Velikost plen. Nevíte o nějaké mezivelikosti?

anicka164
16. lis 2009

Ahoj,
potřebovala bych poradit. Mikuláš vyrůstá z plenek na 3-6 kg, ale ty na 4-9 kg mu jsou strašně veliký. Zkoušeli jsme Pampers a Tesco (hodně maminek si je tu chválilo, tak jsme to zkusili - nejsou špatný, ale jsou snad ještě větší než ty Pampers). Obije kolem nožiček dost protékají.
Nevíte o nějakých plenkách, které by byly v nějaké mezivelikosti? Měli jste to někdo podobně? Nechci kupovat balík něčeho, co nám pak doma bude jenom zabírat místo...
Díky

rimmel
16. lis 2009

a tie 4-9 doslova pretieka moc z nich? lebo ak nie, tak by som mu ich dala, coskoro zase vyrastie neboj ;)

hejdita
16. lis 2009

tak ja jsem taky resila jedou tuto zvastni krizi 🙂 a nakoupila vetsi plenky ktere sem nepouzivala nez dorostla ale bylo to za chvilinku takze dlouho misto nezabirali ..... ja sem to vyresila tak ze sem koupila jeste jeden balik malich plenek a bylo to mala ze chvilinku dorustla deti rostou rychle tak neboj nebudou zabirat misto 😉

aponchie
16. lis 2009

4-9uricte

anicka164
autor
16. lis 2009

Díky za rady, z těch menších má ale dost otlačený stehna, tak mu je nechci dávat. A ty větší? Tak často jsem ještě pytel na spaní neprala 🙂
Nějak to budem zkoušet...

kubinkov
16. lis 2009

Tak zkus Tesko 3-6, mě přišly vždycky větší než Pampers v dané velikosti. 😉

mirusak1
13. zář 2012

Ahojte, obnovuji diskuzi. Mate nekdo tip na plenky, ktere jsou vetsi nez huggies newborn 2 pro 3-6kg? Malej ma sice odhadem teprve neco pres 4kg, ale mam pocit, ze mi z nich vyrusta. Na boku nad plinou mel pocurany bodycko, to se mi stavalo, kdyz jsme pouzivali 2-5kg, pak jsme presli na 3-6kg a v poho, ale ted uz se nam to 2x zase stalo, tak hledam. Potrebujeme celkem vysoke pleny, malej cura zasadne nahoru 🙂

elana
20. zář 2012

@mirusak1 zkus z Rossmanna (máte-li poblíž) jejich Babydream (vel.2 už asi). Přišly mi docela velké a vysoké už ty 1, takže 2 by mohla sedět dobře. Já jsem s nima spokojená, dávám papírovku jen na noc, přes den má látkovky, ale ta noční musí zadržet 10h nálož a u téhle značky se mi snad nikdy nestalo, že by protekly (teď už máme samozřejmě vel. 4, ale používám je od narození).

mirusak1
20. zář 2012

@elana Dekuju moc za tip. Zkusim je prubnout, oni asi ty huggies newborn 2 jsou takove pomensi, tak jsem zkusila DM babylove a zatim tuk tuk vrchem neprocural 🙂

stanislavao
20. zář 2012

ked vam je jedna velkost mala, tak druha nemoze byt velka. plienky su velmi univerzalne. treba ju dat vyssie, lepsie zatiahnut. v zivote sa mi nestalo, ze by nesedela velkost. a ked su mu tie od 4 kg velike, tak urcite su mu neni tie o cislo mensie male.

elana
20. zář 2012

@mirusak1 plenky z DM jsou podobné těm z Rossmanna, tak jestli vyhovujou, tak u nich zůstaň 🙂 Já mám obecně radši řadu Babydream než Babylove, navíc BL pleny se teď dělají v Polsku, BD se (zatím) drží v Německu nebo v Holandsku...ale když sedí, tak proč měnit 😉