Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

sloboda4
15. kvě 2008

fuuuu teda nas maly už plienky nenosi, ale tiež sme raz skusili tesco .....fuuuuj otras, su velmi tvrde a chuda mal to take narvane medzi tymi malinkymi nohami, že ledva chodil, neviem nejak sa mi nepozdavali, myslim že pampers je pampers 🙂

safiah
15. kvě 2008

nooo tie su u nas plienky cislo jeden ale snazim sa ichvyhladavat v akcii nam vydrzi jedno balenie na necely tyzden 😉

sloboda4
15. kvě 2008

no my sme tiež kupovali v metre kde boli rovno dve balenia za vyhodnu cenu..... 🙂

safiah
15. kvě 2008

vazneee? to ma ani nenapadlo este aj tam hladat no tedaaaaaaaaaaa, hned zajtra niekeho poverim aby siel kuk na ceny ci su aj nejake letaky na internete?

sloboda4
16. kvě 2008

hmmmmmmm neviem ci je nejaky letak na nete......ale ked už o tom....tak mi vsetku kozmetiku kupujeme v metre, ceny su prijatelnejsie 🙂 ........ale to asi do tejto temy nepatri 😅 😝

marbella
16. kvě 2008

my u drobceka pouzivame tescove plienky..su vyborne...pred casom sme vsak narazili v akcii za 300sk plienky Happy.
no tak na tie nedam dopustit..drobcek je riadny macko a tieto su zo vsetkyx najvecsie.. 😉

franziska
16. kvě 2008

sloboda ak pojdes do metra tak chod urcite bez dietata lebo ta tam s nim nepustia 😠 a letak sa da pozriet na ich stranke ak sa prihlasis pod cislom svojej karty 😉

sloboda4
16. kvě 2008

franziska ... diky za radu, ale ja viem že do metra deti nesmu, pisala som že tam nakupujeme kozmetiku a vlastne aj potraviny a ine blbosticky 😉 v metre sme každu sobotu takže viem....ale diky 🙂

myslim že si chcela napisat safiah 😉

otrivinkajanka
16. kvě 2008

ja som tesco plienky pouzivala a aj lidlove a velmi som bola spokojna som prekvapena,ze take nieco sa stalo ako ze sa nasiel v plienke kliniec a podobne to je to iste ako s hrackami nikdy neviete co ta hracka obsahuje a potom soika varuje,ze su tam ftalaty a podobne v dnesnej dobe si clovek nie je isty nicim,,,,

krajcoanka
16. kvě 2008

my sme kupili tesco plienky len raz a dosť. Mam take veľke podozrenie, že prave z nich dostal malý exem na zadočku (nenechala som ho v mokrej plienke dlho. Prebalovala som ako obvykle. 😖 )
A ten materiál je ako keby mal na zadočku igelit-absolutne to nedýcha 😠

otrivinkajanka
16. kvě 2008

krajcoanka,lenze tu sa pise o tych fialovych plienkach nie o tych co su v tom bielom baleni tie su hnusne igelitove

lencici
16. kvě 2008

Neviem ja použivam tie v bielom balení a som celkom spokojná.. Na noc používam pampersky ale niesu nič moc...

krajcoanka
16. kvě 2008

otri...,aha 😉 🙂 no ja som písala moju skusenosť s tesco plienkami všeobecne. 😖

otrivinkajanka
16. kvě 2008

ved v pohode inak tie biele som raz kupila a uz nikdy viac dcerka mala take vyrazky,ze sme sa ich nevedeli zbavit

jankatr
16. kvě 2008

no já teda nevím - používali jsme tesco plínky skoro dva roky a byli jsme maximálně spokojení (teda mám na mysli ty fialové) - neříkám že se nenajdou lepší - třeba Fixies - ale copak kradu 😲 - a v porovnání třeba s pamperskami se mi zdály lepší, mám pocit jako by se ty pampersky od určité doby zhoršily - a pokud jde ty Sleep and Play - ty jsme zkusili jednou a skoro vždycky plínku pročůral - ta z tesca v pohodě vydržela celou noc.
A kdyby je před měsícem nepřestal nosit uplně - tak je používám klidně dál 😎
To je jako byste řekli že už v životě nebudete jíst chleba protože se v něm něco našlo. Nebo třeba salámy - fakt si myslíte že je tam jenom to co tam patří... 🤐 ráno chlapy zabouchaj na mašiny a co neuteče semelou ...

Nic není jenom černý nebo jenom bílý - pokud jste samy spokojené tak se nenechte znechutit... 😉

krista
17. kvě 2008

Kupujeme taky Tesco a jsem spokojená na 100% z Pampersek Sleep & Play se mi oprudila 😠 pak jsme měli ještě Huggiesky, ale přišlo mi že nesedí tak dobře jako ty Tesco - nedám na ně dopustit 🙂

frog
17. kvě 2008

Achojky,taky jsem pro tesco pleny,fakt vedou 😉

ina.b
17. kvě 2008

Taky používáme Tesco. Jsou silnější než ostatní plínky a tak víc sajou. Když se malá vyčůrá, kolikrát to ani nepoznám na omak, spíš jen podle toho, že to naboptná 😀

elenik
17. kvě 2008

Tesco fialové som kupovala pre obe deti, ale asi pred 10 mesiacmi som začala kupovať synovi v Lidl - v malom balení, cenovo sú lepšie 😎 než Tesco v akcii! Len od marca už nie sú zn. Cien, ale Sevena a nemajú na chrbte gumičku. Pri ležiacom bábätku by mi to vadilo, ale väčšiemu neva. Keby boli Tesco s Lidl-plienkami na tom rovnako, boli by pre mňa úplne porovnateľné.

elenik
17. kvě 2008

😕 sorry, chcela som napísať ...Tesco s Lidl-plienkami na tom cenovo rovnako, boli by pre mňa úplne porovnateľné...

ola84
17. kvě 2008

Tak jak píše Ina 😉 ....jsou pevnější a dobře sajou, líp než Pamprsky (č.2), ty dělají úžasné gel.kuličky po vyčůrání humus!

maca793
17. kvě 2008

krista
si môj človek, ja tiež nedám dopustiť na Tesco plienky, mali ich aj dvojičky, vôbec nepremokajú, keď sa viac dieťatko pociká, krásne držia. a hlavne, nemáme nijaké alergie ako z pampersiek.

kacerka
17. kvě 2008

Taky kupujeme Tesco plíny a zatím jsem s nimi naprosto spokojená - cenově jsou velmi přijatelné a kvalitou předčí Pampersky. Používáme vel. č. 4 a teda Pampers mě velmi zklamali, jsou po pár počůrání na povrchu tak jakoby vlhké a Tesco nechám Karlíkovi klidně celou noc a ráno jsou suché. V akci kupuju ještě Huggies Premium, ty jsou teda taky kvalitka, ale cenově (neakční cena) mi nevyhovují 😉

carodkaa
17. kvě 2008

Ja na tesco fialove nedam dopustit 😀 videla jsem ted tu reportaz na nove a ty co tam ukazujou za obal jsou to ty blby igelitovy,ktery driv mely bilej obal a ted jsou taky do fialova 😝stojej asi 170,- a ty jsou desny a navic to dela jinej vyrobce 😎

diddi
17. kvě 2008

nevetie kedy bude zas akcia na fialove tesco plienky?

zuzidr
17. kvě 2008

diddi teraz je akcia 😉

diddi
17. kvě 2008

to fakt??? a co som bola dnes slepa v tescu 😎

kpetra
17. kvě 2008

Zrovna dneska jsem vyslala přítele do Tesca, protože jel do Brna. Budeme kupovat hned pět balíků plínek, měly by být v akci za 209,--Kč. Aspoň podle letáku, který je na netu.

kacerka
17. kvě 2008

Holky, u nás mají teď ty fialové pleny jen v takovém polovičním balení - vel. 4 obsahuje 34 plen za 159,- Kč. U vás se stále prodávají ty velké balíky?? 😕

leva
17. kvě 2008

ahoj,ano u nas sa predava stale to velke balenie,ma silnejsiu potlac,u vas uz to velke nepredavaju?