Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

elly
15. únor 2008

Danu, no manzovi v kvetnu bude 51 let... 😉

danullinnka
15. únor 2008

Jééé,ty máš tady hezkou fotečku 😵
No,nemá krizi středního věku,že je takový nabručený??? 😅

U nás dopoledne tekla krev ☹ Kuba přetáhl Lukynka floorbalovou hokejkou přes čelíčko a mu se spustila z nosíku krev. 😢 Byla jsem dohukaná,Kuba dostal a hokejku má zabavenou,nedostane ji ani kdyby se po...... 😠

No,pádím za chvilku na poštu,poslat mamce balík,co jsem měla pro ni na Vánoce,jaksi nehodlá přijet a co já tady s tím?? 😠 ☹ Je tam i kalendář a pf s klukama a dát ji to v létě nebo kdy hodlá přijet,by bylo trochu ujeté.

Kubík bude mít ted narozky,tak jsem zvědavá,jestli přijede nebo se ozve 😠

elly
15. únor 2008

Danu na krizi nema cas... 😀 alespon to rika 😀

je to mas taky hnusny, kdyz ani tvoje mamka neprijede ☹ ..ja to znam, vsak vis....no kdy ma Kubik presne narozky? Abych nezmeskala prani? 😉

Jo na to pozor s tou hokejkou...jeste ze mu treba nezlomil nos co? 😨 No, a byla to nahoda nebo ne? 😕

Jinak dik..tak fotka je stara..ale chtelo to znemu...zase se musime nekdy vyfotit 😉

danullinnka
15. únor 2008

Elly,
tak když nemá čas na krizi,tak at se umoudří 😉

No,Kuba chtěl odpálit balonek a Luky byl v cestě ☹ ☹ ale někdy mu něco udělá a ví,že by neměl,nevím proč mu to dělá.Asi žárlí 😢 božátka moje 😵

Tak jen co to dopíšu jdu hajat,v tv kulové a navíc jsem hotová 😝
Tak dobrou noc a krásné sníky 😵
Mikeovi posílám pusinku.

Jo,jinak Kubča má narozky 1.3. 😉

elly
16. únor 2008

Ahoj Danu,

tak to jsme si slap nastejno..ja taky v 8 😀

Dneska je venku azuro..Mike spis a ja uklizim....normalni sitauce.. 😀 doma je klid...vsichni vypadli...

Jinak sitauce doma porad stejna....jinak nic noveho.. 😉

danullinnka
17. únor 2008

Ahojky Elly,
tak to mě mrzí,že to manžu furt tak drží.
U nás celkem normálka,jen při dělání večeře mě manža sjel,že jsem uvařila čaj o 2 minuty pozděj,protože jsem vařila Lukymu čaj,že jsem zpomalená atd. 😠 tak jsem se nasrala a nebavila se s ním,dala jsem kluky spát a šla umýt nadobí po večeři.Pak za mnou přišel a dal mi pusu,že se omlouvá,že neví,co ho tak naštvalo,Já jsem samozřejmě byla naštvaná,tak jsem uhla a pusu mi dal jen na líčko.Trochu se s ním bavím 😖

U nás bylo dnes -14 stupnu,byli jsme po obědě chvilku venku,přišla kjsem jak rampouch a to bylo jen -2 a svítilo sluníčko.Kuba byl s dědou na výletě a u Verči u nich doma.Tak si donesl Včelí medvídky na dvd,tak to zítra přepálím 😉 a nějaké dětské hry na pc co rozvíjí pamět atd.Tak jsem zvědavá,ten nás tu už nepustí 😢 😅

Tak se zatím měj pěkně a krásnou noc 😉

elly
17. únor 2008

Ahoj Danu,

koukam nejake erupce ze slunce u tech chlapu ci co. Jinak u nas uz dobry...proste jsme si promluvili..jinak to neslo..dokonce byl sex 😀
No zase je na chvili klid.
Jinak cisto pretvava..jsem u vytrzeni jak jeste dlouho.. 😀

Zitra se jeste ozvu..dobrou a pekne se vyspi. 😉

danullinnka
18. únor 2008

Ahojky Elly,
tak to je super,že se umoudřil.Takže udobřovací sexík?? 😵
My se včera jsen přitulili,nějak se mi do sexu nechtělo,byla jsem pořád mírně naštvaná.Připadala jsem si jak debil,který neumí uvařit blbý čaj 😠 ale aspon,že uznal,že to přehnal a přišel a omluvil se 😉

já mám taky pořád čisto,dnes jsem to počítala,už 43dní 😵 zááázrak.

Musím Lukyn řve a to jsem ho ted uspala 😠

elly
18. únor 2008

Danu,

zadnej sexik na usmirenou..jeste to tak 😀 ten byl az druhy den..zase takova Mana nejsem, abych hned na nej skocila za kazde pekne slovo. 😉
Osobne ti reknu, ze si radeji dobre popovidam a rada spim jako dve lzicky...nez mit sex 😅 zase tak zivotne dulezite to pro me neni......

Co jinak ta tvoje demolicni ceta? jsou hodni? Mike mel dneska k obedu bananek..chvili dumal co to..ale pak to do nej pekne spadlo...

Dnes vecer mel pekne boleni a 4 x vzracel..ale uz je dobre..zase jsem poslechal tu mitomou dr..ona obcas fakt snad experimentuje ci co... 😠

danullinnka
18. únor 2008

Elly,
tak to je mi líto,že bylo Mikeovi tak špatně ☹ a co dr.zkouší???

Demoliční četa 😀 😀 výstižný název,no dnes mi pije krev Kuba od rána,Luky mě taky malinko štve s tím spaním.

Luky zkoušel papat kuře,co jsme měli na oběd,ty joo,do něho to padalo,jak kdyby bezedný 😅

Pro mě sex taky není životně důležitý,ale když je,tak holt je.Pak je mi líp 😅 😅 😅

elly
18. únor 2008

Danu, nedriv ze mam sejit z UM ktere mu vhovovalo a zacit jinou....Mike me to pak 10 dni blinkal...tak jsem se vratila na tu starou a muze me ploibit sos. 😠

A ted, ze kdyz ma zizen, ze mu tu UM mam redit cim vodou..no a vsechno me to vyzvracel..no proste veci....uz ji poslouchat nebudu..v nemocnici me radi 100x lepe...nez obvodak..tak se toho budu drzet.

Co ti mam rikat..

Jinak ted si tu krasne vypravi do chuvicky 😀 😵 ..za chvili pujdu krmit...

danullinnka
18. únor 2008

Chůvička je super věc,že? 😅 jen šílím jak se ozve ee a už řve ☹

Luky zvracel obloukem moje mléko a jak jsem přešla na nutrilon,tak už po Kubovi jsem věděla,že jedině A.R.je proti blinkání.Ale už mu nějak moc nejede,počítám,že v roku ho utne jak Kuba.Byla bych i ráda,pořád to jen zdražují 😠 kdyby o korunu,dvě,ale o 20 během dvou dní 😠 😠
Jinak Luky pije přes den neslazený heřmánkový čaj.Ted měl na sváču borůvkovou přesnídávku a rozdrobila jsem mu tam piškot 😉 snědl skoro všechno.

Mike je šikulka,že tak pěkně papá.Přijde na nové chutě a bude jen lííp 😵

elly
18. únor 2008

Jo mas pravdu, Chuvicka je super vec....jsem rada, ze ji mam..

Jo, Mike me dela jen radost...malem ho laskou jednou sezeru 😀 😀 uz se tesim az rekne mama 😵 kdy rekli tvoje deti mama? A rekli nejdriv mama nebo tata?

No, ja si myslim, ze Mike ma ted 7 kilo 😀 ..tuhle jsem ho vazila v praci a z oblecenim mel 7,2 kg..tak uz je peknej kus chlapa...oproti tem 2310 gramu co mel pri narozeni....kolik vazili kluci?

danullinnka
18. únor 2008

Jééé Elly,já se ti zapomněla pochválit,Luky řekl v pátek mama a Kubík měl taky první mama 😵

No,Luky má ted 8,50kg,při narození 3,80kg 😝 Kubík má 17kg,měl 3,55.

elly
18. únor 2008

Danu ty jo..ted jsem se bavila s jednou holcinou od nas..ma dvojcata..jedno ma ted v 5 mesicicch 8,10 kilo 😀 😀 skoro jako Luki a druhy 7,80 😀

Tk to gratuluju k titulu mamka 😀 😵

Jo jinak vsimla jsi si, ze mame celou diskuzi jen sami pro sebe 😀 😉

danullinnka
18. únor 2008

Jej,čím je krmí??? 😅 😅

Jojo,všimla,nějak holky do Mireny nejdou,tak tu proberem kde co,že? 😉 😅

Za chvilku přijede manža z práce,půjdu udělat večeři a ČAJ 😉 Luky už spinká,ještě tam zaženu Kubu.A mám svatý klid,aspon na chvilku.

Pak kuknu na serial a uvidíme co dál 😅 😅
tak krásný večer a pusinku Mikeovi na líčko 😵

danullinnka
19. únor 2008

ahojky Elly,
kdepak se mi touláš ☹

Před chvilkou tu byla kámoška,taky má Lukáška,bude mít 3měsíce,ten rozdíl proti našemu šel hooodně vidět 😵 spinkali spolu venku,my jsme pokecaly,Kuba nám u toho zpíval Kabáty 😅

elly
19. únor 2008

Ahoj Danu,

ja dneska byla doma..prilsli nam opravit boiler a notenook jsem mela v praci.. 😠 tak promin. No zitra jdeme k dr na vazeni a mereni atd..tak jsem zvedava..pak dam vedet. 😉

No alepson jsi mela odreagovani...pekne si pokecat se tady obcas musi, ne? 😉 Obcas me to chybi..

Ja jsem dneska k manzovi delala pekabou sunku asi pulkyla..kytu na koreni...a opeceny brambor a salat k vece..jo a polivku ..zeleninovou..zase me chytla muza..tak jsem varila 😅 kdyz je cas, tak to jde...

Kabaty jo???? No ja vim, ze v cz je posloucha spousty lidi..ja moc na to nejsem..spis na zadnou ceskou hudbu..jen ladova zima od Nohavici je super 😀 😀

Taky libam kluky a zitra pa pa... 😉 😵

P.S. zatim cisto... 😀

danullinnka
20. únor 2008

Ahojky Elly,
už jsem myslela,že se se mnou nebavíš ☹ 😉 néé,v pohodě 😉
Tak dej vědět,jak Mike pěkně roste,my jdeme až příští středu-8měsíční prohlídka a v březnu s Kubou na 3letou.No a zítra jdu s Kubou a se sebou na preventivní prohlídku k zubařovi 😝 to zas bude 😖 Kubík minule nechtěl otevřít pusu,tak se zubařem zápasil,měla jsem ho na klíně,to byl boj,ale nakonec povolil a ještě dostal krabičku na první vypadlý zoubek.Naštěstí je krabička pořád prázdná 😉 Zítra poreferuju,co bylo 😝

Jinak tato noc nejhorší ze všech 😠 Pořád se jen budil a mrčel,vzbudil se v 1:15 a usnul ve 2:45 😠 seděl v postýlce,chvilku si vykládal,hrál si s kolotočem,to by tak nevadilo,ale pak přišlo to jeho mrčení a řvaní 😠 manža už chytal taky nervy,protože vstával před 5 do práce.Dělá dnes ranní i odpolední,ach jo ☹

Jo,ráno mi manža 2x volal a ani jednou jsem nebyla u telefonu,poprvé jsem byla zatopit a podruhé jsem uspávala Lukyho.no a pokaždé telefon vzal Kuba 😀 Naučil se přijmout hovor a už klábosil,manža z toho měl srandu 😅

No ty jsi super kuchařka 😵 nechceš se někdy stavit u nás???mě už dochází nápady 😖
Já dnes nevařím,když manža není doma,uděláme si s Kubou jen něco tak,Luky tam má ještě mrkvičku a zítra bych mu chtěla udělat špenát a nám špenát.polévku.Tak uvidíme,jestli to bude papat,Kubča ho měl rád,ale ted ho nějak nechce ☹

já mám taky pořád čisto,je to super,že?? 😉 😉 jen mám někdy pocit,jak kdybych byla v podbřišku jakoby nafouklá.Stává se ti to taky??

elly
20. únor 2008

Ahoj Danu,

tak mame 6995 gramu a 62 cm.. 😀 fakt velikej 😀 mam radost...

Jinak me se zda, ze jsem taky pekne nafoukla...divny co..ale zatim cisto.

Stavit se u nas? 😀 No mozna ze bych to posilala postou 😀 Ja vzdycky otevru kucharku a neco me napadne...ale je to spis podle nalady.

Dneska jsem mela byt doma..ale prace jak na kostele..takze tudle nudle... 😖 ale ja si to pak vyberu 😀

No jinak zatim zdarile hubnu...uz jsem rada, ze to torchu jde..jinak bych nemela za chvli nic na sebe..znas to zenska ma plnej satnik..ale nikdy nema co si vzit 😀 😵 tak to jsem ja... 😀

No letim ted neco delat..zatim pa a tesim se na dalsi zpravy 😉

danullinnka
20. únor 2008

Elly,
tak to už je kus chlapa 😉 Jsem zvědavá na Lukáška příští týden,co jsem ho tak orientačně vážila a měřila doma,tak asi 8,5kg a 75cm. 😉 To bude čára 😅

To máš dobré,že si řekneš,kdy budeš doma a kdy v práci.Co vlastně máte za firmu??
No,já pořád hledám a píšu do firem,ale niiiic a nebo se ani neobtěžují odepsat 😠

No,to nafouknutí,není to třeba,že se tam zadržuje ta krev??nebo já fakt nevím.Třeba to je jen začátek,než si tělo úplně zvykne,uvidíme 😉

Jééé,ty se máš,že hubneš,já jsem se ještě nedonutila cvičit,ale jím míň,to je fakt 😉
A s tím šatníkem,to znám,manža ze mě někdy šílí. 😅 😅

Tak při chvilce zase pisni,zatím papa 😵

Kluci zdraví Mika 😵

danullinnka
20. únor 2008

Elly,
ted jsem zažila,co je bezmoc ☹ Kuba se zamknul v obýváku ☹ naštěstí přišel na to,jak odemknout,okamžitě jsem všechny klíče vzala a schovala 😝

elly
20. únor 2008

Danu..ty jo ..no jeste ze si odemklnul 😨 ..to by bylo nadeleni.. 😕

Jinak ja taky necvicim.. 😉 ja jsem zaneprazdnena dost 😀

Co mame za firmu...no zabiva se filtraci a separaci...delame takove odmlcovace pro rafinaderiii do kolomu atd...neco vic jak vypada dratenka? No tak z toho..mame pletaci masiny a ty ten drat pletou a z toho se pak vyrabi ted vyrobek..nebo treba jak mam digertor...tak tam je takovej plat na odsavani...tam je taky drat..tak to taky delame..delame toho spousty.....no ono je to takhle tezke ti to vysvetlit...

Jo dik za pozdravy vyridim 😀 ...no na Mika jeste musis pockat az bude zdravit sam 😀

danullinnka
20. únor 2008

Elly,
ted jsme se vrátili z venku,je tam nádherně a teplo,tak jsme ve 12 hodin vypadli 😉 Luky nespal,seděl,tak jsem ho šla ukázat kámošce,kde jsem dřív pracovala.Bývalá šéfová byla z nich v 7nebi 😅 No,ta kámoška má něco málo přes 30,kluk má 14,holka 13 a tak na ni kukám a něco se jí rýsovalo pod tričkem,no v půlce července budou mít mimi 😵 😵 úplně kvete 😵 jak jsme šli pryč,tak jsem dala Lukynka ležet,hned usnul a šli jsme k babičce,zároven přijel i strýc z Ostravy,tak bylo veselo 😉

Takže firma jede ve velkém 😉 tak to máte super 😉

Mě dnes sousedka říkala,že u nich v práci dávají nějakou práci domů,že se mi zeptá,tak uvidíme 😕

elly
20. únor 2008

Danu,

tak to jste se pekne dlouho zinkali venku 😀 vsak jo, kdyz je pekne...u nas taky svitilo slunicko..ale zae takove vedro neni..uz se tesim na leto...jak budu drandit 😅

Co mas vlastne za skolu nebo co jsi delala nez jsi otehotnela? Ja mam hotelovku a vidis, ted delam ucetni..uplne neco jineho 😀 firemni ucetnictvi je obcas pekne na nudku...vsechno ti musi sedet kazdej cent 😖 co ti budu rikat....ana jednu trsanu me ta prace chybi..proste kontakt s lidmi, ale na druhou stranu mam svuj klid...jen nekdy se me zasteskne...

A co vlastne dela manza, ze dela na smeny??? 😕

Od vcera mam prujem jako blazen...bricho me bubla a jsem nejaka unavena...hruza..to

V patek chci jit na nakupy..Mike potrebuje obleceni a mamka taky mozna neco 😀

No zatim se loucim...jedeme domu...mej se fajn a pekny vecer zitra pa 😉

danullinnka
20. únor 2008

Elly,
no já mám maturitu,dělala jsem strojní průmyslovku,bléééé 😝 měla jsem jít i na výšku,ale tak nějak se mi nechtělo 😅 dělala jsem v kontrole jakosti a v té firmě ted dělá i manža,dělají se tam vrtáky a on je v kalírně 😉
Jinak jsem chtěla být učitelka,ted jak vidím ty dnešní děcka,tak jsem ráda,že učitelka nejsem. 😝

Tak to Mike bude frajer 😵 a mamča koooočka 😉

Taky ti přeju krásný večer 😵

Jo,nevzala sis na průjem černé uhlí??ted nevím ten lékařský název,co je na krabičce 😖 nebo hořkou čokoládu 😉

elly
21. únor 2008

Ahoj Danu,

ucitelka? No to radeji ne.. 😀 to by vazne bylo na chocholouska 😀

No ja chtela taky na vejsku..ale pak jsem to vzdala...proste jsem si rekla, ze by me stejne nevzali..bala jsem se prijmacek jako cert krize 😀 ...radeji jsem sla studovat jazyky 😉

Jinak zachodova stafeta je za mnou..samo se to ustalilo..takze zadne uhli nebo tak neco..proste asi jak se rika dietni chyba 😀 asi se tam neco zavarilo 😀

Dneska Mike dostane zadradni zeleninovy mix s ryzi..tak uvidime...minule mu to smakovalo...jinak dr me rikala, ze uz muze jist jen 4x denne a jeden prikrm..ale ja ted 5 prikrm.zmensuju...vic prikrmu a mit UM...aby nemel ted muj otesanek hlada. 😵

Pry od 7 mesice uz mu muzu davat kurku tmavsiho chleba...tak jsem zvedava...

Musim koupit pliny a obrousky na tu jeho prdelku...asi uz koupim cislo 4... 😅

Dej vedet pak o te praci na doma od sousedky, zda to neco bude....kazda kacka dobra ne? 😀

No letim ted neco delat..mozna si zitra vezmu volno..jeste uvidim....ale posle prace asi budu muset jit... 😖 jinak jsem na novy rok dostala pridano hec 😀 ..alespon nejaka motivace 🙂

elly
21. únor 2008

Kdepak vezis????? Koukam, ze pises do porodnice a sem ne? 😉 😀

danullinnka
21. únor 2008

Ahoj Elly,
tak jsme dneska zvládli zubaře úplně superně,Kuba otevřel pusinu,vše ok,vybral si zvířátko a než zubař prohlídl mě,tak si Kuba pokecal se sestřičkou,úplně jsem čuměla,on je stydlivka 😅 počítala jsem,že budem platit 60kč,když jsme byli dva,ale platila jsem jen 30kč,ještě že tak.Domluvila jsem se rovnou,že mi pak vezme i Lukáška,víš on má plno,ale pokud chodíš pravidelně,tak ti děti vezme 😉 ale 12.3.půjdu vrtat 2 zuby,chtěl to udělat rovnou,ale Kuba by to asi tak dlouho nevydržel.

Já ty přijímačky taky vzdala,že bych je nedala,ale zas to byla strojařina,takže mě to vůbec nemrzí a navíc jsem tam ani nechtěla.Jo,ale nemám zaměření jen na strojařinu,měla jsem zaměření na ekonomiku.

Tak vidím,že Mikeovi taky pěkně šmakuje,Luky měl dnes špenát,jooo chutnal mu.

Plenky máme taky číslo 4,ubrousky jsem nakoupila v sobotu,byly v akci🙂

Se sousedkou jsem ještě nebyla,ona má odpolední,ale říkala,že na mě zavolá🙂

Jinak za chvilku přijde kámoška s Kubovou nevěstou🙂 je o 3měsíce mladší jak Kuba a jsou spolu od malička,to je dvojka,ona jako holčička-no čert,horší jak kluk🙂

elly
21. únor 2008

Danu, tak si to pekne uzij odpoledne s nevestou.... 😉

Kuba je teda peknej sikulka..to se musi nechat..ja kdyz jsem byla mala..tak jsem zubari malem utrhla vsechny knofliky na kabate jak jsem se snim rvala..ted me vzdyckky daji pigo a je klid 😀 proste hrdinka.. 😀

Mazu...prace vola.....zatim pa a pekne odpoledne 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru