Značka plenek, které vydrží neprosáklé celou noc

dzejn81
11. led 2011

Ahoj holky prosím o radu. Naše malá se každé ráno budí úplně pročuraná, na noc používám huggies premium, protože jsou silnější než pampersky, které malá taky do rána pročurá. Jenže teď zjišťuju, že malé nestačí ani ty huggiesky. Poraďte mi co mám vyzkoušet za plenky abych nemusela každé ráno prát prostěradlo s povlečením 🙂

editah222
11. led 2011

My použivame Pampers premium care (bílé) a naše malá je pročurá opravdu málo kdy, spíš tehdy když ji má špatně nasazenou 🙂 Krásně vydrží celýcch 12-13hodin které prospinká.

klarka1
11. led 2011

my používáme Tesco essential, Ondra má plenu cca od 7 do 7 a v pohodě 😉

berenika39
11. led 2011

přebalit v noci? 😉

dzejn81
autor
11. led 2011

no já už jsem přemýšlela jestli je nemá špatně nasazené, ale že by se mi to stalo každý den? ale hlavně dřív se nám to nestávalo vůbec, tak přemýšlím jestli to není i tím že už je větší a víc vyčurá 🙂 zrovna minulý týden jsem se na ty premium care dívala, už jsem je měla i v košíku, ale pak jsem je vrátila zpátky 🙂

janakla
11. led 2011

Babylove z DM drogerie - kvalita/cena = 1, vydrží celou noc a ráno je to super těžká bomba 😉

pitrska85
11. led 2011

My na noc používáme Pampers premium care a ještě se mi nestalo, že by byla ráno pročuraná... Ale teda my jsme oproti vám o dost mladší, ale to si myslím že na účinnosti těch plenek moc nesnižuje.. 😉

mapurka
11. led 2011

ono záleží na tom, jestli ti malá v noci ještě něco pije,protože u těch větších dětí, jak už je toho moc, tak to nepobere žádná plína 😉 . Nejlepší jsou ale pampers, jsou sice slabší, ale nasáknou fakt hodně. Dávám na noc oběma holkám a pokud v noci nežahne flašku čaje, tak v pohodě 😉

jijitka
11. led 2011

@dzejn81 já taky na noc dávám Pampers prem.care, případně Active baby a v pohodě. Malý před spaním vypije lahev mléka, v noci se budí na pití 1x a plenka ráno není ani zdaleka plná 🙂 Malá ti v noci pije častěji nebo pije hodně před spaním?

dzejn81
autor
11. led 2011

no jasně přebalit je řešení, ale když spí celou noc tak ji nechci budit přebalováním, to bych ji totiž na 100% vzbudila ☹

dzejn81
autor
11. led 2011

malá večer vypije 270ml UM a opravdu vyjímečně se vzbudí v noci a vypije mezi 170 - 240ml, ale to je opravdu jen vyjímečně. pak pije až ráno po probuzení a to už je přebalená. každopádně ať v noci pije nebo ne je ráno stejně mokrá 🙂

kikimaruska
11. led 2011

Také se mi nejvíc osvědčily Babylowe z DM anebo fialové, nyní zelené plenky z Tesca... 😉 a to syn pije hodně před spaním a pil i v noci...Poměr cena/kvalita je pro nás dost dobrý. Z Pampersek se pročural docela často, takže ty jsem používala jen když byl miminko...tak do 10 měs.

miska73
11. led 2011

Taky používám buď Pampers premium care, když jsou v akci, jinak od narození dostává Pampers active baby a pohoda 😉 . Pijeme v noci 1x mlíko a občas čaj a v pohodě 🙂

vendulka
11. led 2011

my teda používáme huggies premium a nestalo se mi, že by se v noci po 12-13h spánku porčůrala, pokud teda plínku nenasadím nějak blbě a nepročůrá se bokem

k.ate
11. led 2011

@dzejn81 jak dlouho ti malá spí? Nám se stane, že nám plína proteče, když ji malej má dýl jak 12 hodin, takže i za cenu toho, že ho proberu ho přebaluju ještě před tím, než jdu spát já, pokud usne dřív, než ráno bude vstávat (jde spát třeba už v 7, ale v 90% případech spí do 8 - 8 30 nebo i dýl, takže prostě ještě jednou přebalím, než jdu spát já, protože dýl jak 12 hodin ta plína prostě nevydrží). Jinak nevim, co poradit... Ještě jsem si všimla, že malýmu častěji plína proteče, když má neklidný sny a hodně sebou mele, prostě se mu to posune... Používáme pampers active baby, z huggiesek premium měl odřený stehýnka...

meo
11. led 2011

@dzejn81 já používám na noc taky Pampers active baby, musí se tedy pořádně nasadit a je celou noc v pohodě. Spíme asi 12hodin, ale máme 6měsíců, tak nevím kolik může pročůrat starší.

dzejn81
autor
11. led 2011

spí tak 12 - 13 hodin v kuse, já vyzkouším ty premium care a babylove, mám na ně kuponky do DM a uvidíme, holky díky! 🙂

katule01
11. led 2011

Tak my používáme už jedině Pampers premium care (ty bílý)... a jsou úplně bomba.... jiný už neeee.... spíme i 13hod a nikdy nepročůráno a že ráno je to pěkně naduclá bomba těžká 😀 takže na ně nedám dopustit! Jako malý jsme zkoušeli pampers active baby a huggies a občas pročůráno...

berenika39
11. led 2011

@dzejn81 já to s tím přebalením nemyslela špatně, hodně dlouho jsem to tak dělala - kdo šel poslední spát, dítě přebalil...do nějaké jedné hodiny spal jak dřevo, tvrdě. pak to do rána vydrželo🙂. každopádně když přebalovat bez rizika probuzení, tak bych to zkusila kolem půlnoci, ne později.

lamarika
11. led 2011

@dzejn81 a nevyhovovala by jí třeba už větší velikost plinek? Mně se takhle pročůrával když měl špatnou velikost

eriska
11. led 2011

my máme taky pampersky active baby a má je cca od 7 do 8, 8:30 a úplně v pohodě🙂 třeba huggies nám taky pročůral..

shaula
11. led 2011

Byli jsme vždycky spokojení s Tesco essentials (ty zelené), ty nám neprotekly (Pampers ano, Huggies je úplný hnus). Může mít pravdu Lamarika - jestli se blíží k horní váhové hranici, pro kterou je plínka určena, rozhodně koupit vyšší velikost, rozdíl tam opravdu je nejen v rozměrech 😉

jmisa
11. led 2011

Dávám Pampers active baby a s tou váhou bych tomu i věřila, taky se nám stávalo, že prcek protekl, ale ani nebyl na konci té váhové kategorie. Takže já dávám větší plenku vždy, jakmile překročí spodní váhovou hranici většího čísla, minimálně na noc. Sice těch větších je vždy míň, ale zase jsme v klidu.

innes
11. led 2011

Zelené tesco, zkoušeli jsem všechny možné dražší zančky, ale tyto se nám zdají nejlepší, nikdy nám neprotekly a to v nich spí malá kolikrát i víc jak 12 hodin 🙂

miarosa
11. led 2011

My používáme pampers premium care a přes noc v pohodě, ale kamarádka mi taky říkala že jí to její chlapeček pročůrá a že používá plenky Claver z Billy a ty jediné že nepročůrá, vyzkoušela jsem je a nám teda nevyhovují, ale je pravda že mi přišli silnější. 😉

mkr
11. led 2011

tak za nás jedině babylove z DM používáme od 9 m, kdy jsem na ně narazila, ráno byla vždy pěkně těžká a vydržela a malá nebyla opruzená 🙂 vyzkoušeli jsme pampers, tesco, ale ty co byli dřív, a z Lidlu, ale ty DM vedou, takže u druhého taky jedině ty 🙂

evena
11. led 2011

ahoj, mám dobrou zkušenost s pampers active baby, vydrží v pohodě 12 h 😉

lukza
11. led 2011

tak my jedině pampers baby activ má jí v noci 12hodin a uplně v pohodě zkoušela sem aji jiné ale vždy prosákly ale jak tu aji píši holky mě Luky v noci vubec nepije tak ani tam moc nečurá.a taky každému vyhovuje něco jiného mě třeba Huggies pročural bokem co vím tak klukum moc nesedí

zabinka88
11. led 2011

za nás jedině pampers premium care nebo active baby.huggies nám tečou všudyma,vůbec nám nesedí

mmmk
11. led 2011

@dzejn81 Pampers Active Baby 😉

monikahoff
11. led 2011

taky používám Pampers active baby. Jiné jsem ani nezkoušela, protože max spokojenost