Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

olinka6226
28. kvě 2008

ja som ju nechcela urazit, len som bola zvedava.

luciaakubko
28. kvě 2008

a co huggies premium? tie nie su dobre? teraz su v bille v akcii o 300sk lacnejsie. kedze nemam skusenosti... 🙂 ale ako pozeram, aj toto je len vec nazoru a vlastnej skusenosti. dakujem 🙂

gabika11
28. kvě 2008

Caute, ja mam teraz plienky znackyBbella, Happy a su perfektne, dobre sedia a tie pampersky s tou gumickou nie su nic moc teda. Tiez som mala Alana plienky od alnatury tusim a boli tiez dobre, na to, ze su ekologicke, ale sa mi zdaju velmi robustne, ale obcas ich kupim. A fiakove tesco plienky su tiez dobre, som s nimi spokojna. 🙂

martinka81
28. kvě 2008

No jo, jenže plínky Tesco vyrábí jedna firma, která je pak dodává různým obchoďákům, např. plenky Albert a Tesco jsou úplně od stejného výrobce a pleny Penny prej taky. Takže jde o výrobce, ne o to, že jsou Tesco. Kupuju různé plenky, i Tesco, nikdy jsem tam nic neměla, navíc tescovky mi přijdou stokrát lepší než třeba Pampersky.

martinka81
28. kvě 2008

Mluvím teda o těch fialových, bílé jsem nikdy neměla

lukin
28. kvě 2008

Holky, vidím, že mě tu řešíte 😀 Takže vysvětlení: Používám čtvercovky a na to jednorazovku. Skvěle to tu čtvercovku udrží a vlastně denně vypotřebuju tak 1-2 jednorazovky. Jsem s tím moc spokojená a i Nati má super zadeček. Dostala jsem dva balíky jednorázovek - jeden Huggies a druhý Pampers, no ale už došly, tak jsem se ptala na ty Tescové. Mám vlňáčky, ale zatím nám jsou veliké, takže asi tak, no 😀

kachnik
28. kvě 2008

Máme teď fialové Tesco vel. 3 a jsem spokojená a jsou krásné vzhledově a i příjemné na dotyk a můžu říct, že tak nesmrdí jako třeba Huggies, které taky používáme. A teď jsou v Tescu za 200,-

miriamkac
28. kvě 2008

luciaakubko huggies premium uz nekupim...moja skusenost: pretekaju jak fras, mala som vselijake plienky, ale tieto boli stale mokre....tot moja skusenos
tesco plienky su zatial Ok..nemala som s nimi problemy.

olinka6226
29. kvě 2008

luciaakubko ked sme este pouzivali jednorazovky tak tie huggies premium nam sedeli najviac. ale co dieta to ina skusenost 😀

dzonyss
30. kvě 2008

holky, můžu doporučit plínky z plusu. Jsou vlastně skoro stejné jako tesco fialové. Gumička vzadu. To já preferuju proti přetékání...a jsou ještě levnější než tesco. 32ks stojí když jsou v akci 109kč. S tesco sem spokojená, rozhodně lepší jak hugies nebo pampers

llucinka
30. kvě 2008

tak já si huggies premium nemůžu vynachválit, jsou to nejlepší pleny, co používáme. 🙂 A neprotekly ani jednou. 🙂

lukin
30. kvě 2008

Tak jsem si je nakonec koupila, během dneška či zítřka je vyzkouším, ale mě je v podstatě jedno, jaké používám, ale ty Tescové patří k nejlevnějším 🙂

krista
30. kvě 2008

Lukin: budeš spokojená 😉 🙂

lusya
30. kvě 2008

tak aj my sa pridavame k chvalam na tesco fialove, sem tam pretecu, ale to asi kazde... lebo sa nam to stalo aj s huggies newborn

este som sa chcela spytat, ake pouzivate vlhcene obrusky???my sme neskusali ine, ale len wickies z kauflandu, su cenovo super asi okolo 30sk 72ks, su trochu suchsie navrchu, ale len par a potom super vlhke, jemna vona...no proste parada...

krista
31. kvě 2008

Lusya to ti závidím, naše malá nesnese na zadek nic, takže my jen vodičku 🙂

frog
31. kvě 2008

já používám ubrousky hugies pure..jiné nám nevyhovují,páč jsou napuštěný různejma krémama a malá má po nich opruzený zadek...občas ještě babylove z DM,ale ty jsou taky takový sušší..

llucinka
31. kvě 2008

frog: Je pravda, že ty huggies jsou super, když je to nutné, otřu s nimi malému i pusu nebo ruce. Pokud není po ruce voda. A nezanechávají takový ten lepivý pocit 🙂 Jen teď mám zásobu pampers, tak to neřeším. ale příště koupím jen huggies 🙂

krista
2. čer 2008

Holky od 4.6. do 17.6. maji Tesco plenky na akci za 538,- při koupi 3ks 😵

janaboris
12. čer 2008

Koupili jsme taky tesco plenky,po tom co je spousta lidí chválila.Nám ale hodně často protečou přes zádíčka.Tak nevím jestli dělám něco špatně já nebo je to plenkama...už se těším až je budem mít vypotřebované...

julca80
12. čer 2008

jani, skus ich lepsie pripevnit okolo telicka. Je tam aj ta gumicka v zadu, ktora v podstate pruzi, tak sa neboj ich trosicka pritiahnut. Sice ked bola Dominika malinka ako Borisko, tak som pouzivala Huggies 2 a na tie nedam dopustit. Huggies Premium aj Pampersky Sleep and Play mi totalne precuravala. Takze tu nebolo o com a zostala som pri tesco. 🙂

stanka_s
12. čer 2008

Aj my pouzivame Tesco fialove, skusali sme rozne znacky, ale tieto nam vyhovuju najviac, dobra kvalita za rozumnu cenu. Aj utierky pouzivame Tesco fialove, najviac sa nam osvedcili, a to sme tiez vyskusali rozne znacky. Je to idividualne, kazdemu vyhovuje nieco ine, ale ja som s Tesco fialove max. spokojna.

janicka.ziv
12. čer 2008

už používám jen fialové tesco plenky a vážně super. Koupili jsme je ted i v kaci 3za cenu 2 a mají i trochu jiný design a vypadají moc pěkně.

janaboris
12. čer 2008

Julca děkuji za radu,vyzkouším.Já mu ty plínky už natahuji co nejvýš to jde ale přijde mi že mu vždycky z bříška sjedou dolů a pak se díky tomu pročůrá.

julca80
12. čer 2008

Ten novy design plienok je naozaj pekny, normalne si vyrobca u nas spotrebiteliek trocha splhol! 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
12. čer 2008

hej tak pekný že sa malá z nej hned vyhádzala 😠

krista
13. čer 2008

Mají nový design? To jsem zvědavá, dneska jdeme koupit nové zásoby 🙂

julca80
13. čer 2008

k.a.t.k.a., a to sa mala vyhadzala az teraz? Alebo ste ich pred tym nepouzivali? 😕

k.a.t.k.a.
13. čer 2008

používali sme ich dlho a až teraz sa vyhádzala 😖

arabeska
13. čer 2008

aj mne sa maly vyhadzal uz som to pisala aj v teme "fialove tesco plienky"
pouzivali sme ix 8 mesiacov bez problemov a bola som maximalne spokojna ale teraz sa mi z tyx novyx strasne vyhadzal a mal to aj opuxnute 😖 lekar nariadil zmenit plienky

krista
13. čer 2008

Holky to mi neříkejte ☹ Mě se malá osype skoro ze všeho, byla jsem tak ráda, že ty pleny jsou v pohodě, dneska se chystám koupit tu akci 2+1 zdarma, jestli se mi osype tak mě trefí ☹