Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

navi
13. čer 2008

my už používáme ty stím novým designem, malý má hodně citlivou pokožku, ale tyhle plíny nám teda neuděli naštěstí nic 😵

frog
13. čer 2008

A v čem spočívá ten nový desing?já že si pro ně taky jedu,tak abych věděla..díky

bibula
13. čer 2008

teraz maju v tesco akciu 2+1 zadara,ale neviem,ci ku pit ked pisete,ze nie su v poriadku? 😒 aky maju povrch?smyklavy,alebo taky makky?a vnutri je vata,alebo gulicky?dik

lilu18
13. čer 2008

dnu je vata,,my sme aj s tymito novymi spokojne-ziadna negat.reakcia a fakt maju iny dizain.Uz su do zelenkava a s potlacou na celej plienke 😀 su zlate

martinka81
13. čer 2008

Holky a kolik je plínek v balíku v tomto novém designu?

janinac
13. čer 2008

Ahoj, tak já jsem tu naposledy psala, že jsem z těch tesco plínek nadšená a půl balení jsem dala pryč...malej se mi po nich hrozně osypal...měl úúúplně červený živý puchýřky ☹

arabeska
13. čer 2008

tie plienky su inak ok,len tam asi pridali nieco co niektorym detom nerobi dobre 😖

janinac
13. čer 2008

A že mezi takové děti bohužel patříme i my 😠 Protože jinak jsou ty plínky fakt super...krásně sedí, neprotékají.....

svistinka
13. čer 2008

Ahojte.
My sme tiež s týmto novým designom spokojní. Kúpila som balenie 2+1 zadarmo. V jednom balení je 56 plienok. 😉

arabeska
13. čer 2008

janinac presne je mi za nimi luto lebo boli naj

krista
15. čer 2008

Co se týče kusů v balení, záleží jaká velikost, třeba v Midi je 68ks a v Mini ještě víc, ale kolik přesně to nevím 😉

S novým designem jsem spokojená, teď ještě aby bylo všechno OK, protože bych je taky nerada měnila, hlavně nevim za který pleny 😖

petraluk
15. čer 2008

Tak mi žádný problém s opruzeninama apod. nemáme. Design je pěkný, ikdyž nemyslim, že na tom tak moc záleží. Kupuji ještě ty Alany z DM a ty jsou jen bílí. Super pleny taky prodávají v Německu v ALDI. Vyjdou jen na 150kč 40ks 🙂

vrtule83
15. čer 2008

já také koupila tesco 2+1 ale ani jsem nevěděla že je nový design, máme ty co byli vždycky. By mě zajímalo jaký je v nich rozdíl a jak vypadají

lilu18
16. čer 2008

Maxi -56 ks, ale aj tak je to dobra cena 2+1 zdarma-vyssie som pisala ako vyzeraju a rozdiel-zda sa mi ze su kusok tensie. Mozno len moj dojem 🙂

zuzulik21
16. čer 2008

Ahojte...
aj mne sa mala vyhadzala z tych new tesco plienok....
a to sme pouzili mozno 10ks....

krista
22. čer 2008

Tak jsem odzkoušela nový design a musím zaťukat že zatím dobré 😉 Po první pleně byla teda opruzená, ale máme i moučnivku tak jsem nevěděla čím to teda je, ale teď jsem to testovala a řekla bych že plenama to nebylo - doufám!!! Fakt nevim jaký jiný pleny bych používala, v první řadě mi totiž nejvíc vyhovují 🙂

ina.b
22. čer 2008

Ahoj Kristi, pořád tu moučnivku máte? Nám zmizela zhruba na 14 dní a už je taky zase zpátky 😠 Prostě nekonečný příběh ☹

ina.b
22. čer 2008

Jinak Tesco plenky taky používáme, když je teplo, tak jen na noc, protože jsou silnější a líp sajou, přes den dávám Pampersky, ty jsou slabší a měníme je častěji.

krista
23. čer 2008

Ino jo já už jsem si na tu moučnivku nějak zvykla 😠 Teď jsem začla ještě pekelně mazat svoje prsa a běda jak to brzo neodtáhne, mám toho plný kecky, ještě mě štve jak ta fialka barví - věčně mám já fialový ruce, malá celý obličej, věci - takže několikrát denně převlíkáme když chceme jít ven - třeba jak jí ukápne fialová slina, no prostě výborný 😖 a ještě působíme jako šmudlové když se říká že moučnivka je vinou nedostatečné hygieny 🙄

ikaika
23. čer 2008

my ich pouzivame na noc a fakt dobre saju, pri tej akciovej cene su super 😉

sasenka
23. čer 2008

aj my ich máme, ja kupujem, čo dostaneme v akcii, Pampers alebo TESCO, mali sme aj Háppy, Helen Harper, Huggies aj zelené aj modré, Babylove (tie nekupujte!)... ale v pomere cena/kvalita vedú Teskové 🙂

PS: Krista, my sme sa s mučnivkou trapili pri dcere do 2 rokov, opakovane ataky, pri synovi nerobím nič inak, a ešte to nemal - takže nie je to o hygiene 😉

krista
24. čer 2008

Sasenka ježiš do dvou let, no to je příšerná vyhlídka ☹ A co nakonec zabralo? Nic? Samo to ustoupilo?

magdus1
27. čer 2008

Ahoj, my tiež používame tesco plienky a nám úplne vyhovujú, malý s nimi nemá žiady problém. Nikdy sa mi po nich nevysypla. Podľa mňa dobre sajú, má ich celú noc a v pohode. Občas kúpim Pampers alebo Huggies a tiež s nimi nemá problémy, jedine u Huggies sa mi zdá, že prepúšťajú zápach. 😀

krista
11. srp 2008

Ahojky,
tak maji zase na akci Tesco plenky 2+1 zdarma za 498,- už se na ně chystáme 😀 😵

kubinkov
11. srp 2008

A kde a kdy ta akce bude? Já byla v TESCO dnes a akce žádná. Díky za informaci. 🙂

sofik
11. srp 2008

a od kedy to majú, to som aj ja zvedavá, hned si kúpim aspon 6 balení 🙂

lukin
11. srp 2008

Je to od středy. Doufám, že mi tam něco necháte 😀

kubinkov
12. srp 2008

Ještě si to rozmyslíme, ale díky za dobré zprávy 😎

krista
13. srp 2008

😀 😀 😀 ********************Akce od 13.8. - 26.8.2008 🙂******************** 😀 😀 😀

Naštěstí jak je to jejich výroba tak maji většinou plný regály!!! 🙂
S ostatním zbožím co mívají na akci je to u nich poděs, to si musím postěžovat, několikrát jsem tam dorazila pro něco co jim ani nepřišlo 😝

kubinkov
13. srp 2008

Taky jsem si myslela, že bude dost všeho, ale dnes dopoledne v Pardubicích neměli velikost 4, tak jsem si pro ně sjela do HK. Ostatních velikostí snad bylo dost. 😨