19 dní po CS odchází červené očistky, je to normální?

martaska26
30. bře 2014

Prosím chtěla bych se zeptat,jsem 19 den po CS. Očistky odcházejí,měly již takovou nahnědlou barvu ale dnes je opět barva spíše do červena.Je to normální?

lv
30. bře 2014

je, můžeš to mít takhle celých 6týdnů..i když obvykle to trvá kratší dobu..

ffiinnkkaa
30. bře 2014

@martaska26 Měla jsem dva císaře, vždy to trvalo celé šestinedělí. 😉

ouli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zajickova16
31. črc 2015

Ahojky holky,
Chtěla bych se zeptat. Něco málo jsem tady už našla. Jsem po císařském řezu a ocistky jsem měla 4 týdny, ke konci už slabší. Pak jen lehké špinění. Včera jsem byla u doktora na kontrole po šestinedělí a všechno bylo v pořádku, jen mi řekl ze lehce spinim, ale pry je to normální, a večer jsem začala krvácet silněji, a dneska celý den jako při MS. Máte některá zkušenost, zda je to normální.?

janie1988
31. črc 2015

Ahoj. Já to takhle měla celé šestinedělí. Teď zase bojuji s šílenou menstruací...:/

petzy
31. črc 2015

já jsem měla očistky po CS asi jen dva týdny. Ale opět se mi krvácení (očistky dle kontroly na gynekoligii) spustili přestě poslední den šestinedělí, mohlo to být tím, že malý se narodil předčasně a přesně na konci šestinedělí jsem šla za ním do porodnice na pár dní, než nás pustili domu,takže hormony pracovaly. Po pár dnech už byl klid.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru