dlouhej hřebík 😎 😀

denousek
autor
3. pro 2007

mono 😀

ja mam nachystane huggies a pampers tak uvidim...ale tesco uz nemam fakt chut ani vyzkouset

monaberuska1
3. pro 2007

jojo holky🙂
prostě to je otom je vyzkoušet🙂
klaras🙂
tobě už jsem napsala své☹

iza
3. pro 2007

denousek máš recht a na truc je nekupuj 😀

iza
3. pro 2007

tak mě napadlo, jestli to celé není vlastně nějaká akce fa Huggieas a Pampers jak poškodit nevinné, bezbranné Tesco plenky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denousek
autor
3. pro 2007

ja mam pampers koupeny jeden balik ale jen kvuli tomu ze segre z nich mala vyrostla tak ji zustali ale treba taky sem slysela ze jsou na prd...no fakt jak komu sednou rikam ze neodsuzuju plenky dokud je nevyzkousim ale tohle tema neni o tom jestli ty plenky protikaji jestli ktery plenky skrti nebo skrabou..tohle tema se jmenuje vadne tesco pleny ....resim tady hrebiky a draty v plenkach a ne kvalitu ptz kazdymu sednou jiny pleny,ale pochybuju ze nekomu sednou pleny s hrebikama,,,tot vse

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
já mám ty pampers🙂taky nemám chuť je vyzkoušet🙂Oni stejně nejsou extra levnější, takže těch pár kaček mě už nevytrhne🙂ale už bych je snad nekupovala co snima je☹furt něco a zajímavý je že vždycky jen TESCO🙂na tom prostě něco bude🙂a já stejně nesnáším když někdo na mimínkovou hygienu šetří☹

iza
3. pro 2007

denousek : no třeba jsou nějaký miminka masochisti... 😀 ..no nic nějak na mě leze večerní demence 😅

denousek
autor
3. pro 2007

draga mas pravdu to sem asi blbe pochopila asi uz mel plenku na sobe teda....

iza to me taky uz napadlo ze to nejaka konkurence mohla tak zaridit aby tesco pospinila....ale na to nikdo neprijde ze..

klararas
3. pro 2007

monaberuska1: víš, já ti nic nevnucuju. Já používám Haggies. Celou dobu je ale tady značeno, že každému mimču vyhovuje něco jiného a s váhou a růstem miminka se to i mění. Tak nevím jestli jste zabedněný nebo ne. Mě je jedno, co svým miminkům dáte, vy budete jejich matky. Ale jen si uvědomte: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY A OD NECHTĚNÉHO CHLEBA NEJVĚTŠÍ KRAJÍC

arabeska
3. pro 2007

f.nina ty si mala kupene asi tie lacnejsie plienky nie fialove,lebo tie fialove su na suxy zips

mona 🙂 😉

monaberuska1
3. pro 2007

iza🙂
to není o tom někoho poškodit🙂jen prostě aktuální téma🙂kdyby byli ve zprávách pampers, tak se rozeberou ty🙂Ale holky vemte si blbí plenky a jak si pokecáme 😀

denousek
autor
3. pro 2007

iza 😀

klararas kdo je u tebe jako zabednenej::podle sebe soudim tebe či co??

draga
3. pro 2007

denousek a mě právě připadá, že je to už smyšlený...protože hřebík je prostě hrozná kravina 😉 ale poznáš sama až budeš mít miminko co je právě pro něj to nej...každé dítko je jiné, některé hubené, jiné má tlustý nožičky a pak ho plínky škrtí...prostě sama vybereš 😉

anavka
3. pro 2007

Taky přispěju svou troškou do mlýna 😀 My jsme od narození kupovali jen Pampers, jsou to ty nejdražší plenky, ale bohužel jsme s nima po pár měsících byli dost nespokojení, protože malé vždycky protekly na zádíčkách 🙄 Pak jsem na doporučení jiných maminek koupila fialové Tesco plenky a od té doby jsme jiné neměly 🙂 Já si je moc a moc chválím, hlavně ty gumičky na zádíčkách, jsou fakt super, kam se na ně hrabou Pampersky 😝
A myslim, že některé maminky tady haní něco, co ještě nemohly ani vyzkoušet, takže až se mimi narodí a plenky teprve začnou používat, tak by se teprve měly vyjádřit jak jsou spokojené nebo naopak 😔

f.nina
3. pro 2007

arabeska:měla a sem myslela že puknu vztekem,známá je používá a nemohla si je vynachválit tak sme chteli zkusit a sem málem brečela od vzteku a plně souhlasím s klaras neznamená že když je něco drahé je to dobré!!! 😉

monaberuska1
3. pro 2007

klaras🙂
ale kdyby jsi četka tak jsem psala že třeba změníme názor🙂takže já si myslím že mi si spolu bohužel povídat nebudem, jelikož já nechci🙂!!!!!!ale neurážej jo???to si běž povídat nikam na chat!!!!!myslím tím teď jak jsi napsala jestli jesli jsem zabednění, s nikým tak sprostým jako jsi ty jsem se tu ještě nepotkala☹

denousek
autor
3. pro 2007

anavka ja uz podesaty rikam ze tady neresim kvalitu plenek jestli protikaji nebo ne ale ze resim hrebiky v plenkach!!!!!!!!!!!