8. týdnů po porodu krvácím. Jde o čištění nebo menzes?

eloana
31. črc 2010

Ahoj holky rada bych se zeptala - u utery bude malemu 8 tydnu. Plne kojim.... vcera jsem zacala spinit a dneska krvacet. Muze to byt jeste cisteni po porodu nebo to je menstruace? u dcery jsem ms dostala az s prikrmy, takze po pul roce....

andelka
31. črc 2010

Já myslím, že ještě čištění. Já jsem krvácela nepřetržitě 5 týdnů, když byl týden pokoj, šla jsem na prohlídku v šestinedělí. Po 7 týdnu jsem zase víc jak týden krvácela a špinila a pak to skončilo nadobro, malý má 12 týdnů. Taky plně kojím, hodněkrát denně i v noci, takže na MS je podle mě brzo (i když 100% to není).

baradisk
31. črc 2010

ja to mela ted taky presne,malemu bylo 6 tydnu a prestala jsem spinit a za tyden sem to dostala teda aspon si myslim ze to bylo ono a za par dnu to skoncilo,ted ani nespinim nic.tak si myslim ze to byla menzes ale jiste to nevim 😒 a taky plne kojim 😉

lukza
31. črc 2010

Já taky měla očistu cca 5týdnu a pak po 6nedělce sem začala baštit antikoncepci pro kojíci maminky plně sem kojila a aji při braní sem za týden dostala jakože MC a bylo to spíš asi jen ještě očista a nebo možná MC doktor mě říkal že je to normání že to tělo je ještě zmatené ze všeho a někd ytrvá než se dá do kopy, ale pak se to už neopakovalo .

moudivlacek
31. črc 2010

ja teda nevim, to klido muze byt uz i MS, pockala bych do dalsiho mesice a uvidis 😉

ja krvacela cele sestinedeli, kontrola na gynde v pohode,ze uz je vse vycisteno a 14dni na to jsem zacla spinit a krvacet a dalsi mesic zase a dalsi zase ... docela jsem koukala,kojim dotedka, vim, ze se rika, ze u kojeni se MS vetsinou nedostavi,me kamaradky dostali MS po 6-12 mesicich, ja hned, holt vyjimky museji byt,ale to tehu bez MS bylo super 😵

tygrous
1. srp 2010

Tak ja mela ocistky tak 4-5 tydnu, pak nic vic jak mesic a pak prislo 5-ti denni spineni a hoooodne slabounke krvaceni. A od te doby uz 5 mesicu zas nic...tak nevim😅. dr.rikal, ze to mohla byt MS a ze vubec neplati, ze by mela MS po porodu byt silna a bolestiva...

k.jolanka
1. srp 2010

Ahoj, tak já krvácela ještě než bylo malému šest týdnů a to asi jen dva dny, plnně jsem kojila a doktorka mi řekla, že jsem měla normálně MS, kdybych jí už další měsíc nedostala, tak se nemám znepokojovat a taky se tak stalo...dostala jsem to až minulý měsíc, tak jsem zvědavá jak to budu mít teď 😉

bocinka
1. srp 2010

@eloana já to měla přesně jako ty.... jen malá ještě neměla ani těch osm týdnů... no a byla to mrcha... od té doby pravidelná až k vzteku.... 😠 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru