8 týdnů po porodu stále špiním, je to normální?

deedeedee
11. kvě 2014

Je normalni aj s pauzama 8 tydnu po porodu spinit? Je to porad tmava krev..az jakoby dohneda...predtim ten vytok byl uplne cernej ...tak nevim a doktor rikal ze je sechno v poradku ale to byl takorad den kdy ze me nic neteklo. ☹

stavrost
11. kvě 2014

Taky jsem to tak měla nakonec na ultrazvuku zjistily že ve mě zůstalo po porodu kus placenty ☹ A musela sem na kyretáž 😢

romantika
11. kvě 2014

muze i nemusi. ja mela první 8 tydnu a druhy ještě vetsi bonbonek 10tydnu. zajdi si na gyndu at se podiva utz jestli tam nezustalo kousek placenty. pokud ne tak se proste hur hojis. hodne stesti. poprvé ve mne taky kousíček neceho zustalo. ale male takze dr. mne extra nehnala na kyretaz a do mesicku to zmizlo. ale mela jsem porad vytok. podruhe jsem to mela 10 tydnu a nic to nebylo jen delší hojeni.

dadushe
11. kvě 2014

Kamarádka to měla podobně, taky v ní něco zůstalo, ale gynekolog to při prohlídce vytáhnul (měla z toho zážitek 🤐 ), potom už to bylo OK🙂

lucifereeek
11. kvě 2014

přesně tak, může to být ok ale taky nemusí, poradit a zjistit to může jen doktor, já špinila do 5tého měsíce malé a dr. mi řekl, že se to někdy stane, a že až příjde první ms tak se to samo vyčistí a měl pravdu, ale já nekrvácela. Pokud jde z tebe krev tak nic nedáš za to, když si skočíš znovu k dr.

monihart
11. kvě 2014

Já špinila taky hodně dlouho, možná taky těch 8 týdnů. A to jsem byla po císaři, takže by to mělo být lepší. Na utz kvůli placentě jsem byla v porodnici, takže jsem věděla, že tohle by to být nemělo, ale stejně jsem z toho byla nervózní.

slavicky
11. kvě 2014

Taky bych zajela... začala jsem 5 týdnů po porodu znovu krvácet, u mě to teda první MS, ale může to být i zbytek placenty ☹ pro klid v duši 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru