Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

kacerka
17. kvě 2008

leva, no já nevím, jak jinde, ale tento týden jsem pro ně po delší době šla (měli jsme zásoby, nebo jsem kupovala jiné) a byly tam jen tyhle poloviční. Tak jsem se ptala prodavačky a ona říkala, že už se vyrábějí jen tyto 😕

janinac
18. kvě 2008

Ahoj, tak jsem si včera pročetla diskuzi a nestačila jsem se divit jak tu většina chválí fialový tesco plínky, protože já o nich slyšela jenom to nejhorší. Doteď jsem vyzkoušela Hugisky (děs běs...nedrží, protékají) a pak Pampersky (když jsem dávala větší velikost než jsem měla dávat, tak byli super, takže Adámek nosil rovnou dvojky 😀) a pak ještě kupuju v Rossmanu ty jejich Babydream (a ty jsou fakt super!!! Drží, neprotékají...noo kam se hrabou Pampersky) dneska jsem měla cestu do Tesca a tak jsem si na zkoušku vzala jedny fialový a normálně nevěřím svým očím!! Holky ty jsou fakt super!!! Já čekala naprostou katastrofu, ale zadrželi i to co by Pampersky dvakrát pustili 😵 takže končím s Pamperskama budu kupovat jenom Tesco a Rossman 😵

skuli
18. kvě 2008

Taky máme Tesco fialové a jsou perfektní.Nikdy nám neprotekly a v noci nepřebalujem.

olus
18. kvě 2008

souhlasím se skuli,
od začátku taky používám fialový Tesco pleny a zatím mě nezklamaly,
teď to mám ale do Tesca daleko a občas koupím Pampers slleep s heřmánkovou vůní, taky nejsou špatný, ale asi 2x už nám k ránu protekly

bambulka026
22. kvě 2008

Ahojte, my sme vyskusali aj Hugies aj Pampers aj tie z Lidla, no najspokojnejsia som s fialovymi Tesco plienkami.
Nemusim ho tak casto prebalovat ako pri pamperskach, a vydrzi mu celu noc, co sa o Hugies a Pampers povedat neda.
Ja na Tesco plienky veru nedam dopustit... 🙂

frog
22. kvě 2008

Janinac tak zkus ještě babydrem z Rossmanna,je to podobá cena i kvalita...já vyzkoušela včechny pleny co snad na trhu jsou a kdybych je měla seřadit tak
1. Tesco
2.Liedl-Cien
3.Hugies premium
4.Rossmann-Babydream
5.Liedl-Toujoures a Sevena.
pak ještě penny market-babytime...pak dlouho nic a pak teprve pampers-páč od nich mi vždycky protekly,ať ty nové.nebo ty staré,prostě je už nekupuju.

l.lara
22. kvě 2008

ahojte, tiez sa pridavam ku chvalam na fialove tesco plienky, super cena (skoro stale ich maju v akcii) a nepretecu 🙂 zatial najhorsie sme mali pampers sleep and play (oranzovy obal). tie chcel muzik vyhodit, ale bolo mi luto penazi, tak som ich nejak dopouzivala. a este nam tu trcia huggies classic, pretekaju, takze nepouzivam. ale tiez mi ich je luto vyhodit, ked som za ne zaplatila ☹

julca80
22. kvě 2008

Suhlasim s l.lara, minuly tyzden som si urgentne kupila Pampersky Sleep and Play, a skoro kazdu plienku mi mala precurala, tak nervy som na ne mala, ze som ich skoro zahodila. Len mi to bolo luto, tak som musela striehnut, ked uz mala daco nacikane v plienke, hned som ju musela prebalit, aby sa zase neprecikala. Uz ich nechcem ani vidiet.
"Zlate Tesco plienky-fialove" 😉

tana100
24. kvě 2008

tesco(fialové) sú super,mali sme huggies premium,ale tie pretekali a pampers sú dosť drahé.Kvalita sa vyrovná pampers a tesco-fialové.Dúfam,že ich neprechválime a oni ich nezdražia. 😉

lukin
27. kvě 2008

Holky, chystám se koupit ty fialové tescové plenky, ale nevím, za kolik jsou a v jakých velikostech. Ještě nikdy jsem nekupovala plenky, pouze jsem dostala dva balíky - jeden pampers a druhý huggies, ale myslím, že jsou dražší než tescové.

daluri
27. kvě 2008

Ahojky. My jsme dostali tesco modré, fialové, v porodnici pampers jako vzorky a teď jsme koupili huggies. Takže co můžu srovnat tak mi ty fialové tesco vyšly nejlíp. Ikdyž ty modré jsou levnější, ale mají lepítka, jak se to blbě přilepí, nemáš šanci to znovu přelepit, takže nejlepší jsou na ten suchý zip. A huggies mě total zklamaly, myslela jsem, že když jsou dražší tak budou lepší, ale prosakovaly, častěji jsem musela přebalovat a přes nevydržely vůbec. A co mají kamarádky mimča tak taky říkaly, že ty fial. tesco jsou nej... 😉

frog
27. kvě 2008

Já je kupuje,jsou fajn.Normálka stojej 259,- a když jsou v akci tak 199,-..pleny č.3(4-9kg),č.4(9-18)..ale myslím že jsou větší,páč my máme 8,5kg a ještě nám jsou pěkně volný ty trojky,myslím že je tak 2 měsíce budeme ještě určo nosit..jinak tesco pleny jsou fakt nej,Jo a bacha na ty tesco pleny v bílém obalu,jsou levný,ale hlavně gumový

lukin
27. kvě 2008

frog: A když má Natálka něco přes 6 kilo, ale používám čtvercové plenky složené na osminky, a ty tescové chci jen na držení čtvercovky, tak jakou velikost si mám koupit? 3 nebo 4? Jde o to, že když tam je ta čtvercovka, tak je tlustší zadek. Takže asi 4, že? Teď jsem zjistila, že je právě sleva a stojí 199.

frog
27. kvě 2008

tak to fakt nevím,nikdy jsem čtvercovky nepoužívala,ale myslím že by trojka měla stačit,vždyt je do 9kg..a nemáš někoho kdo by ti je dal ozkoušet??

olinka6226
27. kvě 2008

lukin nerozumiem preco chces pouzivat jednorazovky na klasicke stvorcove plienky?

krista
27. kvě 2008

Lukin máme kolem 6kg a používáme vel. 3 MIDI, takže bych je taky koupila, protože ty čtyřky budou asi už moc velké 🙂

Olinko myslím že Lukin chce dělat tzv. "široké balení" kvůli kyčlím 😉

sisstin
27. kvě 2008

krista: máte 6kg..dobrý..my taky 😅 😅 😅

krista
27. kvě 2008

Siss to jako fakt? 😅
No já vím že jsme vypasený, ale nejste vy nějaký malinký? 😀

sisstin
27. kvě 2008

krista: no má už konečně 6750g a 74cm 😅 a má už dokonce i jeden fald na ruce na zápěstí 😅

krista
27. kvě 2008

To bude model Siss 😀 U nás nemá být malá po kom hubená 😅 😀

arabeska
27. kvě 2008

nebali sa nasiroko tak ze najskor jednorazovka a az na nu klasicka latkova plienka? 😅 😕

krista
27. kvě 2008

Arabeska jj, nevím jak to chce dělat Lukin 😀

sisstin
27. kvě 2008

hele..lukin to asi chce dát místo těch svrchnáčků 😕 to je ale blbost..to neudrží látkovky 😕

arabeska
27. kvě 2008

no veru asi to xce dat namiesto postoliek 😕

sisstin
27. kvě 2008

a že o širokým balení něco vim 🙄 😅 😅 😅 😅

olinka6226
28. kvě 2008

ved preto som sa pytala, lebo mi to akosi nejde do hlavy. pri jednorazovkach je siroke balenie: jednorazovka, 2 stvorcove plienky na setstiny a postolky. stretla som sa aj s balenim jednorazovka a mohutna nohavickova latkova plienka, ale o baleni stvorcovka na osminy a na to jednorazovka, to som este nepocula. 😅
ak chce dat jednorazovku namiesto hornych nohaviciek 1. to neudrzi plienku a za 2 pri precurani budu mokre obe, cize neusetri ani peniaze a ani zivotne prostredie.

johanda
28. kvě 2008

olinko - znám některé maminy, které to tak dělají, ale nechápu to.
Lukin - už ses ptala na látkovkách, ne? Tam jsem ti to rozmlouvaly, pokud se nepletu.
abych nebyla off topic, zkoušel někdo nové plíny Alana z DM?

olinka6226
28. kvě 2008

johanda myslim ze je o nich priamo tema

frog
28. kvě 2008

já taky nechápu jak to chce dělat,ale asi bych to neřešila..pokud nám to sama nepoví,tak to nezjistíme 😉

androna
28. kvě 2008

johando alana su super.ja som s nimi velmi spokojna.