14denní miminko přestalo kakat

aneta49
29. zář 2017

Ahoj holky,opět si nevím rady,jestli je to normální nebo se něco děje.. porodila jsem předčasně v 34+5 a malý měl 2380 gramu,byli jsme 10 dni v nemocnici a nakonec nás pustili s vahou 2470 gramu,jsme doma od pondělí a už přibral cca 200 gramu,strasne mu chutná papat,snažím se dodržovat předepsané dávky,,ale když kojim,tak kolikrát neodhadnu,kolik vypil,přestože ho kojim vždy stejnou dobu,někdy vypije 70,někdy 90 ml...no ale celou dobu až do středy krásne kakal,snad při každém jídle se pokadil,takže 7-8x denně a teď od včera se to začalo snižovat až poslední stolice byla včera ve 3 odpoledne a od te doby v plene jen uprdnuto a nacurano..četla jsem,ze to nemusí nic znamenat,ale on predtim kadil vážně pořad a najednou nic? Dnes jdeme k doktorce na kontrolu,tak uvidíme,ale celkem se bojím,aby neměl něco se střevem nebo nebyl nějak nemocný ☹

market1512
29. zář 2017

Ahoj, tim bych se nestresovala, je to opravdu normalni. Materske mleko jako jedine zle zpracovat beze zbytku, to znamena, ze nemusi dite kakat. Mne maly prestal pred 3 mesicem ze dne na den a neprala bych ti videt tu pohromu, kterou zpusobil, kdyz se presne po 17 dnech vykakal a zrovna netekla voda 😀

z_kopretinka
29. zář 2017

Kojene mimco nemusi kakat i nekolik dni. U nas je rekord 2 tydny.

marticcelli
29. zář 2017

Ano,plne kojene dite nemusi kakat i nekolik dni, u nas totaky prislo ze dne na den a vim, ze jsem kvuli tomi volala doktorce 🙂 rekord ksme.meli nekdele 14 dnu, jinak byvalo beznch 3az5 dni...

tervi
29. zář 2017

Ahoj, naše přestala kadit ve 3. týdnu. Pokud je veselý a nepláče, neřešila bych to. Malá nám po týdnu bez stolice začala vyvádět, že jí bolí bříško, doktorka měla dovču, tak jsme mazali na pohotovost, aby nám ukázali, jak se aplikuje rourka. Pak jsem jí každý týden takhle pomohla a ve 4m začala sama.

kaci11
29. zář 2017

Maly taky kalal jednou za cas. Nejdele to bylo cca dva tydny.

treasurka
29. zář 2017

Mojí nejmladší je teď šest týdnů a co jsme doma z porodnice kakala 2x - nejdelší interval byl 16 dní a to už jsem jí pomohla čípkem. Nejstarší to míval podobně. Třeba je ten tvůj předčasně v růstovém spurtu a většinu jídla spotřebuje...

swetlusska
30. zář 2017

U nás taky měl pauzy, mudr říkala týden že je uplně normální ( a to nebyl plně kojený).

alubif
30. zář 2017

Kojené děti nemusí kakat i 20 dní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru