Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

danullinnka
11. únor 2008

Elly,jde vidět,že Mikeovi mrkvička chutná,Luky bývá vždy zapatlaný,ale to je tak milé 😅

elly
11. únor 2008

Ahoj danu,

tak to velke gratulace... 🙂 😀 😵 sikevnej Kubik a Liky.. 😉 ted uz to pujde vsechno rychle..co? 😀

No, Ja si taky myslim, ze to bude zub..ale znas manzi 😀 jak jsi psala..neznalkove 😀

Nee, tak uz problemy nedela..co se odstehovala je klidek... 😉

Letim...mam ted praci..pak pisnu

danullinnka
11. únor 2008

Elly,děkuju,snad už to bude jen lepší.Jo,zapomněla jsem,Luky ráno zkoušel lézt do schodů.zdolal jeden,pak nevěděl jak dál,ještě že tak 😨

V práci hodně štěstí,mě se dnes zdálo,že jsem měla práci na doma 😀 skládala jsem párátka a špejle do sáčků a krabiček 😀 😀 😀 už mi asi hrabe 😀 😀

elly
11. únor 2008

Danu dneska toho asi moc nenadelam..porad koukam na konika. 😀

😀 😀 Hrabe? nee to je jen tvoje fantazie 😀 asi vazne chces jit do prace ne?

No Mike se za chvili vzbudi..bude cas obeda... 😉

danullinnka
11. únor 2008

Elly,
tak do práce se mi ani moc nechce,spíš bych tu práci brala domů 😉 no,já pak po mateřské musím stejně najít nějakou práci,směnovat nemůžu a už ani nechci 😠 směnuje manža,takže to by byl u nás docela problém.

Já jsem byla po obědě s Kubíkem venku,Luky spinkal v kočárku,tak jsem s Kubčou hrála fotbal 😅 Pak jsme jen na skok zašli k sousedům,něco jsme tam nesli,takže byl Kubík na chvilinku s dětma a navíc se u nich dnes narodily štěnátka-kříženci-tak je okukovali 😉

Normálně se dnes úplně divím,Kubík byl celkem hodný 😉 vytáhla jsem mu venku i křídy,tak si kreslil na chodník,doma si pak vytáhl tabulku s magnet.písmenkama a skládali jsme slova.
Luky dnes papkal polévečku a na sváču měl půlku jablíčka s piškotem a zapil to čajíkem,šikulka.

A co Mike??Měl dnes mrkvičku nebo jste zkusili jinou zeleninku??

elly
12. únor 2008

Ahoj Danu,

vcera mel jeste mrkvicku..pry se to vzdycky tri dni, aby se poznalo, zda neni alergicky....dneska jeden mrev+brambor, pak tam mam fazolky s ryzi a jeste nejake..pak banan..ale s nim pockam az po experimentech se zeleninu...vceara zpapal asi tak 5 lzicek sikulka..pak uz jsem mu nedala 200ml Um ale jen 150..aby mu nebylo tezko a v noci 200ml.. 😉

Jsem nejaka unavena.....odpoledne mam volno, tak bude klid. Mam sraz s kamaradkou v jednu..tak dame kafe a pokec..sice to neni jako driv..to je ta co nemuze mit deti..tak je chudak z toho hotova..to vis...

Koukam Kubik se pekne snazi co? Vsak mu musis rikat, ze ted musi mamce pomahat, kdyz je tu i Luki a tatka pracuje 😉

Hledame nejakou dovcu...asi od 30.4.-12.5. tak nejaky ozas..treba Italii autem vic..nekde si pronajmout domek..ale vsechno je tak v blbem terminu...a nic poradneho nejde najit..tak to necham na manzelovi..

Rano jsme se chytli..ja po ranu zenu jak ta krava..jsem unavena..Mike jidlo, zabalit flasky, pripravit obedy s sebou, zkulturnit se, snidani udelat...a byla jsem tak unavena, ze na zadne laskovani nebyla nalada..a on zacne vzdycky, kdyz mam nejvic prace...tak se nastval a rekl, ze na me uz nikdy sahat nebude..proste chlapi..nechapou, ze jsi v jednom kole, pak do prace atd...denni kolotoc.....pak jeste proc zrovna tahle kosile neni vyzehlena, kdyz si ji chtel vzit, pritom ve skrini jich je plna prdel.. 😠 promin..ale to me vytocilo...hold dobrej zacatek dne 😕

danullinnka
12. únor 2008

Ahoj Elly,
jééé to z někama znám 😉 nebudu na tebe sahat a bla bla 😅 z toho si nic nedělej,to ho přejde.Já jsem ho zprdla večer,jak jsme okoupali děcka.Já jsem s nima ve vaně,manža je utírá,pak udělá Lukymu nutrilon a nakrmí ho.Nevím,co měl včera za pomatení mysli,utřel je a Lukyho mi nechal v koupelně a seděl u počítače,tak jsem se rychle utřela,malý už řval jak tur,vzala jsem ho na ruky,zanesla manžovi k pc a at mu v mikrovlnce ohřeje nutrilon,dost mu totiž zbylo,cosi pindal,ale ohřál.Moje nervy 😠 holt chlapi 😝

Dnes jak chodící mrtvola,jak kafé moc nepiju-jen na návštěvě-tak ho mám ted ke snídani.Luky se večer v 10hodin vbudil a už to jelo až do rána,co půl hodky 😝 😠 kdyby se aspon napil a spal,jako pokaždé,nééé,musel mrčet,a když byl ticho,tak to proto,že jsem ho poplácávala po prdelce nebo ho jakoby houpala 😠 V 6 ráno byl už vyspaný,já hotová.Na manžu jsem byla trochu protivná,ale to z toho nevyspání.Ale vzal to sportovně,byl chvilku smalým a já ještě ležela,sice jsem už nespala,ale ten pocit,že ležím v klidu 🙂

Mikeovi tu zeleninu kupuješ nebo už hotovou v těch skleničkách??tu mi Luky vůbec nechtěl,tak vařím naši ze zahrádky 😉
Dovča,ty se máááš.My pojedem,tak akorát víš kam 😝 Možná příští rok Chorvatsko,na Lukyho je to letos ještě brzo.
Jej,té kamarádky mi je líto,vím jak jí je,o Kubu jsme se snažili 2 roky ☹ jim se to akorát nedaří nebo nemůže mít děti vůbec??nad adopcí nepřemýšleli??Já tehdy už jo,naštěstí se to povedlo a Luky byl na první pokus 😵

Elly,tak se na kafíčku pěkně odreaguj a na manžu večer sáhni ty,uvidíš jak rozkvete 😅 😉

elly
12. únor 2008

Danu, ja kupuju ze sklenicek..na vareni nemam cas..mozna vikendy..uvidim....

Oni adopci mit nemuzou...za prve cekas taky dlouhej couhej a pak jemu uz je pred 40 a to ti jen tak nedaji 😠 a on k tomu ma cukrovku..takze skoro zadne spermie..ona sice jednou normalne otehotnela..ale prisli o to..byl asi 4 tydny tehu... ☹ hold smula....

Ja na manzela sahla pred 3 dnema...ted chci mit klid..musim nabrat sily....u nas to neni jako u nas..ja kdybych byla doma..tak snad je to neco jineho..ale pri tomhle vytizeni je to jen vikend..

danullinnka
12. únor 2008

Elly,
tak to je fakt škoda,že o to přišli,když už se povedlo,mohlo se to udržet,ale osud je osud ☹

Takže to bylo ve velkém,když ted nabíráš síly?? 😀 😀
Tak u nás jak kdy,jak chce,tak i týden v kuse a pak třeba 14dní nic 😝

A co špinění??Už lepší??Já teda pořád nic,uff,ale mám výtok.Jak cítím vlhko,už letím na wc,jestli jsem to nedostala a naštěstí nic.Docela mě to těší,že to funguje.Za ty peníze aby taky ne,že?? 😉

danullinnka
13. únor 2008

Ahojky Elly,
tak jak včera bylo??určo super,že??odreagování 😉

Manža byl včera s Kubčou v lese,jak přišli,tak jsme jen skočili k sousedům,manža tam zase něco nesl a pak jsme s manžou zametali po zimě cestu před barákem.Kubča chtěl pomáhat,ale měla jsem strach,aby ho nezajelo auto,tak jsem mu vytáhla auta,co má na venek a hrál si na zahradě,Luky pěkně hajal v kočárku.Pak si Kubča dovezl svoje kolečka a odvážel nám ty kamínky do díry,kterou jsme potřebovali zasypat.Jak má práci,tak je neuvěřitelně hodný.Jinak se nudí a zlobí.

Luky včera papkal mrkvičku a květák,tak to do něho padalo 😉
A co Mike??už je vidět zoubek??

No,jinak noc byla opět perná,o půl 6 ráno byl už vzhůru 😠 😝

elly
13. únor 2008

Ahoj Danu,

no vecar docela dobry..to vis..nechtela Mike pustit z ruky.....mam takovej pocit, ze ty navstevy nejak uz omezim..je divna 😖

No zoubek zatim nevidim....ale vcera jsem Mikeovi dala prikrm...tu mrkev s bramborem..padalo to do nej jak vojaci do krytu....snad 6 lzicek...pak 20ml vody na zapiti..pak me vytah 175 ml UM...ale to jsem mu tolik nemela davat..pak mel boleni jak blazen. Ja ve vane..tak se o nej staral manzel..jeste ted nervi...tak ja vybehla..a on me serval, zda si myslim, ze se mu neda verit..ze by to zvladl sam...proc jsem nezustala ve vane....no PARDON..ale kdyz me breci dite a je k neutiseni..tak prece nemam to srdce se v klidu natahnou tdo vany a delat jako by nic..tak se na me nastval..no komedie....takze u nas je ticha domacnost....prej at si vychovu delam sama.....

Tak co bys pak na to rekla... 😠

No vidis to, kdyz ma Kubik zabavu..tak je hodnej..hold mu budes muset vymyslet nejake bojove plany... 😀

danullinnka
13. únor 2008

Elly,
jako ta kámoška si ho snad chtěla nechat nebo co?? 😨 teeda,tak pozor na to 😖

No,tak to já bych si ve vaně nepoležela,jak zabrečí,tak hned pojd už,co tam děláš?? 😠 tak já starám celé dny a ani v té vaně nemůžu mít chvilku klid,to mě taky pěkně ser.. 😠
No jo,manžovi se asi urazilo ego,když jsi přišla jako kontrola co se děje 😝 já bych taky šla,z toho si nic nedělej.Tak tichá domácnost,aspon máš klid 😉

Manža dělal noční a ještě musel udělat ranní,tak přišel v 11hod.a ted spí,musí být ticho.Luky je v kočárku,byl před chvilkou vzbuzený,ale dala jsem mu napít a pohoupala a ještě usnul,naštěstí.Kubča zas sleduje Kabáty,fanda malý 😀

Dneska jsem vůbec netušila,co budu vařit,tak jak manža dojel,tak jsem vzala jídlonosič a zajela do restaurace pro oběd 😅 tam to dají úplně v pohodě,vzala jsem španělské ptáčky 😵

elly
13. únor 2008

Danu,

jo to vis, ze si dam dobrej pozor... 😒 ....uz se me tam moc nechce...

Tak tomu ja rikam "erus"...jidlonosic 😀 😀 ..ale taky bych si dala spanelaky..uz jsem je douho nedelala..asi mozna o vikendu...

Jo muzske echo..povidej me o tom.. 😠 ale mas pravdu..alespon je klid 😅 ..no co zmuzu... 😖

No letim neco delat...prace jak na kostele...zatim pa 😉

danullinnka
13. únor 2008

To manžu přejde,neboj.Přijde sám,teda u nás většinou přijdu já,ale někdy i on 😉

No,na příští kafé s kámoškou běž radši sama a Mika nech manžovi.Jistota je jistota,odskočíš na wc a už je pak nenajdeš 🤐

Co chystáš zítra na Valentýna?? 😉

elly
13. únor 2008

Valentyn???? No vubec nevim..asi manzovi koupim nejakej doutnik.a flasku 😀

A ty?

danullinnka
13. únor 2008

já jsem koupila bonbonieru a přáníčko. 😅 nějak nás to už nebere 😝

Takže už je u vás vše v pohodě??

Dnes jsem stavila Kubovi vééélikánský hrad z kostek-musel být prý vééélikánský 😀 a tchýně stavila Lukymu komín z 5 kostek a on to vždy shodil,no jak krásně a nahlas se smál,až mi málem vytryskly slzy štěstí,že je tak veselý.

No,jsem zvědavá na dnešní noc ☹ snad bude lepší.

Posílám Mikeovi pusinku na dobrou noc 😵

elly
14. únor 2008

Ahoj Danu,

u nas ticho po pesine 😠 uz me to nebavi..porad delam neco spatne, tak at mi vleze na zada.. 😠 Sla jsem v 9 spat..ve 11:30 jsem dala Mikvoi jidlo a pak sla zase spat....
Nic jsem ndnesek nekoupila...je me to suma fuk.....

Kubikovi pusinku jak je sikonvej a taky Lukimu....

Jdu neco delat.....prace vola...jeste se tu mozna stavim..zas celej den bude stat za velky kulovy 😠

danullinnka
14. únor 2008

Ahojky Elly,
tak to mě mrzí,že to manžu ještě nepřešlo.To je takový paličák??? 😖
Ty neděláš špatně nic,to si jen potřebuje vybít zlost 😝 taky u nás bylo takové období,připadala jsem si jak největší debil na světě,co nic neumí 😠 naštěstí je to za náma 😵 kašli na to,to přejde.Dělej dál podle sebe,manžovi to dojde,že jsi jeho šikulka a miláček 😵

No,dnešní noc opět úchvatná,před půl 6 dospáno 😠 pak usnul na půl hodky,to jsme akorát stihli valentýnovat 😅 a od té doby je jen na rukách,jak ho posadím,tak řve,jak kdyby ho vraždili 😠

Za chvilku přijde pojištovák,končí mi pojistka,tak mě chce nalákat na další společně s Lukym.Kuba má s manžou.
Jsem ráno říkala,že uzavřu vysokou životní pojistku,bo mě brzo trefí šlak,tak at ze mě něco mají 😅

A co Mike??aspon ten ti dělá radost,že??

elly
14. únor 2008

Danu,

Jo Mike me dela jen radost..proste vzorne bozi ditko...nic lepsiho jsem si prat nemohla....proste ho miluju...

Jsem tu jen na skok..pak jeste tak za pul hodky prijdu...

Mnza a ni nemluve...ted je pryc tak jsem tu sama a mam klid...
Letim.....................

danullinnka
14. únor 2008

Elly,
tak co,už je to u vás o.k.??

U nás dnes taková normálka,prala jsem,byla tu na chvilku babička,dopoledne pojištovák,Kubík od něho dostal šiltovku,tak pak machroval 😅

Lukymu jsem dnes zkusila dát laksymáček,počítala jsem,že sní pár lžiček a zbytek dojí Kuba,no snědl vše 😅

elly
15. únor 2008

Ahoj Danu,

porad klid po pesine...asi si vezmu pondeli a utery volno...bude klid....Ani si nechce brat maleho..proste, ze je to ted moje vychova..no co ti budu povidat..tak se s nim nebavim...alespon se nehadame 😖

Co je laksymacek???????? 😕 Nejak nevim...

Co planujes na vikend? Ja budu zasee tradicne uklizet 😒 (blici smajlik) 😀 a jinak nebudu delat nic...

Jsem rada, ze je dneska patek..snad to rychle utece a vecer snad budou davat peknej film....abych se odreagovala.....nebo pujdu brzy spat..jsem vyzdimana jako houba. 😒

danullinnka
15. únor 2008

Ahoj Elly,
teda ho to nějak drží.Ale nevzít si ani malého??to je trouba,malý za ním určitě chce a on ho odmítne ☹

Laksymáček je něco jak pribináček,skoro stejné 😉 jen jiný název 😉

No,já opět piju kafé,Luky už 4 noc řádí,jsem k.o.padám vyloženě na hubu.Dnes byl už v půl 5 vyspaný 😠 Už nevím co s ním.Vařím mu krupičku,tak krásně po ní spával a ted jak když utne,děs běs.Hlava mě bolí jak koně ☹

Na víkend ještě nevím,včera jsem prala,tak dnes budu asi žehlit a převleču peřiny,dala jsem je ted vyvětrat do okna.A musím vysát a umýt schody.
Když jsem u těch schodů,dnes Luky vylezl 3 schody 😉 ale byla jsem u něj,kdyby náhodou padal.Už dáme branku i nahoru.

Tak snad budeš mít krásný odpočinkový večer a už se manža umoudří ☹ to je fakt tak urážlivý?? 😨

elly
15. únor 2008

Danu,

ted jsem se nastvala ja..proste jsem se zasekla..nejsem debil...no snad to pochopi, ze nemam riti vrtuli a ze ze to bylo uplne jinak nez on si mysli........

elly
15. únor 2008

Jo jinak svete div se..mam uz dva dny cisto 😀

danullinnka
15. únor 2008

no supééér,gratulace,už bylo na čase mít čisto,že???

Chlap snad nikdy nepochopí,co všechno musíme zvládnout,mě taky někdy říká,že jsem doma,flákám se,on dře...jo ale že je uklizeno,navařeno,vypráno,vyžehleno,o děti postaráno,to je prej automatické a od toho jsem ženská
😠 ser na to,promin ten výraz,ale jinak bychom se zbláznily z chlapů nééé z dětí 😝

elly
15. únor 2008

Danu dik za gratulace 😀 😀

Jo ja uz to necham plavat...proste me nebavi se hadat....mam toho plne zuby..jsem unavena......jeste ze Mike nezlobi 😉
Dneska jsem koukala, ze je fotbal v televizi..takze pujdu brzy spat a je to........alespon se vyspim.... 😉

danullinnka
15. únor 2008

No,fotbal taky nemusím 😖 dneska to vidím taky na brzký spánek 😉

je fakt lepší to nechat tak,to se samo už nějak vyvrbí a uklidní,neboj 😉

elly
15. únor 2008

Danu, ja se nebojim...ja to vim... 😉

danullinnka
15. únor 2008

Tak to je super 😉 přeci jen je to tvůj manža a víš jaký je 😉

Bude zas dobře 🙂

danullinnka
15. únor 2008

jo Elly,a že jsem tak zvědavá,kolik je vlastně manžovi?? 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru