Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

arabeska
3. pro 2007

f.nina no lebo tie fialove su ovela lepsie to sa neda ani porovnat.

ufuf toto je uz dost drsne klaras nemyslis? 😕

draga
3. pro 2007

monaberuska to není o šetření, jsou např. drahý kosmetický věci a nakonec je nejlepší bílá vazelína nebo vyškvařený sádlo 😉 případně modrá indulona, a drahá kosmetika jde do pryč, protože se po ní třeba mimi osype nebo je na nějakou složku alergický... důležité je zda to dělá nebo nedělá drobkovi dobře a podle toho pak vše vybíráš...však to už za chvíli poznáš 😀 já ti trochu závidím 😉 ono to s tím miminkem tak rychle utíká a najednou je to už velký dítko 😀

klararas
3. pro 2007

monaberuska1 😀 😀 😀 , tak jsem se nakonec heeezky zasmála

monaberuska1
3. pro 2007

holky myslím, že je to dobré téma ale buďte hodní všichni 🙂 😀 ráda si tu sváma povídám.-)

arabeska
3. pro 2007

mne uz zial do smiexu neni 🤐 🤐
inak stale mi vrta v hlave ako s atma ten hrebik dostal 😲

f.nina
3. pro 2007

danousek:v názvu ale stojí vadné pleny tesko a ne hřebíky v plínkach 😉 to je docela rozdíl nemyslíš 😉

monaberuska1
3. pro 2007

draga🙂
jojo tak kosmetiku to je zlo, mám strašně citlivou kůži a když jsem vyzkoušela dražší krém tak jsem se jen osypala🙂takže já používám dětskou kosmetiku, nejsou v tom takový sr.jako v těch dospělých

denousek
autor
3. pro 2007

aha ale to si snad kazdy domysli proc sou ty plenky vadne teda jestli se divate na zpravy ne??...

f.nina
3. pro 2007

danousek: ja třeba ne ale to nevadí jsi totiž nekdy stojím na vedení 😖

denousek
autor
3. pro 2007

f.nina taky si precti uplne prvni prispevek pod napisem na prvni strance 😉 tam je vysvetlena podstata temata

iza
3. pro 2007

monaberuska : tak teď jsem se teda trochu urazila 🙂 ..já si teda nemyslím, že šetřím na hygieně pro miminko...tak hele..utíráme ho pampers ubrouskama nebo Niveou (Soft, Senzitive atd atd),mažeme ho kosmetikou od Seba Medu nebo Weledy, máme koš na pleny, přebalovací podložky(helen H., Fixies atd),prdku natíráme Bepanthenem..atd atd..žádná láca....taky bych asi netvrdila, že kdo kupuje teso pleny štří na hygieně miminka
s tou konkurencí jsem to myslela jako fór 😅

mihapiha
3. pro 2007

Balte děti do bavlny a nebudete muset řešit hřebíky, silonové dráty atd... 100% máte jistotu v čem vaše dítě je 😉

denousek
autor
3. pro 2007

f.nina to ja nekdy taky...co uz...

iza me to ale s tou konkurenci fakt taky napadlo treba jim chce nekdo uskodit ptz to uz fakt neni mozny...

anavka
3. pro 2007

Jo jo, souhlasím s Izou, já Tesco plenky kupuju, protože nám vyhovují, ale kdyby nám vyhovaly třeba Pampers, tak kupuju ty, bez ohledu na cenu 🤐

katarinas
3. pro 2007

No, dámy, vidím, že sa to tu pekne rozohnilo... nečítala som všetky príspevky, ale spomínanú reklamu som nevidela... bežalo to aj v TV na SK? Ja tesco plienky pouzivam takmer od zaciatku a som s nimi spokojna. Nikdy som v ziadnej nic nenasla a to kazdu jednu prejdem dlanou po vnutornej strane, aby sa vyrovnala... a mala ma prdelku ako z reklamy, ani raz sme nmali problem.
Pocula som, vraj to pre Tesco vyraba Helen Harper a co som pozerala, ich plienky su dost drahe. Parkrat sme mali Pampers, ale tie hned boli precikane, o sleep and play nehovoriac, z Huggies zase velmi pachol moc... Ale nepoviem, ze su to smejdy, lebo ine maminy si ich chvalia. Jednoducho viac ludi, viac chuti...
ALE URAZA MA, KED TU NIEKTO NAPISE, ZE MAMINY, KTORE POUZIVAJU TESCO PLIENKY SU NEZODPOVEDNE ALEBO IM JE JEDNO, CO MA ICH DIETA NA ZADOCKU!!!!! Tiez mam rozdielne nazory na vela veci, co sa tu na koniku popise, ale neosocujem druhych... 😠

nikeske
3. pro 2007

ahojte!
ja tiez pridavam bod za fialove tesco pleny...a to inak kupujem pre svoje dieta vsetko co najkvalitnejsie. akurat mi pride, ze ked je akcia, 3 baliky za 500 kacek, tak je to super cena a na dovazok su dobre, nemame po nich ziadne opruzeniny, netlacia, nepresakuju a jediny rozdiel oproti pamperskam je ten, ze maju menej obrazkov... 😀
to ze sa tam nasiel nejaky cajrajt je podla mna nahoda /aj v chleboch uz nasli zapecene mysi a podobne 😀 /, takze ma to nejak neodradi...snad sa vyrobcovia zamyslia, a budu "peclivejsi" 😀 😀 😀

monaberuska1
3. pro 2007

iza🙂
je to jsem nechtěla, ani tak to myšlený nebylo,jasný já prostě i ty tesco plíny tak mám v hlavě že je používá jedna mamina prostě a olejík vůbec nepoužívá a používá jen samý ty tesco krémy, a to jenom ayb měla po sebe jako na cigára a takhle!!!takže mám spojený tesco hlavně i stýmhle:_)
klaras, měla by jsi jít nadávat někam jinam, tady se to nehodí🙂!!!!!a nebo mě aspoň ignoruj napsala jsem ti že se stebou bohužel nebudu bavit když nadáváš jak jsme zabedněný a takhle§!!tak si piš někomu jinýmu a ne mě.děkuji

newyorkgirl
3. pro 2007

my tiez kupujeme tescove pretoze nam vyhovuju nie kvoli cene, su predsa aj lacnejsie plienky... ale my precikame aj huggies aj pampers takze co uz 😀

f.nina
3. pro 2007

katarinas:jsem stebou zajedno 😉

denousek
autor
3. pro 2007

furt lepsi zapecen mys v chlebu me se po ni nic nestane kdyz ji tam nejdu ale malymu se muze s hrebikem v zadech tezko zit,,, 😉

kar.la
3. pro 2007

Nečetla jsem celé téma, ale příjde mi, že to je snad sabotáž na Tesco 😅 😕 Nějak tomu přestávám věřit, příjde mi, že si chce někdo namastit kapsu či co. Není mi jasné, jak by si někdo u přebalování nemohl všimnout tak velkého hřebíku 😒 Přeci tu plenu, než ji dám malé, tak musím natáhnout... No, nevím. Jinak my používáme Pampersky 😎

iza
3. pro 2007

holky ale mě nepřijde, že zabedněný je nadávka....klára to mysleladobře, jen byla blbě pochopená.....
monaberuska:no vidíš..já nekouřím ,utrácím to za pivo neb nekojím 😉

gulliver
3. pro 2007

Holky, mojí kamarádce se miminko po všech papírovejch plenkách osypávalo..fakt vyzkoušela snad všechny...ač nerada, šla, koupila 80 látkovejcha a prala a žehlila...no furt dokola 😉 .
já jsem si do začátku koupila plenky pampers sleep & play, nakonec kvůli míře Matyho jsem musela použít vel. 1, to dělá akorát pampers a háppy..no vybrala jsem si pampers..super..pak ty sleep mě fakt nevyhovovaly, ale s normoš pamperskama jsem moc spokojená. Ty Tesco mi nebyly sympatický hned, ale je to mnou, já prostě nesnáším tyhle výrobky pro hypermarkety, takže jsem ani nezkoušela. Jediný, co jsem pak vyzkoušela byly asi 3 ks Huggies - nějaký reklamní, no na pampers nedám dopustit...a o ceně to není, kupuju je jen v akci, takže cena je srovnatelná třeba s těmi Tesco. Každému ale vyhovuje opravdu něco jiného a Vy těhulky si to poznáte sami, co vyhovuje Vašim dětem...a není to o penězích 😉

janica..
3. pro 2007

Kar.la souhlas, taky mi to není nějak jasný, že si nevšimli takovýho hřebíku 😒

draga
3. pro 2007

holkyyy nechte už toho prostě my máme rádi tesco vyhovují nám a ty kdo nemají rády tesco používají prostě jiné plínky, určitě to nemá do činění nic se šetřením, ale s tím co vyhovuje prdelkám miminek 😎 😀 😎
já je budu kupovat dál a dál a dál až přejdeme na nočník a záchod a tak dál 😀
ty co je ještě neozkoušely tak je třeba ozkouší a pak se rozhodnou

mihapiha bavlnu ať používají ty co nechtějí používat jednorázovky... já proti ní nic nemám ale osobně jsem ráda, že jednorázovky existují 😎

nikeske
3. pro 2007

no za prve:plienku vzdy skontrolujem, a povedzme si rovno, bohvie ako to s tym klincom bolo.
za druhe: tiez by som nebola nikdy verila, ze budem pouzivat aj tesco plienky , az kym som nevyskusala. tiez nenadavam na tovar, ktory som v zivote nekupila.

pietra
3. pro 2007

ako som uz pisala, ja Tesco plienky nemusim, ale ani ja nechapem, ako mohli ten klinec prehliadnut. Na druhu stranu, ak tam ten klinec bol od vyroby, ako sa tam dostal?!? Ten silon, ktory sa tiez nedavno nasiel, este pochopim, ale klinec???
a ked ste tu uz spominali kvalitu, mne mala prekakala aj Tesco plienku. Ale nemyslim si, ze je to tou plienkou, skor si myslim, ze prekaka snad kazdu. Tie plienky ozaj dobre saju. A keby som v nich nenachadzala tie skrabave "omrvinky", tak ich kupujem aj dalej.

kajule
3. pro 2007

Zdravím, koukala jsem na to v TN a podle mě to je blbost, aby si maminka takovýho hřebíku nevšimla už při přebalování. Já pokaždý, když Páťu přebaluju, tak tu plínku rozbalím, narovnám mu ji pod zadeček a kdyby tam byl takový hřebík nepochybně si ho všimnu.
V porodnici jsem měla fialový Tesco plínky, páč jsem je dostala od ségry, jelikož synoveček z nich brzo vyrostl. Musím říct, že jsem s nima byla absolutně spokojená a neměla jsem žádný problém. 🙂 Zkusila jsem plínky Happy a taky v pohodě. 🙂 Jinak ale na noc používám Pampers a přes den Huggies. Pampers na noc, páč Páťa celou noc spinká a Pampersky to většinou vydrží aniž by se protrhli. 🙂

monaberuska1
3. pro 2007

holky🙂tohle je opravdu věc názoru🙂bych řekla🙂a je dobrý říct jako svůj názor a dobrý🙂

katarinas
3. pro 2007

damy, podla toho, co sa tu pise, mam taky pocit, ze mamy, ktore pouzivaju lacnu kozmetiku a lacne plienky nie su dobre matky... Ale napadlo vas, ze mnoho mamin nema inu moznost? A napriek tomu su to maminy svedomite, milujuce, dali by svojmu miminku to najlepsie... keby na to mali... 😒