Anální sex po porodu. Co si o tom myslíte?

denda77
23. črc 2011

Ahoj mám dotaz.. Co si myslíte o sexu v šestinedělí? Konkrétně o análním styku..

anetka1701
23. črc 2011

nevím, jestli to je vtip nebo ne - fungl novej nick, bez jedinýho příspěvku v diskusi... Nicméně, jestli budeš mít v šestinedělí náladu na sex, natož anální, tak smekám klobouk - většina mamin je ráda za každou chvilku volna a prospí jí, sex je to poslední, na co myslej :oD Každopádně, jestli jde jenom o nedočkavýho tatínka, tak bych mu poradila ruční práci - tohle snad vydrží, vždyť jsi mu porodila dítě! a jestli jde o tebe a cítíš se na to, proč ne... Hlavně opatrně...

evaje
23. črc 2011

Proč ne, když si dáte pozor, aby se nezavlekla infekce do pochvy. A taky jde hlavně o poporodní poranění,které může byt rozsáhlé a pak teda pochybuju, že k tomu někdo přistoupí, než se zhojí. Taky ženy mívají dost často vytlačený konečník a to pak určitě na něco takového nebudou mít chuť hodně dlouho. Pochybuju, že 6 neděl bude stačit. Čili je to na zvážení každé ženy, jestli se na to cítí a muž by to měl plně respektovat.

evaje
23. črc 2011

@anetka1701 denda77 taky může být nedočkavý tatínek, který si tu chce ověřit, jestli jeho žena nekecá, když není po porodu svolná 😠 . Z vlastní zkušenosti musím říct, že chuť by byla, ale nebyla síla, čas a ani odvaha. Prostě těch 6 týdnů má něco do sebe. Dřív bývaly ženy po tuto dobu izolované a asi to mělo cosi do sebe.

catherin89
23. črc 2011

No nevím buď jsi hodně labužnický člověk co se týče sexu a nebo si blázen. Pokud to dělá starost tobě, kdy toto budeš moct praktikovat tak myslím, že v prvních dnech v 6-ti nedělí budeš ráda, že si sedneš! A co se týče dalších dnů kdy ti dítě bude každou chvíli brečet budeš ráda, že se vyspíš... Sex ti bude připadat asi jako ta nejposlednější věc na světě, kterou bys měla provozovat. A pokud toto trápí tvého partnera, tak bych ho odkázala na jeho pravačku a připoměla bych mu, že mi nedávno prošlo vagínou něco o velikosti melounu.

catherin89
23. črc 2011

@anetka1701 taky mi to připadá jako vtip, nad některými otázkami už tu opravdu zůstává rozum stát...

marketa137
24. črc 2011

asi až budeš chtít ne 😉 . Já rodila oba kluky císařem a déle než 3 týdny jsme nevydrželi 😀 , já teda na sex myslela už den po císaři 🙂 . Každá to máme jinak, někomu sex nechybí klidně půl roku a někdo sex potřebuje jako součást sebe sama 😉

hasky24
24. črc 2011

@anetka1701 no právě otázky tohoto tipu+fungl nový nick-už to tady párkrát bylo

kaleilah
24. črc 2011

tyhle otázku tu bývají s novým nickem asi proto, že dotyčná je koníkovka a zná zdejší pipky a ví, jak umí odsoudit... a proto je nejlepší řešení na intimní věci se ptát pod jiným nickem... a je jedno jestli se to týká vztahu nebo sexu 😅

denda77
autor
24. črc 2011

ptám se proto, že jsem po porodu 4týdny, chut na sex by byla jen se normálně ještě bojim i když se cítim dobře jen si řikám že bych to šestinedělí měla dodržet...tak přítel navrhl anální sex a na na to žádná diskuze na netu neni neni tak sem chtěla vědět názor a jestli to někdo provozoval v šestinedělí

denda77
autor
24. črc 2011

kaleilah ...přeně, kdybych chtěla aby se o mě s přítelem vědělo, že sme perverzáci tak se neptám anonymně 😀

kaleilah
25. črc 2011

a ty jsi rodila normálně? Já bych z análu měla strach, protože si vem, jak se namáhá konečník při tlačení...ale jestli ti nevylezl hemeroid nebo jsi nepopraskala a jste na to zvyklý tak by to problém asi bejt neměl.... ale i tak po takový době auuuuuu 😀 😀 😀

kaleilah
25. črc 2011

jo a fakt nechápu ty hrůzostrašný odpovědi o tom, jak na sex nebude ani pomyšlení a děti dávají zabrat. Jo to je fakt, ale proč by nadrženej měl bejt jenom chlap? třeba na to má prostě chuť i ženská a když má hodný dítě a chlapa co jí doma pomůže se všim, tak unavený být ani nemusí 😝 😀

gabrielaa
25. črc 2011

já teda rodila císařem a díky tomu byl u nás sex hned 4 týdny po porodu, další týden jsem už dostala menzes, takže to byla rychlovka..jinak do análního bych teda taky nešla kvůli hemeroidům, není to žádná sranda, vím co říkám, na ten si počkejte 😉 ale co se týče normálního sexu, pokud tě to nebojí a cítíš se dobře, tak to zkuste ale s kondomem, aby si nedostala nějakou infekci 🙂

ivaanka
25. črc 2011

Já jsem byla taky po císaři a sex byl asi po měsíci, až jsem se přestala čistit. Malý spal od začátku celou noc, manžel měl dovolenou a hodně mi pomáhal a byla jsem naprosto v pohodě, absolutně žádný stres.
Takže bych šla do normálního sexu, pokud se cítíš dobře, jenom, jak už tady někdo psal, vemte si určitě kondom kvůli infekci.

denda77
autor
25. črc 2011

jojo rodila sem normálně...malá byla za 2hodky venku tekže docela pohoda 😀 taky sem se bála že po porodu nebudu mít chut na sex a všichni mě tim děsili tak sem si připadala divná když 3týdny po porodu sem měla chutě 😀 tak s kondoem by to bylo určitě to bych se taky bála bez něj..tak uvidíme no 🙂

catherin89
25. črc 2011

Omlouvám se, ale musím reagovat na to, že většina žen nemá na sex v 6-ti nedělí ani pomyšlení - že se jedná o strašení! Není to strašení je to konstatování faktu. Myslím, že by si měl každý urovnat svoje hodnoty. Jestli si jednou užít a mít z toho následky nebo si to na chvíli odpustit a vyhnout se infekci.. No nevím je to na uvážení každého zvlášť, konec konců každý svého štěstí strůjce..

hasky24
25. črc 2011

@catherin89 tak tak 🙂

zlobivka1986
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
12. únor 2013

TAky bych řekla, že se tu někdo baví na náš účet 😉

anciky88
5. pro 2022

@marketa137 přesně takhle to beru i já 🙂 já mám teď aktuálně 3 týdny po císařském řezu komplikovaném tedy.. A tři děti mám už doma 🙂 ale zrovna včera teda jsem se s manželem mazlila a bylo to hezké a když žena sama uzná za vhodné a svolí byť ten anální sex a partner je zodpovědný a něžný tak se nic nestane 🙂 některá žena na to nemá ani pomyšlení a některá to prostě bere jako úplně normální 🙂 takže za mě osobně pokud ta žena sama chce a není do toho nějak tlačena že strany partnera tak nevidím problém 🙂 ❤

zuzineckah
5. pro 2022

@catherin89 šmarjá, proč to takhle zobecňovat?? Ne každá se v 6N sype, ne každé dítě nonstop brečí, ne každý porod je tragédie, po které si nesedneš... 😉 Já jsem si všechny ty údajně strašné šestinedělí užívala neskutečně! Žádné trauma, ani zalezená v posteli, schovaná před světem, tohle fakt neznám... Spíš naopak - rodina, babičky, které zůstavaly pokaždé aspoň týden, přátelé, návštěvy. Byly to krásné časy při všech třech dětech! A co se sexu týče, tak po porodu třetí jsem se na manžela vrhla po 4 týdnech😂 Prostě jsem se objednala na prohlídku dřív než po 6 týdnech, protože jsem se cítila dobře. Jakmile to doktor posvětil, nebylo co řešit 😉 Děti máme jako každý jiný, občas spaly, občas ne, občas v noci řvaly... Ale manžel byl a je velkou oporou, takže žádné stěhování z ložnice, naopak. Vzal mi dítě z náruče a pokračoval v konějšení on, i když ráno frčel do práce... tohle byl nový rozměr sexapalu, který jsem u svého muže objevila 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru