• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

11 týdnů po porodu krvácím, je to normální menstruace?

16. července 2013 
Ahoj maminky,jsem ca. 11 tydnu po porodu a od vcerejska krvacim,mam si delat obavy nebo je to normalni menstruace.plne kojim a beru antikoncepci Tangolita(nevim jestli je v Cr taky dostupna)ktera je ovsem bez estrogenu a k menstruaci nema skorko vubec dochazet.mate s tim take nekdo zkusenosti?dekuju za odpovedi
14. črc 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynasefer Ahoj, já jsem krvácela kvůli antikoncepci. Zpočátku krvácení, pak šṕinění, pak klid a pak občas zase špinění.. Tak jsem to přestala brát a je klid. Asi bude mít podobné složení jako ta tvoje, tak třeba to máš taky z toho. Jinak normální MS ještě nedošla. A to je synovi už 10 měsíců :slight_smile:
14. črc 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se ti zdá cokoli divné, tak doporučuji volat doktorce(doktorovi). Je zbytečné to podcenit. Btw, po prvním porodu to na mě přišlo ihned po šestinedělí (kojila jsem, i antikoncepci jsem měla). Teď to na mě ještě nepřišlo a jsem 4 měsíce po porodu za zcela stejné situace (kojení, prášky). Tzn. doporučuji zavolat a zeptat se na názor.
14. črc 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice prášky neberu, ale jsem 16m po porodu, kojím a MS ještě stále nemám. Poprvé přišla po 12m.
14. črc 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuju za odpovedi,Co je na tom pravdy,ze miminkam prestane chutnat mleko jakmile matka dostane menstruaci a koji?
16. črc 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek