Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

klararas
3. pro 2007

Já používám Huggies Premium, ale taky jsme měla Tesco plenky. Nemohla jsem si na ně ztěžovat. Sály dobře, no žádnej problém. Huggiess používám, protože malému líp sedí přes stehýnka (každý mimčo je jiné).

Ohledně těch závad. Poprvé s tím lisovaným plastem bych tomu i věřila (stane se stane), nedá se to omluvit, ale nic není dokonalý. Podruhý si myslím, už bylo naaranžovaný. A s tím hřebíkem, tomu se můžu jen zasmát 😀 😀 😀 , to už si fakt někdo nic lepšího nemohl vymyslet?

Pro klid v duši omakám každou plenku a stát se to může i Pampersu, tak Huggiesu a jiným značkám

gabuliik
3. pro 2007

Presne tak klararas, nikto neni neomylný. Stane sa hocičo.

vesi
3. pro 2007

ešte som zabudla, fixies boli nanič, malá bola stále prečuraná, Hellen Harper alebo tak nejako sa volajú - tie sa vždy zhrčili do takej guče a ostal len igelit, Huggies - prečúrala. okrem tesco plienky mi vyhovovali len pampers, tie sme používali hlavne prvé 3 mesiace, potom sme prešli na tesco 🙂

nitka
3. pro 2007

super cena,super saju,v ziadnom pripade neskriabu to by mala moja mala podrazdenu pokozku snad...a dokonca ani ziadne droty z nich netrcia...

zuzkafuny
3. pro 2007

Ahojte maminky. Ja mám najlepšiu skúsenosť s plienkami HAPPY a pamperskami active baby a teraz mám huggies... Určite si nekupujte plienky LINTEO teraz v tescu v akcii za 49,90 20 kusov. Horšie plienky som ešte nemala (dostala som ich). Zafarbia vám dieťa na modro a vydržia tak maximálne 3-4hodinky. používam aj obyčajné tesco plienky...sú celkom oki, ale fialové som ešte nemala.

iza
3. pro 2007

ahoj holky..tak jsem na to koukla..ty plenky s hřebíkem,drátem atd..to se vždy jednalo o ty lacinější tesco(někde je mají bíle, jinde modré)..ty lepší(a dražší) fialové mi přijdou super(žádné zapařeniny,otlaky, promáčení atd jako u jiných a ozkoušela jsem jich na Jáchymkovi dost..)-ale to je asi debata do jiné diskuze 😉

vesi
3. pro 2007

a k tomu škriabaniu - moja malá je veľmi háklivá, kozmetiku používame len na predpis z lekárne, ale s plienkami tesco ( obidva druhy) nemá problém...

ewellin
3. pro 2007

podla mna su naj plienky Babylove DM drogerie.. najlepsie kvalitou a aj cenovo su najvyhodnejsie.... 😉

susik77
3. pro 2007

aj my ich pouzivame a vyhovuju nam viac ako pampersky-tie mala prekakava cez chrbatik, rovnako ako huggiesky 😎

pietra
3. pro 2007

kika od nich nebola poskriabana, ale ked po nich prejdem rukou, skriabu. a tie zatvrdlinky sa daju zoskrabnut nechtom. Znama ma presviedcala, ze to nie je pravda, podala mi svoju tesco plinku a bolo to tam. Takze neverim, ze je to nahoda.

zuzkafuny
3. pro 2007

EWELLIN pokiaľ mas drogériu babylove po ruke, tak to ide... 😉

katarina82
3. pro 2007

Tak já se taky přidávám k chvále tesco fialových plínek. Máme doma Pampers, Huggies a koupila jsem i jedny Tesco a řekla bych, že jsou na stejný úrovni jako Pampers a Huggies.

A to s tím hřebíkem je fakt trapný 😠 Kus umělé hmoty bych ještě pochopila, stát se může-já měla např. v Bebe Dobré ráno velké kusy chemlonu nebo co to bylo 😠 😠 😠 , ale hřebík... 🙄

arabeska
3. pro 2007

ja som s nimi spokojna aj ked po tej prvej kauze som ix uz kupovat nexcela ale potom som zistila ze sa to jednalo o tie lacnejsie plienky tak fialove kupujem dalej.plienku vzdy skontrolujem.

pietra,zatvrdlinky som tam este nemala,ale mozne to je.

ewelin,fakt ti vyhovuju babylove?no ako ja som horsie plienky nemala,maly ked sa pocurkal tak sa to vnutro cele pako keby potrhalo,ta vata sa rozpadla,nikdy viac. 😔

alcatko.j
3. pro 2007

Nedam na ne dopustit 😉

zuzkafuny
3. pro 2007

KATARINKA ten chemlon by som prehryzla... ale ja som tam prosím pekne mala húseničky a to som zistila po zjedenej polke... 😒

pietra
3. pro 2007

no ale ked tu spominate tie ostatne znacky, a bavili ste sa o sani, tak plienky Babylove mam pocit, ze nesaju vobec. To uz naozaj radsej tie Tesco plienky

januskaababoo
3. pro 2007

Tesco plinky fialove, taky u nas ve skrini, na posteli, v koupelne, na dupce, v kosi...fsude!

alcatko.j
3. pro 2007

😀

zusma
3. pro 2007

V pampers new born jsem našla něco malýho tvrdýho,co tam určitě být nemělo 🙄

Tesco fialové mi připadají zatím super,možná lepší než pampers new born

vesi
3. pro 2007

zuzkafuny, takže keksy s mäskom, hej? 😀 😀

lindda
3. pro 2007

no sice odveci ale ja som kupila hagiesky a boli tvrde ako beton asi im navlhli a nedali sa nosit hodila som ich do kosa lebo som nemala ucet 😠

zuzkafuny
3. pro 2007

No nebola to žiadna sláva... mám rada klasické jedlá 😉

vesi
3. pro 2007

zuzkafuny 😀 😀 ani sa nečudujem...
Huggies a ani babylove nám nevyhovovali 😒 a ani jednota, tie som kúpila raz v núdzovej situácii 😝

kacka.va
3. pro 2007

já bych i tomu hřebíku věřila, když můžou být v bonbonech klíče 🙂, v aspiku slimáci a podobné věci 😀

katarina82
3. pro 2007

zuzkafuny, no to máš pravdu, to radši ten chemlon 😀

Teď jsem zkoumala Pampers-New Baby a zdá se mi, že škrábou mnohem víc, než ty tesco. Já se nezastávám jen Tesco plínek, koupím znovu i ty Pampersky, ale že se mi zdá, že škrábou víc, no...

zuzkafuny
3. pro 2007

Ja na noc používan HAPPY (teraz skúšam HUGGIES-zatiaľ oki) a cez deň modré tescáče...

simus
3. pro 2007

tak má zkušenost je ta že i z těch nejdražších plínek jakopampers a podobne se v noci ,,prochčijem,, až na záda a to nemluvím o tom že je celý mokrý až na kulkách🙂:_) i po půl hodce. jedině v tesko fialových máme sucho mezi nožkama a jsme spokojení i delší dobu když není možnost přebalovat. Jde vidět že denousek ještě nemá zkušenosti, protože napsat že v každé plínce je mokro že se musí dítko přebalit je fakt blbina:_) ale věřím že nabyde zkušeností a třeba i Teskače vyzkouší🙂

iza
3. pro 2007

sim máš recht 😉

pavla80
3. pro 2007

Ahoj
tak já taky používám ty fialové tesco plenky a nemůžu si je vynachválit,ted jsem si koupila Huggies a ty jsou děsné malá mi je přes noc přečůrá a budí se mokrá a přes den mi připadá že tu dupku má mokrou pořád i když je zrovna čerstvě přebalená,takže určitě tesco 😀

monaberuska1
3. pro 2007

Ahojky holky🙂
nic proti ale tesco plínky bych v životě neriskla, už jen co známé je používali tak prý šílený, měnili je tak často, že by se jim vyplatilo kdyby si prý dali kačku navic a koupili si pořádný plínky🙂takže tesco pleny se jim jen prodražily🙂tesco nebrat🙂