Antikoncepce a krvácení mimo cyklus. Máte zkušenost?

vveerraa
10. srp 2008

Ahoj, potřebuji poradit. V době kojení jsem brala Cerazete a vše bylo v pořádku. Pak jsem kojit přestala a doktorka mi předepsala Marvelon. Jenže po něm jsem hrozně nafouklá, bolí mě v podbříšku a mimo MS nepravidelně, ale skoro pořád špiním. Myslela jsem, že se to po třech měsících upraví, protože si tělo musí na hormony zvyknout, ale už je to pět měsíců a je to pořád stejné. K doktorce jsem se objednala, ale teď má 14 dní dovču a já jsem nervózní, protože jsem se na netu dočetla, že to opravdu může být cokoli. Nemáte s tím některá zkušenost?

radost
10. srp 2008

já jsem po porodu měla s antikoncepčními pilulky velké nepříjemnosti, já bych ti radila pilulky vysadit a zaměřit se spíš na antikoncepční krémy, které jsou stejně spolehlivé a bez vedlejších účinků 😉

motol
10. srp 2008

Ahojky,já brala teda Azalii po porodu a po měsíci sem ji musela vysadit protože sem v kuse dost krvácela,slabý krvácení je prý normální u těchto antikoncepcí,a hlavně mi nedělala i jinak bolely mě po ní pěkně nohy,takže nic ted neberu a až dokojím,nechám si dát něco jiněho třeba tělísko,ale k doktorce bych určitě zašla,tos udělala dobře,tak snad to bude u tebe ok pa

andelka
10. srp 2008

Já jsem brala asi 4 druhy HA, naposledy Marvelon a špinila jsem nepravidelně s každou. Je to nerovnováhou hormonů, třeba dát silnější HA. Doktor s tím nic nedělal, že to prý nejde a pokud mě to nějak zvlášť neobtěžuje, že to mám nechat tak. Teď neberu nic a jsem v pohodě.

many
21. srp 2008

ahoj holky,já beru už druhý plato Cerazette a taky pořád krvácím 😠 a to kojím

many
21. srp 2008

tak jsem se objednala,ale mají čas až 18.9 tak nevím jestli budu ještě do té doby začínat brát další plato 😒

many
21. srp 2008

radost - o těch krémech jsem nikdy neslyšela 😉 to vůbec neznám,to je na předpis nebo se to prodává normálně v lékárně

andelka
21. srp 2008

many: Cosmopolitan nečteš, asi že? 😉 Antikoncepční krém Pharmatex, u nás loni 190Kč, bez předpisu v lékárně, na beremese je velká diskuze a tady někde taky. Tak mrkni.

many
21. srp 2008

andelka - na časopisy nemá teď už čas,sem tam na net 😉 jinak díky a zkusím to tu najít 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru