Zkušenost s náhradní babičkou. Jakou máte?

hrasulda
22. srp 2022

Ahoj, nemá někdo zkušenost s náhradní babičkou? Nejlépe Plzeň. Tchyně o naše děti nestojí a moje rodiče jsou už hodně stary, a tak bysme rádi našli aktivní babičku nebo dědu pro naše děti.

nikjean
22. srp 2022

Zkušenost nemám, ale osobně si neumím absolutně představit svěřit to nejdražší, co mám - moje děti, úplně cizímu člověku. ☹

veroniquecz
22. srp 2022

@nikjean tak to není o hlídání, to je o te vazbě…

mariti
22. srp 2022

@hrasulda ano, mám zkušenost, a to výbornou. Z Brna. Skvělá možnost když člověk nemá vlastní babičku poblíž, kor když je na vše sám! Doporučuji.

hrasulda
autor
22. srp 2022

@mariti Tak to je super. 🙂

dagmaris
22. srp 2022

@mariti já se dovolím se tady vmáčknout. Můžu se zeptat, kde v Brně jste na takovou babičku narazila? Také žijeme v Brně a rodiny 200 km daleko.
Děkuji
Hezký večer 🍀

irmamala
23. srp 2022

A není lepší najít nějakou fajn placenou hlídačku, s kterou si budete rozumět a je prověřená, než hledat nějakou zoufalou, osamělou ženskou?

vladienka
23. srp 2022

@irmamala ale nahradne babicky su tiez preverene a rozhodne to nie su zufale zenske 😂 jasne ze si nepozvem domov blaznivu babku ktoru najdem na ulici

majca16
25. srp 2022

Tady se připíchnu, s mojí matkou se nestýkám, manželova matka nemá zájem a pro prababičku je všechno problém. Chtěli bychom nějakou aktivní abychom ji brali na výlety a když by občas večer pohlídala, tak ji budeme na rukou nosit 😉

dixi86
25. srp 2022

Nemám, ale už pár let nad ní přemýšlím.

hrasulda
autor
25. srp 2022

@majca16 Přesně to mám na mysli. Moje rodiče jsou dost starý a už to prostě nezvládají. A manželovo rodiče o naše děti nestojí. Tak bych právě chtěla najít nějakou náhradní babičku, dědu, tetu, strejdu. 🙂

hrasulda
autor
25. srp 2022

@dixi86 Já nad tím zatím uvažuji jen pár dní, ale moc ráda bych to zkusila.

kubesovaadelka
26. srp 2022

@hrasulda zkušenost nemám, ale přijde mi to jako super nápad, samozřejmě zprvu paní prověřit a brát ji spíš s sebou do města, na výlet a tak a obkouknout jaký má vztah s dítětem a pak ji nechat jít s prckem na zmrzlinu třeba a časový intervaly prodlužovat. Všichni si potřebujeme občas odfrknout. Taky bych to uvítala 🙈😂😂 a myslím si že spokojenost by měla být na obou stranách, babička nebude osamocená, bude se cítit užitečná a děti budou mít babičku a nějakou změnu ❤️ mě máma loni, když jsem byla těhotná zemřela, partnerove matce ji nesverim aji kdybych měla ruce nohy zlomené ( alkoholička) a babičkam je přes 70let a půl roční živé dítě jim nemůžu svěřit kvůli jejich věku, ačkoliv by babička chtěla, jde vidět jak ji jen pochování zmáhá. Takže jdi do toho

eviicka
26. srp 2022

Za mě taky super nápad, mně rodiče zemřeli, manželovi jsou už hodně staří. Takže vím, co je být bez prarodičů, na aktivní hledání nemám odvahu, ale kdo ji má, proč ne🙂. Švagr takovou babičku měl, a vzpomíná na ni úplně stejně krásně, jak my se ségrou na ty naše vlastní.

hrasulda
autor
27. srp 2022

@kubesovaadelka Paní určitě zprvu prověřit. To je jasný. Já mám právě dvě děti, jedno 5 let, druhé 1,5 roku. To větší si naši ještě vezmou, ale malou prostě nedají, jen pár hodin přes den. Mamině je 66 let a tátovi 71 a nejsou na tom zdravotně nejlépe. To je mi moc líto, to si musela mít hodně těžký 😪

hrasulda
autor
27. srp 2022

@eviicka To je mi moc líto. 😪 já tu odvahu zatím hledám, tak uvidíme 🙂