Vkládací plenka - jaké se vám osvědčily?

picasso
20. led 2014

Chtěla bych přikoupit vkládací plenky na zvýšení savosti AIO plen. Máte zkušenost s typy, které výborně sají, rychle schnou, jsou vhodné do všech typů AIO a když je vložíte dovnitř nebude mít dítko obrovský zadek?

vespinka
21. led 2014

vkládačky mají T-tomi. jsou bambusové, měkoučké, hebké a malá v nich obří zadek nemá, já jsem spokojená.

jaajaa
21. led 2014

Ja mam bambusove vkladacky od TotsBots- jsou sirsi nez anavy a nejsou tluste. Super sedi ve vsech plenach, ktere pouzivame.

lenka5731
21. led 2014

Osobne bych koupila bamboolik. Kratke i dlouhe.

picasso
autor
21. led 2014

Holky a co vkládací plenky Baby Lucy? Pasují i do jiných AIO plen? A jaký je rozdíl mezi S a L?

plenkacek
4. dub 2014

@picasso Vkládačky Baby Lucy z bambusu jsou ok do většiny plen, jestli máš AIO kratšího střihu či užší mezi nožičkami, raději bych volila vel. S. Bambus froté je jemné, hodně dlouhu nám vydržely.
- vel. L - 37 cm dlouhá, mírně projmutá ve středu (šíře ve středu 11 cm, u krajů: 13 cm)
- vel. S cca o 5cm kratší, o něco štíhlejší

kristyna80
4. dub 2014

já dávám vícevrstvé pleny 🙂 bambusové

vesele_pleny
5. dub 2014

Doporučuji bamboolik,.ty ale tak rychle neschnou, za to saji výborně. Super jsou taky petit lulu, unuo. Majab má prefold, nebo klidně i vícevrstvé plenky... Stačí mi napsat sz a pomůžu ti vybrat podle tvých požadavků to nejlepší...

kubinkov
6. dub 2014

Mě se taky osvědčily Baby Lucy bambusové, velikost L padne do většiny AIO, které jsme měli. Narozdíl od Tots Bots zůstaly dlouho jemné a neškrábavé. Popoliny Tencel nestály za moc, hodně se srazily a zhrubly a nijak zvlášť nesály. Jinak výborné byly originální bambusové do Baby Beehinds.