Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

danullinnka
25. únor 2008

Máš pravdu,jen mám tak trochu strach někde jít,když Luky tak blbě spí 😖 aby z toho bábi-tchýně-nebyla na nervy 😀

danullinnka
25. únor 2008

Elly,přidala jsem ted jednu novou fotku 😉 pokud chceš,tak kukni 😉

elly
25. únor 2008

Danu..mooooc pekny...krasne velikonoce!..Ty jo, kdy jsou vlastne velikonoce... 😨 😀 fakt nevim..to jsem ostuda co? A to tu uz asi mesic prodavaji barvena vejce 😀

danullinnka
25. únor 2008

😀 😀 ty jsi expert,mě taky přišlo,že jen co skončily Vánoce už prodávali vajíčka 😅 Jsou 23.3.neděle a 24.3.pondělí 😉 jak seto slaví u vás??

elly
25. únor 2008

Danu nevim..asi stejne... 😉 nemam paru...ale barveny vejce jsou uz fakt mesic v supermarketu a ty me rikas, ze jsou Velikonoce az za mesic????????????????? No to je po me. 😨 😀

Ted jsme byli na pulhodky venku a zacalo se mracit 😠 ..tak jsem se nastvala..ted mam cas a ven jit nemuzem 😖

danullinnka
25. únor 2008

Elly,kukla jsem do kalendáře a fakt,nekecám,za měsíc 😉

U nás se zatáhlo kolem té druhé hodiny a Kubík chtěl domů,prý aby nezmokl 😉 ted si hrají spolu,jen čekám,kdy zas bude nějaký řev 😠

elly
25. únor 2008

Danu vidis, taky si se byla radeji podivat do kalendare 😀 😀 😀

Dneska se tesim na TV..davaji Italian job moooc peknej film..trochu relax. Co davaji u vas? 😉

danullinnka
25. únor 2008

Elly,
u nás je seriál Místo v životě.Od příštího pondělí začíná serial Ošklivka Katka-cz a třetí řada zoufalých manželek.Manža je už ted zoufalý,že na to budu čučet 😀 😀

Byla jsem si s těma velikonocema jistá,ale tak nějak jsi mě dostala,že jsem radši kukla 😅

elly
26. únor 2008

Dobre ranko,

hlasim se z pracovniho procesu 😀 zitra jsem doma..tak se alespon rano vyspim..uz se tesim jao mala jaruna. 😀

Mike ted hlasne spinka..cestou do prace nam vypravel asi co vsechno vidi 😀 to byla legrace..fakt lidovej vypravec...vcera chtel stat..ja ho hctela nechat sednout a on furt natahoval nohy a nechtel 😀 hoka ted snad bude driv stat nez se prekulovat 😉 kdy zacal Luki a Kuba stat?

Jinak u me cisto 🙂 ..mas taky obcas neco jako menses bolest v brichu? 😨 takova slaba? A co sethno, jeste te picha? 😕

danullinnka
26. únor 2008

Dobré ranko,
já jsem vzhůru už od 4:15 😠 asi ho už zarazím 😅 ted taky hajá,asi se s Mikem domluvili na dálku 😅

Elly,Luky i kubča nějak kolem toho 6 měsíce stáli.Oba chtěli už dřív stoupat,ale ještě ty nožky nebyly tak pevné.Luky ted už putuje kolem stolu,všude se postaví sám,malý ďáblík 😉
Mike je šikulka,to už půjde samo,objevil,že to jde a že má v nožkách sílu a za chvilku ti uteče 😅 jako ne úplně pryč 😉

U mě taky přetrvává čisto a taky mě občas zabolí břicho.A to stehno se ještě sem tam ozve,vždycky se leknu,že to dostanu,ale nic.To jsem ráda,že nic 😵

elly
26. únor 2008

Ty jo v 4:15 jsem mela jeste pulnoc 😀 😀
Mo Mike uz taky chtel stat driv, ale to jsem ho nedavala..myslim, ze i ted je jeste brzy....no 7.3. jdeme na fyizo tak se zeptam..a pak buud mit Mika uz jen na voditku 😀

Co planujes na dnesek? Ja praci 😀 ale odpoledne uz nic asi delat nebudu...ted si to vsechno udelam a bude klid 😀

danullinnka
26. únor 2008

Ty se máš,taky bych brala v tu dobu půlnoc ☹

Mě babička taky předtím říkala,že je ještě brzo,aby stál,ale když to vyžadoval sám,tak ho nebudu nutit,aby jen sedět a pak z něho byl nějaký zaostálek,si řekne nemůžu,tak nebudu dělat nic 😅 Já ho do ničeho nenutím,co chce udělat,to udělá.Zkoušeli jsme dělat krůčky,udělal pár a pak chtěl sednout na zadek,tak si sedl a dali jsme si pauzu a hráli si 😉

Dneska musím konečně na tu poštu a do obchodu pokoupit něco na obložené talíře-na ty Kubovi narozky.Měla bych i žehlit,uvidím jak to vyjde,možná budu žehlit chvilku ted 😉

Ale víš,že vážně existuje dětské vodítko??to musí být ale šílené,chudáci děti 😒

elly
26. únor 2008

Danu, pry to vypada jako ksiry pro psa 😖 😀 no, to ode me byla legrace...to ja bych mu vazne vubec nedavala...radeji za nim budu litat jako zbesila koza 😀 😀

No jo, to budete mit velkej oslaveneckej vikend 😅 😵 my jdeme pristi tyden ke znamym..dcera jejich ma 16 let a pak tyden na to 15 ma syn 20 let...to bude....no mozna to ani doma slavit nebude chtit....tak uvidime...

danullinnka
26. únor 2008

Čteš mi myšlenky,taky radši budu lítat jak splašená,než ho uvázat 😅

A mám po klidu,Luky se vzbudil 😝

No,víkend,budem slavit až od 4hodin,Manža musí ještě od rána do lesa,je tam toho moc ☹ segra mi přijde pomoct vše nachystat a tak.Uděláme ohýnek v krbu a posedíme 😉
Takže taky budete slavit 😉 jen o týden pozděj 😅

elly
26. únor 2008

No ja stejne musim uz jit neco delat.....nebo to nestihnu....

Tak pusinku rostakum a jeste si pisnem 😉

P.S. koncentroval se manza na kulicku 😀

danullinnka
26. únor 2008

Já ho musím přebalit,něco cítím 😀

No,kulička,poprvé kukal víš kam a pak až na kuličku 😉 😀

danullinnka
26. únor 2008

Jooo,a Mikeovi přejeme ke krásnému půl ročku 😵

elly
26. únor 2008

Diky diky..ja mu pak dam za vas pusinku a se vzbudi 😵 😵

danullinnka
26. únor 2008

dobře,budeš hodná 😵

elly
26. únor 2008

Vsila jsi si toho brlba co pise do tema kojenci..no nehorazne 😠

danullinnka
26. únor 2008

Nééé,jaké má jméno??kuknu

danullinnka
26. únor 2008

jejda,už jsem to našla,no tak to je síla 😠 Proč vůbec leze na takové stránky,nějaká hodně sprostá rýpalka 😠

danullinnka
26. únor 2008

Elly,přidala další témata,o teda síla,poslala jsem upozornění 😉

elly
26. únor 2008

Uz je nastesti pryc....on uz psal pry cely vikend rikaly holky...zase letiiiiiim. 😉

danullinnka
26. únor 2008

tak to je fakt sííííla,že to někoho baví 😠

elly
26. únor 2008

Tak ted mam pauzu na O...uz mam hlad jako vlk..sice jsem si vzala jen jogurt a jogurtove piti..asi se z te zdrave stravy brzy osypu 😀 😀 ale zitra jsem dofam, tak si dam chleba se salamem..ten uz jsem nemela dlouho 😅 ...v tehu jsem salamy milovala a tak me to nejak zustalo...hlavne ty suchy.. 😝 mas nejakej prezitek s tehu co se tyce jidla?

danullinnka
26. únor 2008

Tak Elly,
doted jsme byli venku,Luky pořád spí,no už vidím tu skvělou noc,asi ho půjdu vzbudit 😖
Já dělám oběd až ted,manža přijel a hned letěl do lesa,takže bude teplá večeře,ale kluci jedli v době oběda 😉

No,jídlo v těhu,já jsem jedla asi tak jak normálně,jen ta čokoláda,tu bych žrala pořád 😝
stavili jsme se dnes u babičky a musela jsem jít na poštu,tak hlídala Lukyho,od nich na poštu to je půl minuty.Celou dobu řval,než jsem přišla,strašný závislák 😨

ooooo,už se budí,tak Kubča kukne na Kouzelnou školku,dodělám oběd a jdem do vany 😉

elly
26. únor 2008

No Mike byl dneska uplne zlato...hlavne si hodne povidal....az me to prekvapilo...je to moje zlaticko 😉

No ja cokoladu moc nejim.....ale kazde rano mam nutelu k snidani 😀 potrebuju energii

Ja jsem zitra doma..to bude pohoda..rano dam v 7 Mikovi najist a pak si do 10 dachnu 😅 uz se tesim..pak budu tak dve hodky uklizet, protoze prijdou na kontrolu centralniho topeni a pak se budu jen zinkat 😀

Za cchvili jdu plavackovat do vany...ale pockam do 11 hodin..to Mike bude mit hlada. 😉

danullinnka
27. únor 2008

Ahojky Elly,
tak já jsem byla dopoledna s klukama u dr na prohlídky a ted vařím segedinský guláš 😉 Dr.udělal zrovna i Kubovi 3letou prohlídku,at nemusím chodit příští týden,takže Kuba měří 112cm,váha 17kg.Luky 72cm,9.20kg,to je macek,co?? 😀 a dr,říkal,že tak normálně chodí děti kolem stolu kolem 10měsíce,my už ted 😅 říkal,že je šikulka 😵

No,dnes vstanul opět v 5hodin,půl hodky mrčel a usnul u mě v posteli a spal AŽ do 7hodin,zááázrak 😅

Teda tobě můžu jen tiše závidět,tak dlouho si poležet 😵
Už máš uklizeno po kontrole??
Manža dnes do lesa nejde,tak bude konečně s klukama.

Jinak manža včera koupil Kubovi na narozky lego 😉 jde z toho velké auto a traktor,koloběžky byly moc velké,když tak příští rok 😉 a já jsem mu koupila dvd s dinosaury,at má doplněk k té knížce,co dostane od tatky-dědy 😀

elly
27. únor 2008

Ahoj Danu,

ne jeste tu nebyly..jinak jsem krasne do 10 spinkala 😅 no cekam je kazkou chvili..alespon doufam.

Ja pridala par fotek..tak se kdyztak mrkni...

Jinak kluci uz jsou vazne vellci.....utika to co?

No vidis, lego je prima... 😉 to bude mit radost 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru