Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

cicushka
3. pro 2007

najlepsia vec pre babatko je INDULONA...stara modra klasicka...uuuplne svetova vec.

draga
3. pro 2007

arabeska, že? já si to mylsím taky, protože cítíš když je tam malinkatá hrudka gelu natož hřeb!!! noa le chápu, že stát se může cokoliv

monaberuska hezkou dobrou noc a brzo ať už máš mimíska u sebe 😵

misuge
3. pro 2007

Souhlasím..je to blbost aby takový hřebík necítila 😉
Media jsou mocná a je to konkurenční podpásovka a v dnešní době, kdy je Baby Boom, jsou plenky obr kšeft.
Jsem hotová..jdu si lehnout dříve, než se ta moje víla probudí...krásnou noc.... 🙂

arabeska
3. pro 2007

draga to su hotove aktyX 😀 😀 jasne ze sa moze stat vselico len ja si to proste neviem predstavit.

cicush,a indulona je super na vsetko 😵

draga
3. pro 2007

ano také máme indulonu doporučila nám jí sama paní doktorka 😀

gulliver
3. pro 2007

No, třeba Bendová používá na zadeček jen hladkou mouku 😀 ..tak ale teď už vážně dobrou 😔

monaberuska1
3. pro 2007

draga🙂
děkuji🙂už se moc těším🙂už bych rodila🙂

nikka.vo
3. pro 2007

Já používala Tesco fialové a nevím jestli se to některým, které máte chlapečky taky stalo, ale přesně před pindíkem měl nacucanou vatu močí (takovou bouli tam z toho měl. Což se nám u jiných nestalo. Třeba holčičkám vyhovuje víc 😅 😀 Těm se to rozlije 😀 Blbost asi, že? 😕 😀

makelka
3. pro 2007

nikouši asi bude dobře vyvinujet 😵 😵

draga
3. pro 2007

mona neboj za chvíli budeš 🙂 já to měla docela nečekaný a asi to tak bylo lepší než čekat na termín tak držím palečky 😉

nikka tak to jo to se nám stává jak čůrá že má bouli nacucanou vepředu ale měl to i u jiných 😉 holt pindík je pindík mi v porodnici říkali dávat pinďu dolů 🙂))

nikka.vo
3. pro 2007

Ale prd 😀 😝

Jako fakt, jak čůral, tak se to nerozlilo, jako v ostatních plenkách, které mají v sobě ty sajrajty, jak někdo psal 😝 , ale nacucala se ta vata jen před tím pinďulou, malinkym 😀

nikka.vo
3. pro 2007

draga, nám ani nejde dát nahoru 😀

draga
3. pro 2007

tak to nám teda jo 😉

makelka
3. pro 2007

Holky to už na jiné téma 😀 😀 😀 😀

nikka.vo
3. pro 2007

makel...ale huš 😎

makelka
3. pro 2007

huš do hajan, už mizím

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikka.vo
3. pro 2007

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

marorlinko
4. pro 2007

my sme tiez pouzivali plienky od tesco,ked bol mensi,ale spokojnost nebola ziadny, mal mokry zadocek a zapareny, to bolo tak asi iba mes, od vtedy uz iba pampers baby dry, su dobre,maly v nich nema zapareny zadocek, huggies sme pouzivali tiez,ale ale nic moc , tiez pampers baby active su dobre.

aponchie
4. pro 2007

pouzivala sem na miminecko pampers newborn kvuli velikosti vyjukanosti ze do porodnice musis mit nejlepsi a hlavne sem mela strach o mimi o pokozku atd po delsim case musim uznat ze tesco FIALOVE pleny jsou super srovnatelne s pampers a nemenila bych.vzdy jsem plenu prohledla nez jsem ji male dala takze no problem stimto,a sorry ale prostredi ve kterem se pleny vyrabi je stejne jako kdyz se nekde dela v jedne tovarne salam za50kc kilo a salam za150kc kg 😀 vim ze zkusenosti.podle me buhvi jak to bylo s tim hrebikem ale stat se to muze asi jako zavadne pasty pro deti zavadne presnidavky zavadne kousatka zavadne je vsechno a nic neni dokonale,dejme jim na hrani orechy latkove pleny zadky natirejme sadlem a kojme 😀

harmi
4. pro 2007

ahojte.my pouzivame tiez vacsinou fialove tesco plienky a mame ich urcite radsej ako pampersky.su super,jemnucke a dobre saju.raz omylom kupila svokra modre tesco plienky a tie su strasne.nelepia a zaparuju,lebo su igelitove.ale tie fialove su super.celkom ujdu aj lidlove alebo huggies,helen harper.ale vzdy ked ideme do tesca kupim fialove tesco plienky.

f.nina
5. pro 2007

Jsem se teďkom dívala na zprávy a zázračně jse dnes opět oběvil hřebík v pleně ale v jiné značce a kevšemu včera zase hlásily že našli prodejnu kde jse prodává Sunar s prošlou lhůtou.

aponchie
5. pro 2007

vzdyt to rikam 😀 najdeme kravu na mleko,syr,maslo,pecme chleba,pestujme zeleninu,latkove pleny a je to co se mame furt stresovat? 😀 😀 😀

ramzesa
5. pro 2007

tak mi tiez uz nejaky ten rocik kupujeme tesco fialove a sme velmi spokojny s nimi. Zo za ciatku pri prvom babatku sme pouzivali huggiesky tie zelene ale potom nam uz nesedeli,potom dlho tie druhe huggiesky ekonomi ci ake a sem tam inu znacku. Maly casom cez noc tie huggiesky precural,tak sme skusili fialove tesco a boli super. Celu noc vydrzali,bola plienka uz pomaly na roztrhnutie zcurana (maly bol schopny vypit za noc aj dve 420 ml flase caju 😝 )a nikde ziadna mlacka pod nim 😅 . Tak ked sa narodila malicka,tak uz pocas tehu som si kupila najmensie fialove a teraz pouzivame bud tesco fialove alebo tie z kauflandu sme skusili. A pampers,no smrdia strasne a nejaky gel sa z nich robi bleee 😝 😝 😝 🙄 .

loren
5. pro 2007

mi pouzivame tesco biele a malej nic s nich nieje nikdy nemala zaparenu ritku ani nic ine dobre nam saju nikdy nepretiekli keby som zbadala len naznak co by jej mohol uskodit viac ich nekupim a kupim ine ale aj ked skoro vsetky ste tie plienky zavrhli nam sa osvedcili

sara2
5. pro 2007

ahojte,
pripájam sa do debatky.Aj my už viac ako rok používame fialové Tesco plienky.Dovtedy sme skušali a menili každú chvíľku.A nakoniec sme zostali verní tým fialovým.Ale naša dcérka má problémy s močovými cestami,prekonala ako 9-mesačná infekciu močových ciest.A nedávno som čítala v nejakom časopise,že v dnešnej dobe stúpa toto ochorenie a vraj sa začína skúmať,že nato majú vplyv práve jednorázové plienky.Tak neviem či je to správny názor a či tomu veriť.Snažíme sa každá z nás pre dieťa o to najlepšie,že?
O BIO plienkach som ešte nepočula.Má ich niektorá z vás?

dendisa
5. pro 2007

saro, jediné bio plenky, které existují, jsou plenky bavlněné. Ve všech jednorázovkách je absorbent, který obsahuje spoustu chemikálií, mj. chlor. Kromě vlivu na močové cesty mají jednorázovky negativní vliv i na vývoj spermií ve varlatech, srůsty na poševním vchodu u děvčátek, opruzeniny, plísně...

jerry
5. pro 2007

ahojte
je pravda, že jednorázové plienky sú super vynález, hlavne na spanie a dlhšie cesty, ale určite nieto nad klasiku bavlnku. Vždy ked som zbadala akúkoľvek zmenu na tej malej nádhernej riťulke bavlnené plienky to vyriešili, predsa sú len najvzdušnejšie a nevyrovnajú sa kvalitou žiadnej "pamprde".
Ináč fialové tesco plienky používame už takmer rok a nemôžem na ne povedať jediné krivé slovo.
Ak ste niekde zaregistrovali tak aj výrobky pod značkou veľkých reťazcov vyrábajú značkový výrobcovia na zákazky napr. pre Tesco.

A čo už jeden klinec v plienke? nechápem ako sa dá prehliadnuť. A čo tak červíčky v slanine alebo myška v konzerve či zapečená v chlebe, to už je brutus 😀

sara2
5. pro 2007

díky dendisa.
Ja som sa už s manželom radila,že by asi fakt bolo rozumné používať bavlnené plienky.Ale Sára už má dva roky.Tak neviem či by si nato zvykla.Ale určite za pokus to stojí. 🙂

maca793
8. pro 2007

a ktoré to boli plienky? ja som tu na Slovensku nič nezachytila, len to, že že sú vadné tesco výživy. ja na tesco plienky tie lacnejšie nedám dopustiť. pampersky, hugiesky.. sa môžu strčiť...

pietra
8. pro 2007

maca, bolo to v tych lacnejsich tesco plienkach. Na 4. strane tejto diskusie hodila dannynka link, takze si to mozes pozriet