Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

kar.la
3. pro 2007

A nepříjde vám divné, že pokaždé je to to samé, když jako v té pleně něco najdou? Jako dítě přebalí, x hodin v nich je, pláče apod. a pak zjistí, že je něco trápilo a tlačilo v plence? Fakt se mi to nezdá. Ty případy jsou si moc podobné 😕

denousek
autor
3. pro 2007

katarinas mas pravdu nekdo je rad ze ma vubec na nejake plenky,,,

monaberuska1
3. pro 2007

katarinas🙂
ta žena ale ty peníze má ale bohužel potřebuje denně kouřit celou krabičku a pít alkohol takže kdyby omezila ten alkohol nebo to kouření tak může malýhjo mazac něčím co mu dělá dobře, ale chuděrka klučina je samý strup a virážka🙂

arabeska
3. pro 2007

no ved to ze ja stale nexapem ako si to nevsimli ked babo prebalovali...a ako sa tam dostal uz nexapem vobec

monaberuska1
3. pro 2007

jojo souhlasím s tím že někdo je rád že má na plíny.-)a na jídlo a na všechno a vyjdou tak akorát🙂

draga
3. pro 2007

pietra já miluju slovenštinu 😉 omrvinky 🙂) drobečky 🙂) já je právě nacházela pořád v těch huggiskách a dokonce tam byly tak nastřídaný, že to škrábalo jak "smirglpapír" nebo jak se jmenuje 🙂 a tak jsem rovnou asi 3 vyhodila 😲

denousek
autor
3. pro 2007

koncim jdu spt mejete se...a nesezerte se

leva
3. pro 2007

No ci je lacne alebo nie,vsade sa moze stat nieco podobne,aj pampersky mali nedavno aferu,ze tam pridali latku na lepsie absorbovanie a deticky sa po tom riadne vyhadzali.

katarinas
3. pro 2007

monaberuska, ty si teda extremistka... kde to zijes, ked prve, co ta napadne je prave toto? 😲

monaberuska1
3. pro 2007

extremistka???proč??teď nevím 😖 🙂 😀

katarinas
3. pro 2007

no, ze ta napadol prave taky extrem... aj ked je pravda, ze takych pripadov je dost vela... ☹

monaberuska1
3. pro 2007

katarinas🙂
to právě je bohužel pravda☹ ☹ no jo holky radši se od Vás odpojím, protože tu jste všichni zastánci těchto plenek🙂takže jdu kecat za svýma holkama🙂pápá

gulliver
3. pro 2007

Monaberuska...fakt to není o penězích..to poznáš sama..máš teď třeba doma nakoupenou drahou kosmetiku, ale třeba zrovna Vám nebude vyhovovat..pak si koupíš rybilku za 20,-Kč (nebo kolik to stojí, fakt nevím) a ta bude super...myslím, že žádná normální máma nepoužívá nic, co jejímu drobečkovi ubližuje...nemotej do toho peníze. Jestliže holkám fialové Tesco plenky vyhovují, to že stojí méně peněz už je akorát výhoda. Těžko by je ale kupovaly dál - dle příspěvků vypadají normálně - kdyby jejich miminkům nevyhovovaly...Taky jsem začla s hodně drahou kosmetikou a už se mi pomalu začínají protáčet panenky...vyhovuje mě i broučkovi, navíc má šanci být z 50% atopik (manža je), ale když objednávám přes net co 14 dní za 2tis., věř, že kdybych našla stejné kvality, ale jiné ceny, určitě bych taky vyzkoušela...do toho mimča prostě ty prachy letí nehorázným způsobem, kor, když nemusíš šetřit a koukat se na každou položku...ale to poznáš brzy sama 😉

misuge
3. pro 2007

Ahoj.
Myslím si, že je to konkurenční boj.
Když byl první případ, mávla jsem nad tím rukou, ale te hřebík dneska,,,to je dobrý tah, protože i já, která na takové drby nedá, jsem si dneska koupila plenky od jiného výrobce 🙂
A tak to udělá spousta mamin.
V ceně mi to udělalo o necelou kačku víc na jedné pleně.
Před těhu jsem kouřila a teď se už k tomu nehodlám vracet...a prý teď krabička stojí 50kč i více, taakže jsem tímto " ušetřila" a můžu si ty nej plínky dovolit 😅

mishulle
3. pro 2007

já se přidávám se svým názorem, ačkoliv mimčo taky zatím nemám, ale pomáhala jsem s péčí o děti v příbuzenstvu, myslím, že co se týče různých věcí v plenkách či kvality plenek, tam jde opravdu o záležitost výrobce, co se týče o opruzeniny atd, tam jde o pokožku dítěte, ale také si myslím, že každá mamina je, obzvláště v prvních měsících opatrná a vše kontroluje, takže by si opravdu všimla věci, která tam nemá být, kór pokud se podobná věc nestala poprvé prosím, nekamenujte mě, je to jen názor, sama mám doma jak pampersky, tak látkovky, protože vím, že některým děckum nevyhovují gely v plenkách,atd

makelka
3. pro 2007

monaberuska - já myslím že nejsme zastánci, jen už máme něco vyzkoušeno, což ty posuzovat nemůžeš a proto se naše názory liší 😉 tak dobrou a příjemnej zbytek těhu a rychlej porod a zdravé miminko 😵

monaberuska1
3. pro 2007

gulliver
tak rybylku mám🙂 😀 já nejsem pro draho ale musím se taky řídit trochu tím že já jsem silnej alergik, stačí blbej krém a jsem opsypaná.)mám teď koupený bepamtem🙂ten je prý dobrý, ale uvidím🙂doufám že mimí nebude mít kůži po mě🙂
misege🙂
taky jsem před těhu kouřila a taky se ktomu nechci vrátit:_)

gulliver
3. pro 2007

To, žes přestala kouřit Tě jedině šlechtí 🙂
No holky, já bych si to hlavně asi řešila s výrobcem a hned nevolala do Novy 😀 Taky se mi zdá, že jak nebylo celý léta nic, tak najednou je s Tesco plenama furt něco...a popravdě, taky nechápu, jak někdo může zabalit synka do hřebíku 😀

draga
3. pro 2007

náhodou rybilka stojí už přes 50 kč aspoň tady u nás 😎 zrovna dneska jsem jí kupovala, bepanthen jsem měla pro sebe na bradavky, ale protože jsem kojila a kojím přes klobouček tak s ním mažu Dálovi sem tam prdýlku a odřený kolena 😀 😎

monaberuska1
3. pro 2007

holky já ji znala páju, takže je to asi taky trochu něco jinýho!!!

gulliver
3. pro 2007

No vidíš..bepanthen..taky jen super reklama..¨taky jsme si ho všechny nakoupily a teď ho používáme málokterá..Na doma jsem měla na zadeček bepanthen, v přebalovací venkovní tašce Seba Med..když se mi ptala mudra co ppoužívám, řekla jsem jí to a hned že to prej mám vystřídat...tak jsem bepanthen úplně odložila...a nechávám si ho na svoje spáleniny při vaření 😀 ...fakt si všechno zjistíš..já třeba používám na všechno seba med, protože vyhovuje manžovi na tu svojí kůži a Matymu naštěstí taky...takže nechci polevovat..ale jak říkám, je to teda raketa... 😀

pietra
3. pro 2007

draga, nestras ma tymi omrvinkami v Huggieskach. 😲 Ja som si ich najprv nevsimla ani v tych Tesco, az ked som zacala pozornejsie tu plienku skumat. Nasla som to v jednej, v druhej, ... nachadzala som to takmer v kazdej. Teraz mam Babylove a tam to nie je. Ale zas tie plienky nic moc. Preto sa chcem vratit k Huggies a ty mi teraz povies, ze aj tam tie omrvinky su ☹

arabeska
3. pro 2007

mona ty ju poznas?tak ako sa to vlastne cele stalo?ako to ze si to nevsimla?ak si to spominala sorac,nevsimla som si

cermonca
3. pro 2007

Take pouzivam fialove Tesco pleny a jsem spokojena,no a na hrebiky dam pozor kupovat je budu dal 😉

draga
3. pro 2007

mona ale však jo prostě někdo najde v čokoládě červa a někdo jí baští celý život a nenajde nic, ale ten hřebík je prostě sci-fi 😎 😀

pietra fakt jsou tam a byly úplně zepředu jak dáváš plínku na pupíček takže by měl celý břicho ohoblovaný, kdybych mu jí dala, ale šoupla jsem jí do koše no asi jsem měla volat Novu 😉

misuge
3. pro 2007

Monaberusko....taky ti přeji krásné a zdravé miminko 🙂
Taky doporučuji Rybilku..a na koupání pouze olejíček do koupele, a Batole olejíček na mytí..kjinak nic..
Taky jsem dostala spoustu vzorků ˇ, lákavoi voňavou kosmetiku a noikonec jsme zůstali u Rybilky..a tak fakt moc nevoní 😅 😅
Tesco plínky nám v podstatě vyhovovaly....ale zkusíme teď něco jiného 😀
huggies 😀 😀

monaberuska1
3. pro 2007

je to pavlínka a vozila mě a mamku na koníkovi.-)a s mojí sestrou jsou dobré známé🙂Ona taky jak píšete plenku vždy projede rukou ale hřebík byl přímo v tý vatičce tak šikovně☹a je jasný jak v tom to mimí je dýl tak se to protlačuje☹ale už to nebudu rozebírat.-)tohle téma není bohužel pro mě.-(tak pá holky🙂

gulliver
3. pro 2007

Drago, to jsi teda měla 😀
Jede manžílek, tak se holky mějte, maminky, užívejte si miminek a těhulky, Vám přeju rychlý a bezproblémový porod...no a všem zdravé dětičky....dobrou noc 😔

arabeska
3. pro 2007

jasne ze je aj pre teba...no ale ja si to stale neviem rpedstavit,ako ten hrebik tam musel byt citit aj ked to bolo v tej vaticke,ved to je tvrde

katarinas
3. pro 2007

kocky, neskusila ste niektora tie nove "bio" plienky, co maju v DM-ku? Chcem ich vyskusat... (maju taky zeleny obal)