Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

danullinnka
21. únor 2008

Elly,děkuju,budu se snažit být vzorná tchýně 😀 😀

Ještě nepřišly,malá asi ještě spí,Kuba je snad tady jediné děcko,které už po obědě nespí,ale nedonutím ho,aspon večer brzo spí 😉 ale ostatní děcka prý taky dobře protestují 😅

Joo,to znám,taky mám ze zubaře hrůzu a jsem radši,když mi dá injekci 😨

Tak s prací pomalu,ta neuteče,není zajíc 😀 😀

Manža má zítra dovču a bude velký úklid 😖 pak ještě půjde do lesa,bude brát i Kubu,tak bude trošku klid.Víš,manžova teta má les a ted se tam musí vytěžit nějaké dřevo 😝

elly
21. únor 2008

Danu,

jen na chvli....jak si rekla prace neutece...nema nozicky 😀 tak jsem byla v jedne prodejne na kukacku a odchazela jsem o 6000 lehci 😖 ale za to jsem koupila uplne nove vybaveni na zachod..takze stetku s nastavcem, na toaletak, mydlo, drzak an rucnik, kos na rolicky....vsechno nerezova ocel.. takze takto se to dela, kdyz chcete aby se drahy zapojil do zuvelebovani wc. Chci aby me tam natahl jeste kus suproveho lina ,ktere me zbylo z kuchyne a pak tam klidne muze i bydlet 😀 😀

P.S. jo a jeste tu kovovou tyc na poser papir 😀 😀

Jo to znam..muj deda mel taky les.....chudak malej tak tenkrat nazasel asi 1000 stromecku a nekdo mu je vsechny ukrad 😖 ...nekteri lidi jsou vazne sv... 😠

elly
21. únor 2008

Danu, tak jsem pridala par fotek..koukni 😉

danullinnka
21. únor 2008

Elly,
ta otáčecí kostka je úplně suprovní 😵 a Mike je krásňoučký a v tom modrém bodýčku na sežrání 😵 a jak krásně sedí,no prostě šikulka 😉

Jej,takže se budeš stěhovat na wc?? 😀 😀 no,i tam musí být útulno,no ne? 😉

Chudák děda,vím co to je,sadit stromky a pak ta práce kolem nich ☹ nám zase nějaký debil vykácel čtvrt lesa a mě nic tobě nic 😠

No,tak nevěsta byla suprovní,opravdu malý rarášek 😅 zavřeli se v pokojíku,šly jsme na ně kuknout a leželi vedle sebe na posteli,zakrytí 😵 naštěstí nebyli nahatí a nehráli si na doktory 😀 😀

Fotila jsem je spolu,jenže na normální foták,digi si vzala segra ☹

elly
21. únor 2008

Danu,

tu kostku si taky muzet udelat..klikni ta ted odkaz pod ni a pak an te strance dole je ta kostka..jen si tam stahnes fotky jake chces, ale pozor aby nemeli vic jak 300mb..jinak to nejde..musim je udelat mensi 😉

Jo wc to ted bude moje...o vikendu budu radit se stetkou a vymalovavat...tak se tesim jako mala jaruna 😀

Jo jo hra na doktori..to jsem hrala se sousedem 😀

Mike je moje prdelka..vsak ti to rikam porad..dneska mel super naladu. Ted uz chrni...

Plany na vikend nejake mas?

danullinnka
22. únor 2008

Dobré ranko Elly,

teda ty se nezdáš,se sousedem na doktory 😀 😀 😀 Já jsem souseda neměla,teda měla,ale staršího,takže o tuto hru jsem byla ošizena 😢 😢 😀

Díky za radu s kostkou,při chvilce zkusím 😉 a jak budou nějaké nové fotečky.Už aby měl manža ty narozky,chci mu dát digifoták 😉

Na víkend ještě nevím.Ty máš jaké plány??

Ted mi kámoška psala sms,jestli se může odpoledne stavit,má kluka stejně starého jak Kuba,je to skoro sousedka,takže zase dnes o zábavu postarané.Se s těma návštěva roztrhl pytel

😅

elly
22. únor 2008

Dobre ranko Danu,

no ja budu malovat to wc 😀 😀 uz se tesim jak mala jaruna..zase krucek s hezci domacnosti a na vecer bude manza hlidat a ja jdu mesta...nakupovat..alepson pro Mika a pak se uvidi.

Jo tak to mas prima, ze si ma Kuba s kym hrat..Mike zatim nikoho takoveho nema..mozna pozdeji nekoho najdu ..kdo vi 😒

Jo fotek je prima..hned si to das do PC a mas klid nebo na Cd-cko...je to dobrej vynalez. 😉

Jinka u me porad cisto, jen mam ten vytok, ale na netu holky rikali, ze je to normalni..ze se to samo spravi 😉

danullinnka
22. únor 2008

No,my malovali vloni,letos jen popravili,Kubča sem tam něco zapatlal,ale po stěně nekreslí,až ted si vzal dřevěnou modrou kostku,tak máme ornamenty na stěně.Manža říkal,že malovat nebude,až Luky povyroste,to bychom totiž jen malovali 😉

Jakou barvu máš na wc??my máme vše bílé,zatím 😉

Já mám taky čisto a výtok taky,někdy v normálu,někdy silnější 😖

elly
22. únor 2008

No je to jako takovy svetly kafe.....s tim nerezem to bude prima...zachodove prkynko je tmave sedive...tak tak nejak..u nas nic neni bile.. 😀 jen loznice...por zatim.
Kuchyn je zluta..obyvak je teracota...v trech tonech...to bylo prace...svetle hneda u Mika...dva odstiny zelene pastelove u syna....chody taky pastelova terracota...my malovali je to asi dva roky...nez jsem otehotnela...proste jsme pripravovali hnizko 😀

danullinnka
22. únor 2008

Hmmmm,to musíte mít krásnéé 😵 švagr taky maloval barevně,ještě než jsem otěhotněla s Kubou,tak jsme mu pomáhali,víš on si spravuje barák.Takže stěny byly tam ještě válečky,víš jak dřív u babiček nebo tak,museli jsme vzít houby a umýt to vodou,Elly 3 vrstvy,děsné 😠 ale ted to tam má krásné 😉

My přemýšlíme,že časem uděláme novou koupelnu,kachličky a tak,koupíme nový obývák,ale to fakt až časem 😉 ted to stačí,je to celkem pěkné.

elly
22. únor 2008

Danu jo povidej me o strkavani...pred nama tam nekdo bydlel a byli tam 3 vstrvy tapet..takze skrabat..pak zadelavat diry..no hruza...a hlavne to vice barevne malovani...obraje jsem delala steteckem z ocnich stinu.. 😀 ted je tenkej..tos mela videt..lale este mame co dodelavat..to bylo takovu horkou jehlou vsechno..jeste premalovat dvere...chci koupit nocou sedaci soupravu....a brzy nam odejte telka..mame ji uz 13 let....nova postel...nove madrace...furt nekde nejak strkas penize 😀

danullinnka
22. únor 2008

No,nám asi brzo vypoví kotel a bojler,mají už 15let,vloni jsme kupovali nový darling.Letos fasáda,peníze jen letí,to máš pravdu.

Teda to musela být pěkná piplačka,štětečkem ze stínů 😝 😅 musíš mít dobré nervy 😉

elly
22. únor 2008

No ja miluju zmeny v domacnosti...at uz je to cokoliv..proste to mam rada....pak me to i bavi..takze stetecek nestetecek..proste to udelam a vubec me to nevadi.. 😀 pak to za to stoji...sice bych musela vykrast banku, abych mela to co se me libi 😀 ..ale alternativy me taky staci..obcas zainvestuju do neceho poradneho..alespon to vydrzi.

danullinnka
22. únor 2008

Takže se domluvíme a vykrademe ji spolu,jo??? 😀 taky bych to tak musela udělat 😅

Joo,já bych taky furt něco předělávala a měnila,holt né nadarmo jsem lev,ta královská povaha 😀

Co Mike???spinká??Luky je už vzhůru,vstával ráno v 5,děs.

elly
22. únor 2008

Tak ja jsem vahy 😀 tak jo...domluvime se na nejakem tom lupu 😀

No, Mike nespinka....hraje si s bleskou Anezkou 😀 pocitam, ze tak 11-12 si pipne o jidlo.. 😀

Ty jo od 5 rano vzhuru..to by me zabilo 😀

danullinnka
22. únor 2008

No,já už taky na pokraji smrti jsem 😅 už to trvá 14dní.On se vyspí ráno a odpoledne a já padám na hubu ☹

Musím pak trochu uklidit,než přijde návštěva,nebo jak si ti dva hrají,tak i po výbuchu atomovky je snad větší pořádek 😀

elly
22. únor 2008

Jak rikam, demolicni ceta 😀 😀 ..tak se zatim mej a zas si nejak pisnem... 😉

danullinnka
22. únor 2008

Jojo,trefný název 😀 😀 tak zatím pa 😵

elly
23. únor 2008

Ahoj Danu,

jen na skok..tak mam vymalovano..bylo to hned..zitra budem pokladat lino a privrtavat ty doplnky...uz se moooc tesim. Dneska jsem se fak prekonala v domacich a kutilskych pracech 😀 😀

Jinak drz se..porad cisto 😀

Mike byl dneska nejakej zivouckej..nechtelo se mu pres den spat..ale ted uz spinka jako nemluvne 😀 celej den se dival do zdcadla..moc se na sebe smal 😵

Tak zatim pa pa 😉

elly
24. únor 2008

Ahoj Danu,

zapomela jsem ti napsat ze me vcera prijel dopis z pojistovny s pozitivnim vysledkem..proste me to prikleply... 😅 ale ted se jeste musim rozhodnout zda ano ci ne.....vubec nevm co mam ted delat....jeste pockat? No jsem na vaskach..jeste si o tom promluvim s manzou....

Jinak dneska jdeme dodelat to wc...miluju predelavky....taky jsem si usmyslila, ze si kuchyn premaluju o velkych prazdninach na tu a samou barvu.....ted ji mam zlutou..alw zmena je zivot.. 😉 ach ja jsem ale kutil Tim 😅

Jinak u me porad cisto? Jinak jak casto rybaris? Ja snad je po sexu s manzou 😀

Co jinak kluci? Mike me malem dneska snedl... 😀 snedl skoro celou malou sklenici kvetaku a jeste vypil 175 ml UM..no koukala jsem jak na drat 😅
Vcera jsem mu koupila to UM co se dava od 6 mesicu..tak to asi vecer zkusim poprve..uvidime, jak bude reagovat.

danullinnka
24. únor 2008

Ahojky Elly,
dostala jsem se tady až ted 😝 dnes bylo tak nádherně,že jsme celé odpoledne byli venku.Jak Luky spal,tak jsme šli na procházku,Kubík se vyřádil na dětském hřišti a pak začal,že mu máme už vytáhnout i skluzavku doma,no asi až zítra.Tak si hrál doma jen na písku,lukymu jsem vytáhla ven chodítko,tak se taky vyřádil.A dnes bylo celý den mama mama mama 😵 😵 zítra má 8 měsíců,toto letí.

Takže Kutil Tim jo??jsi šikulka,že si to tak pěkně zařídíš 😉

Rybaření??nějak jsem na to opomněla 😨 😅 ale manža při nějaké poloze hlásí,že tam jsou 😅 😅 a čísto mám taky pořád,to mě tak těší 😉

A už máš všude doplnky??to musí být spokojenost,co?? 😉

Takže Mike je takový jedlík? 😅 bud ráda,Kuba má ted období,že nechce moc papat,dnes si ale 3x přidal polévku-porkovou.Pomáhal mi ji dělat a pak jsme spolu dělali těsto na bábovku.jak má činnost,tak je jak milius 😵

elly
24. únor 2008

Ahoj Danu,

no lino uz lezi..museli jsme vysadit zachod a dat ho i pod nej..to bylo prace..ale je to super..jen nektere doplnky nejdou privrtane..chybela nam 6 do vrtacky, tak si ji vezmeme zitra z prace.....ale uz to zacina vypadat trochu kulturne. 😅

Jeee jak ti rika mama...uz se na to taky tesim. To bude uzasny. Mike ted zacina byt nejakej akcni...asi si rekl, ze si chce s mamou a tatkou jen hrat a povidat.. 😀 ted vecer jsem mu dala to U od 6 mesicu..tak spinka.... 😉

Vidis to jak je Kuba vzornej...asi ho vzdycky musis zamestnat nebo ho dat do akce, aby se nenudil 😉

Jo Mike na v utery 26..6 mesicu! Leti to silene..co ti budu povidat...vsak to vis sama.

No zitra zase do rachoty.....ani se me nechce..ale ve stredu jsem doma....alespon jeden den...

Tak zitra se ozvu..zatim pa a pekny zbytek vecera 😅

danullinnka
25. únor 2008

Dobré ranko,
jejda tobě se chce tak ponocovat??to já už měla půlnoc,ale pak mi začalo každou hodinu buzení a od 5 rána opět nespí 😠 😠

jojo,zapamatovala jsem si Mikeovi narozeninky,ty 26-ky se dobře pamatují,když jsem taky 26 😅 No jo,letí to šíleně.Kubča má v sobotu narozky a absolutně netuším,co mu koupit,mám nějaké oblečení,ale to ho nezajímá,viz vánoce 😉 a pohádkovou knížku s Františkem z Kouzelné školky,moc se mu líbí.Viděla jsem i u nás ve výloze patrovou garáž,ale je asi i s autama.Kubča chce pořád garáž a větinou ji stavíme z kostek.Musím se poradit s manžou,ty auta mě odrazují,máme jich doma tolik,že bych nejradši půlku vyházela. 😠 nemáš nějaký nápad?? 😅

Tak to je Mike vážně šikulka,že tak krásně hajá a asi ho to ted i víc zasytí,tak bude spávat ještě líp 😵 jen u nás nic nezabírá 😠
A už má období,že bude vyžadovat samou pozornost 😉 já jdu jen na wc a už se plazí za mnou a furt mama mama,to je tak miloučké 😵 ještě že je rád s Kubčou,ted si spolu hrají a je klid,až se divím 😅

Takže z wc se stává pomalu kulturní zařízení? 😀 ale jasně,i tam musí být útulno 😉

elly
25. únor 2008

Ahoj Danu,

jo kulturni zarizeni 😅 budu prodavat vstupenky a soupaci pantofle jako v muzeu 😀

Co Kubovi k narozkam? Co takhle trikolku 😀 nebo bubinek 😀 to by mela mamka radost. 😀 nee vazne...co treba lego 😕 ma lego milovala...nebo nejake vojacky 😉

No jinak ja moc nepocuju to jen vyjmecne 😀 ale nemohla jsem usnout, tak se me zavrely klapky az ve 2 rano 😖 ted jsem jak zombie a dopuju se kafem 😅

danullinnka
25. únor 2008

Elly,tak někdy se stavím na prohlídku muzea 😀 😀 já jsem v Holandsku měla známe,ale kdybys mě zabila,tak si nevzpomenu na jméno,vzpomínám jen že jeden byl Robert a druhý Johnny 😉 jinak tatka tam má známé,trošku starší,asi přes 60,van Dalen nebo jak se to píše 😅

No,Kubča má kolo,takže tříkolku už asi ne,přemýšlela jsem i nad koloběžkou a bubínek dostal na 1.narozky,no slávy u nás 😀 Noo,lego mi možná i prošlo.
Ted volal tatka,co mu mají koupit,že mu koupili knížku o dinosaurech-Kuba miluje dinosaury 😉 a že každý list je i jako puzzle 😉 tak to bude mít radoooost 😅

No,luky se budí,tak zatím pádím.

elly
25. únor 2008

No vidis to , jak uz jste to s tatkou vymysleli 😉 ...taky pekny...ja zapomela, ze Kuba uz ma kolo..vsak na to ma leta 😅

No taky padim neco delat..zatim pa 😉

danullinnka
25. únor 2008

No,na kole řádil v létě jak drak,včera si ho vytáhnul a měl nějaký strach,musela jsem být u něj nebo ho držet,asi to po zimě zapomněl 😝 má na odrážení motorku,na té by i spal 😉 dostal ji jak se narodil a je to nejoblíbenější věc,co má 😵

Dnes je tu zase nádherně,po obědě půjdem ven,musím na poštu a stavíme se k babičce 😉

Ted mám peřiny v okně,at se nám líp spinká,no na Lukáška nezabere snad nic 😠

A jej,kuba si pustil zase Kabáty,zas je po klidu 😝

elly
25. únor 2008

No u nas taky sviti slunicko, ale jsem v praci...ted jeste jsem 2 hodky v produkci a pak v kancelari...a pak relax.. 😉
Uz se tesim az budou terasy..pujdem s Mikem na kavco 😀 jo uz bysme si s manzou meli zase vyjit na nejakou tu vecu...docela me to chybi..proste pekne se ustrojit, nalicit a jit za kulturou..jak ja rikam 😅

danullinnka
25. únor 2008

Tak Elly,
my jsme z venku už doma,protože se tam strašně zatáhlo,čekám kdy začne pršet.Luky ale spinká venku pod střechou.

Jej,taky bych zašla na véču,nebyli jsme už dlouho nikde,vlastně co se Luky narodil,tak vlbec,to už je 8měsíců 😨 musím ho ukecat.tento týden ne,to budem slavit ty narozky,možná pak 😉

elly
25. únor 2008

Jo Danu, je za potrebi nejak vyrazit..utuzuje to vztahy 😉 a hlavne relax.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru