• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3 týdny po porodu cítím tukání v břiše

12. března 2013 
ahojte holky,

potřebuju poradit.Jsem 3 týdny po vyvolaném porodu ve 37 týdnu, kvůli Preeklampsii. Holčička byla malá takže neproběhl nástřih hráze.Celkem mám 3 stehy uvnitř a 4 z venku bez epiduralu atd,,, už dva dny cítím na levé straně v břiše jako nad vaječníkem takové tukání.Je mi to dost nepříjemné a opakuje se to pořád dokola, nevím co stím jestli jít k doktorovi.Dvakrát jsem nesla takový menší koš na prádlo tak se bojím jestli nemám kýlu :frowning2: poradí někdo ?
11. bře 2013 v 17:22  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
dost holek to tu popisuje v jiných diskuzích...asi to bude tím, že se postupně vše navrací na původní místo, střeva taky, tak to vnímáš jinak....pokud nemáš bolesti, neřešila bych...
11. bře 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že je to normální, měla jsem uplně to stejne, cítila jsem pohyby v břiše, asi se to vrací vše na své místo, tak je to tak cítit. Pokud tě nic nebolí, tak bych to asi taky neřešila - aspoň zatím.
11. bře 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@key25 já to měla taky, měla jsem dost dlouho podobné pocity jako pohyby miminka, a jestli kojíš, tak se to uvnitř stahuje mnohem intenzivněji... ale pokud máš strach, tak zavolej na gyndu, za to nic nedáš.
11. bře 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vraci se vam vnitrnosti zpet, ja mela pocit jako kdyz tam jeste je jeden prcek :slight_smile:))))
tahani tezkeho se vyhnete, muzete si strhnout panevni dno, bricho je jeste slabe.
12. bře 2013 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji všem plně kojím tak jak píšetze asi se tam vrací vše zpět děkuji jěště jednou :slight_smile:
12. bře 2013 v 16:35  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek