Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

krista
13. srp 2008

No tak na velikost 4 zrovna jedu 😅 Asi v pátek, tak běda jak nebudou 😝 😝 😝

domulienka
13. srp 2008

ta akcia 3 baliky za cenu dvoch je asi v cechach u nas na slovensku su jedno balenie za 315 sk ak sa nemylim.

kubinkov
14. srp 2008

Domulienko, koukám, že máme stejně staré všechny 3 děti. To je milá náhoda. 😉

lukin
14. srp 2008

No tak jsem včera koupila 3, 4 a 5. Všechny čtyřky byly vyprodané a já je zrovna potřebuju, ale na informacích říkala, že každý den přicházejí plenky, takže se nebojím, že bych je už nekoupila.

krista
13. čer 2009

zusite • 26. leden 2009 ve 12:54
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
Hoky, chtěla bych varovat před oblíbenými fialovými plínkami Tesco. Poslední dobou z nich v oblasti pasu (u obrázku a na zádíčkách)vytrhávám ostré hrbolky (asi mají v části s vatou absorbovat tekutinu). Naštěstí manžel začal podnikat a můžu začít kupovat dražší plínky. Jaké byste mi doporučily?

pepies • 1d • 5. únor 2009 ve 12:38
ja som vyskusala aj Huggies aj Pampers, no jednoznacne su najlepsie Tesco fialove !!!!!!!!!!! Nam velmi vyhovuju. Najhorsie snad boli Pampers s kamilkami, myslim ze to boli Sleep and Play.
Zusite, mi mame zatial len dobre skusenosti ..... 😉
este aj modre Pampersky su dobre, ale naco kupovat drahe, ked nam absolutne vyhovuju fialove Tesco 😀 Zistila som, ze aj Tesco vlhcene obrusky su velmi dobre, dovtedy som kupovala vselijake drahe Nivea, Seba Med a pod......... 🙂

micanek • 1d • 19. únor 2009 v 09:18
Já na tesco fialové také nemůžu nic říct ... no a pak používáme Huggies, ty mám taky mooc rádi 😀

jarak • 9. březen 2009 ve 14:42
Ja som používala pampers, potom tiež fialové tescové. Podľa mňa tam až taký rozdiel nieje, len pampersku keď som skúsila-bola ocikaná a na dotyk suchá, ale tescová nie. Ale žiadne alergie malá nemala. Len nedávajte z lídla,manžel kúpil asi pred 3 mesiacmi v Lídli že na skúšku a po týždni dostala malá /3 roky/takýbrutálny exém na vnútornej strane stehien a to som jej ich dávala len na noc.2 týždne trvalo kým sme sa toho zbavili. Takže som zasa pri pamperskách.

wendy.sek • 19. březen 2009 ve 14:10
Já mám 2 malé děti a můžu říct že Tesco plenky jsou opravdu skvěléPoužívám je už 2 a půl roku a nemám s nimi zatím žádné problémy.Zkusila jsem samozřejmě i jiné plenky např. Pampers, Huggies a Happy každé mají nějaké to plus ale myslím si že jsou zbytečně drahé.