Po porodu
key25
11. bře 2013

3 týdny po porodu cítím tukání v břiše

Ahojte holky,

potřebuju poradit.Jsem 3 týdny po vyvolaném porodu ve 37 týdnu, kvůli Preeklampsii. Holčička byla malá takže neproběhl nástřih hráze.Celkem mám 3 stehy uvnitř a 4 z venku bez epiduralu atd,,, už dva dny cítím na levé straně v břiše jako nad vaječníkem takové tukání.Je mi to dost nepříjemné a opakuje se to pořád dokola, nevím co stím jestli jít k doktorovi.Dvakrát jsem nesla takový menší koš na prádlo tak se bojím jestli nemám kýlu 😞 poradí někdo ?
speedygon
11. bře 2013
dost holek to tu popisuje v jiných diskuzích...asi to bude tím, že se postupně vše navrací na původní místo, střeva taky, tak to vnímáš jinak....pokud nemáš bolesti, neřešila bych...
lucifereeek
11. bře 2013
já myslím, že je to normální, měla jsem uplně to stejne, cítila jsem pohyby v břiše, asi se to vrací vše na své místo, tak je to tak cítit. Pokud tě nic nebolí, tak bych to asi taky neřešila - aspoň zatím.
ankava
11. bře 2013
@key25 já to měla taky, měla jsem dost dlouho podobné pocity jako pohyby miminka, a jestli kojíš, tak se to uvnitř stahuje mnohem intenzivněji... ale pokud máš strach, tak zavolej na gyndu, za to nic nedáš.
romantika
11. bře 2013
vraci se vam vnitrnosti zpet, ja mela pocit jako kdyz tam jeste je jeden prcek 🙂))))
tahani tezkeho se vyhnete, muzete si strhnout panevni dno, bricho je jeste slabe.
key25autor
12. bře 2013
děkuji všem plně kojím tak jak píšetze asi se tam vrací vše zpět děkuji jěště jednou 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli