17 dní po porodu pořád krvácím, máte zkušenost?

wwpetulkaww
18. pro 2013

Zdravím 🙂 jsem 17 dní po porodu a pořád krvácím...není to sice nic závratného, ale chci se optat, jaké s tím máte zkušenosti a za jak dlouho se toto krvácení ustálý? 😨 Děkuji za vaše názory 😉

blahova_andrea
18. pro 2013

já krvácela celé šestinedělí. postupně to sláblo, ale hned po šestinedělí přišla první MS. je to normální. jsou to očistky. každá je má jinak silné a jinak dlouho. po šestinedělí stejně vyrazíš na gyndu, tak kdyby něco, tak to tam hned proberete a pořešíte 😉

wwpetulkaww
autor
18. pro 2013

a ještě dodatek....kdy mohu očekávat normální menstruaci? 😒

wwpetulkaww
autor
18. pro 2013

Tak to jsem ráda....když jsem odcházela z nemocnice sestřička mě v rychlosti o všem informovala, ale já byla tak rozhozená z toho, že jdeme domů s maličkou, že jsem polovinu zapomněla 😒

loafeer
18. pro 2013

@wwpetulkaww to krvácení by mělo postupně slábnout, ale na nějaké špinění má tělo nárok prakticky celé šestinedělí. Něměla bys krvácet nějak jako fakt silně. Jinak co se týče MS, to je u každého jiné:o)

rosny
18. pro 2013

@wwpetulkaww ja docela dost cele 3 tydny. 1.MS zalezi i hodne od kojeni, ja ji mela az za hoooodne dlouho, na druhou stranu, byly to jatka.

pisisvori
18. pro 2013

@wwpetulkaww taky jsemkrvácela dlouho skoro celé šestinedělí , ale spíš teda jen špinila. 1. MS záleží jako vše na hormonech každé ženy. Někdo ji dostane až přestane kojit, já jsme kojila přes den po 1-2 hodinách , v noci po 3h a 1. MS přišla 9 týdnů po porodu a pak už byla normálně pravidelná po 29-31 dnech. Někdo ji dostane, pak 2 měsíce třeba nic a pak zase....

lenicka07
18. pro 2013

@wwpetulkaww Po prvním porodu jsem krvácela jen 10 dní, pak sem tam třeba po 14 dnech krátké špinění. Po druhém porodu jsem krvácela nebo spíš špinila neustále a to skoro dva měsíce. Pak to samo přešlo a na kontrole bylo všechno v pořádku. A první MS jsem po prvním porodu dostala až asi po pěti měsících (kojila jsem) a pak už chodila pravidelně. Po druhém porodu mám antikoncepci, která se bere pořád, takže nic 🙂

evulinkab
19. pro 2013

@wwpetulkaww To já krvácela po porodu celé 4 měsíce!!! a zastavilo se to až první menstruací.Když jsem byla totiž na kontrole po 6nedělí, tak mi doktorka říkala, že mi zustal maličký kousek placenty uvnitř dělohy, ale že je to tak malinký kousek, že to odejde s první menstruací.Takže já jsem 4 měsíce pořad nosila vložky...bud jsem krvácela(někdy silněji, nekdy slabě, nekdy jen špinění...ale proste pořad) a pak přišla najednou MS-tu jsem poznala okamžitě podle síly a i barvy... a pak byl klid.

andelka
20. pro 2013

Po prvním jsem se čistila s 2týdenní přestávkou celkem 8týdnů, po druhém taky s drobnou přestávkou 10 týdnů. Pokaždé jsem po 6nedělí byla na kontrole a všechno bylo v pořádku. Je to individuální. MS to nebyla, ta přišla vždycky až po 11měsících.

lnk
2. led 2014

tak já si to "užila" krvácela jsem celé šestinedělí, na kontrolu jsem šla až po 8 týdnech, kdy se to konečně zastavilo. MS jsem dostala hned další měsíc i přesto, že jsem plně kojila... každá to prostě máme jinak... ☹

megy
2. led 2014

já krváela celých 6 týdnů a to fest a pak hned klasický cyklus, takže 17 dní je absolutně o.k

apfele
3. led 2014

Já krvácela taky celých 6-týdnů a to hodně, musela jsem 5-týdnů po porodu k dr, aby na mě mrknul( protože se mi to nezdálo ) a dal mi nějakou injekci, protože se mi špatně zavinovala děloha ( rodila jsem císařem ) a hned krátce po 6-ti nedělí jsem dostala MS.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru