• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

18. června 2016 
Elly,Mike je fakt tak rozkošný :dizzy_face: úplně zlaté dítko :dizzy_face: jak krásně stojí :wink:

ted mi manža psal,je u zubaře,že je až pátý,tak snad to půjde rychle,aspon se dodělá gulášek :wink:

Kubča ted kreslil a že mami dívej,to je celý tatka :grinning: :grinning: nááádherný tatka :grinning:

Ptala jsem se dr na tu hyperaktivitu,říkal,že ted je to spíš období negativismu a objevování sebe samého,že hyperak.se objeví až v pozdějším věku,tak doufám,že nás mine :confounded:
27. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chlapi uz tu byl...takze mam klid..no mozna pujdu varit...mozna budu delat kureci roladu..uvidim...

Jinak dik za pochvalu.. :slight_smile:
27. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co,roládka,povedla se???Ale určo,ty jsi šikulka :wink:

Manža přišel od zubaře,už jsem mu chtěla chystat jídlo a že nemůže 2hodky jíst,vrtal 3zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý zapomněl jaké to je,nevrtal už tak 4 roky :wink:
27. únor 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted je v troube...a cekam az se pripali :grinning: :grinning: ..tak za chvili na ni houknu..snad me odpovi :grinning:

No alepon toho manza vic sni ...trochu mu vyhradovi :grinning:

Tady je tak nadherne a ja debil jsem si zapomela podvozek od kocarku v praci :sweat_smile: :confounded: tak nemuzeme na prochazku :confounded:
27. únor 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak dej vědět,co odpověděla,jestli ji není moc horko :grinning: :grinning:

Tady dnes pršelo,chvilku svítilo sluníčko,ted je všelijak.Kuba je s manžou venku,Luky mi usnul na rukách,to je váááha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak vem Mike na ruky a jen pochodte po venku :wink:
27. únor 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chces me strhat :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: uz ted je pro me tezkej :grinning:

Jo uz jsem se ji ptala..rikala prima sauna..nech me tu jeste chvili..ale polej me zada :grinning:

No jdu jeste neco delat..zatim pa :wink:
27. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš dobrou roládu,že tak pěkně komunikuje :grinning: :grinning:

Luky se ted probra,ale ještě je takový ospalý,ležká :sweat_smile:

a co dělá Mike? :dizzy_face:
27. únor 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ji furt polejvala zada a stejne se vysusila mrcha jedna :grinning: ale byla dobra..

No Mike ted spinka...zrovna jsem byla ve vane a zacal brecet, tak jsem vylitla a potreboval si krknout...chudinka..ale ted spokojene spi. Za hodku tam vstane a bude mit hlad. :wink:

No snad neco budou davat vecer v tv....
27. únor 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Elly,
tak aspon,že byla dobrá,jak by ne,od takové šikovné kuchařky :wink: My dnes máme ještě segeďák od včerejška a zítra udělám smažený květák :wink:

Elly,nesmím to zakřiknout,ale Luky spává skoro do půl 8 :dizzy_face: vstane sice v 5,dám si ho do postele,chvilku mrčká a pak hajá jak andílek :dizzy_face: to mám radost,aspon trošku si ještě zdřímnout,hned je líp,než chodit od 5 hodin jak zombie :sweat_smile:

Taťka mi zas sehnal práci,jenže opět nemůžu,Luky nechce být vůbec s naší babičkou,nabídla se sice kámoška,ale nemůžu ji tam přece každý den nechávat prcka,má taky svůj program :frowning2: bylo by to v kanclu,na 4hodky.sakry,ted na mateřské samé nabídky a po mateřské nebude nic,už to vidím :angry: :angry:

jaký byl večer?? :dizzy_face: my kukli na serial,pak chvilinku na mailíky a šli do hajan,měl být sexík,ale manža šel ještě kouřit a Danulka vytuhla :sweat_smile:
28. únor 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beru, jen na skok..mma hodne prace..pak mozna jeste pred obedy mrknu...

No davali docela pekne filmy, tak jsem samozrejme cucela a pak najednou bylo pul jedne a ja myslela, ze me budou omyvat...ze ja blba nesla radeji spat :confounded: rano jsem byla jak kdyz me prasti :grinning:

Manza je kurak? A ty jsi taky nebo byla?

Je fajn, ze ti Luki spinka...to je fakt na budku vztavat nekdy v 5 rano.....to by me kleplo..ikdyz ja vztavam v 6 :wink:

Letim....
28. únor 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly,
tak to musely být hezké filmy,když jsi tak dlouho vydržela :wink: já musím večer u tv sedět,jak si pololehnu nebo sednu,tak je po mě :grinning:

manža kouří :angry: chci ho to odnaučit,ale nějak se mi to nedaří :angry: já jsem to zkoušela v pubertě,ale nezachutnalo mi to,takže nekouřím.Jsem za to ráda :wink: a ty nebo manža kouříte??
28. únor 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu..jo Peter je kurak...kouri doutniky :wink: ja jsem taky...ale pred otehotnenim jsem prestala a ted zase zacala...to vis..stres atd...az me to omzi, tak zase zkoncim....neni to tak tezke zkoncit....nechapu jak ty holky rikaji, ze jim to nejde zkoncit a kouri v tehu :angry:

No letim..mam praci
28. únor 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,taky nechápu kouření v těhu,když se chce,všechno jde :wink:

tak já pádím s klukama ven,je tam krásně.

Zdravíme Mika :dizzy_face:
28. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne si to venku uzujte...taky bych sla... :unamused:

No zdravim demolicni cetu :grinning: pusinku od tety Elly a Mika :dizzy_face:
28. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět :wink: Tchýně vzala Kubču do lesa a Luky se krmí sám na mém klíně :sweat_smile: já peru,at mám v sobotu klid na tu oslavičku :wink:

no,dnes se spolu skoro pobili,musela jsem dát každého zvlášt,ach jo,moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mikeovi taky posíláme pusinku :dizzy_face:
28. únor 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Danu deti to je radost :grinning: :grinning: uz si to dokazu zive predstavit :grinning:

No, ja uz mam padla..ale manza tu ma jeste nejake dodelavky a pak pojedeme domu..uz znicena....

Dneska uz nehnu ani prstem...no mozna jen na klavesnici jo :grinning:
28. únor 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak na klávesnici se ráda pohnu i já :grinning: ted jsem dověšela prádlo,trochu uklidila kostky a malý mi to stejně zase rozházel,takže škoda práce :confounded: manža s Kubčou za chvilku přijdou,ale asi jdu okoupat Lukyho,je jeho hodina a už je protivný.

Tak zatím papa :dizzy_face:
28. únor 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu jak se kope Luky..mas na to motycku :grinning: :grinning: :grinning: ha, ha,ha..ted jsem se ze srdce zasmala.. :grinning: :grinning:

Jo my mame dneska taky velke koupani..ale az v 7 hodin..pak flasku a na kute :grinning:

P.S. dneska jsem spinila :angry:
28. únor 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj danu,

tak jsem to asi dostala :confounded: tak 15 dni jsem mela cisto.....no uvidim jak to ted bude probihat...

Jinak berusko..kdybych se sem zitra nedostala..tak preju Kubikovi vse nej nej k jeho narozeninam...krasne to oslavte a dej mu za me a Mika pusinku :dizzy_face: :dizzy_face:

No ja chci dneska konecne do mesta...na nejake ty nakupy...byla vyplata tak musim neco utratit :grinning: ..

To je me jinak lito, ze furt nemas zadnou praci..proc by to neslo treba jen an ty 4 hodinky.....???? :confused:
29. únor 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko Elly,
no,motyčku nemám :grinning: ale jak to čtu,napsala jsem to dobře okoupat :grinning: :grinning: ale překlepy,to je někdy moje :grinning:

Kubík včera v lese pomáhal,nosil malé větve,pak o jednu zavadil,tak má na čelíčku malý škrábanec,ale dobré :wink: navíc měl hlad jak vlk,vše na večeři snědl,lehl a hned spal.Manža říkal,že byl strašně hodný a moooc pomáhal :wink:

Luky dnes spal celkem dobře a vstanul až v 6,v 5 byla půlnoc,ani nevím,že manža odešel do práce :sweat_smile:

Elly,a nemáš mít ted měsíčky???mě to udělalo před měsíčkama,jak jsem je měla dostat toho 3.2.jeden den jsem špinila a od té doby mám pořád čisto.No,radši to zaklepu,tuk,tuk,tuk :sweat_smile:
Ted mám to tělísko 5měsíců :wink:

A co Mike??Jak se vyhajinkal?? :dizzy_face:
29. únor 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu..vidis to ja deboil myslela, ze jsi psala okopat :grinning: :grinning: to bylo tou unavou :grinning: :grinning:

Jo asi jo..co ja vim kdy to mam dostat :grinning: :wink: jeste jsem to nevycihla.. :grinning: no uvidime....

Mike jeste porad spi..ale asi v 11 se vzbudi a bude mit hlad..tak dneska mame zahradni zeleninu s ryzi :grinning:

Ja ted delam ucetnictvi..ale obcas sem kouknu..mamm toho pozehnane..dane..banka..papirovani nad hlavu... :confounded:
29. únor 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly,my dnes máme květák a asi mu tam přidám i brambor :wink:

Ted je už protivný jak hrom,tak ho jduuspat ven.

Jo,ted březnu budou vlastně daně,takže to ti nezávidím,toho tolik udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pozdravuj Mika,my jdem teda hajat :dizzy_face:
29. únor 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu no dane to je svinstvo :grinning: ..kazdej mesic dane ...protoze mame firmu a pak jednou za rok jak pises dane z prijmu...hruza....to by se clovek z toho vazne nekdy opupinkoval.. :unamused:

Tak se peknej vyspinkejte....ja bych sla taky do peri..uz me litaji cislice pred ocima....jeste kkor kdyz ty vsechny podelany papiry jsou v holandstine...pak se hadas z babou na urade..protoze tam maji peknej bordel..no hruza..
29. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly,tak to tě vážně lituju,musíš být fakt dobrá,zvládnout to v holandštině.

hlásíme 5 zoubek :dizzy_face: ted jak jsem malého krmila,tak si flašku dal moc vysoko,že si odkryl rtík a nahoře vykukoval zoubek,má ho asi 2-3 dny,je už trošku vylezený.To jsem matka,najdu ho až ted,ale na tom vrchu to jde hůř vidět jak dole,zvlášt když si do pusinky nedá sáhnout :dizzy_face:
29. únor 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu tak to velke gratulace k dalsimu zoubku..my jeste porad nic..cinkam jak o zivot a koukam, ale zatim fakt nic...no asi ma casu jeste dost..

No ucetnictvi mam cele v holandstine..jde jen o zvyk..co jsem si udelala ty statnice, tak je to v pohode...
29. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme,jak jsem na ten zoubek přišla,tak se úplně rozzářil,jak kdyby si říkal,no konečně :grinning: :grinning:

jak dlouho jsi vlastně v Holandsku??

A jak Mikeovi vyleze první zoubek,tak pak už to půjde jak po másle :dizzy_face:

Ted začal soused řezat na pile,jak vzbudí malého,tak mě trefí,blbec jeden :angry:
29. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu, no ja uz jsem tu od roku 2001..takze nejakej ten patek..ale statnici jsem si delala az v 2005..to jsem sla do skoly.. :grinning:

Jo taky se tesim na prvni zoubek... :wink: uz aby byl.

No Mikovi ramus nevadi...on vsechno prospi.

Uz aby bylo 5 hodin...uz me to neba...jsem rada, ze uz mam skoro vsechno udelany..jinak by me piclo. :sweat_smile:
29. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsi tam celkem dlouho :wink:

No,Luky se na rámus taky vykvákl a spí jak dudek,jen chůvička pořád zapíná,vše snímá,tak si vždycky myslím,že je to malý a ona to pila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty jo,ty musíš být tak dlouho v práci??celé odpoledne v háji,že??
No,má přijít segra,tak asi uděláme nějakou malinkou výzdobičku na zítřek a uvidíme co dál :wink:
Segra je ted ve městě,shání Kubovi dětský mikrofon,když je takový zpěvák :grinning: :grinning:
29. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu mokrofon s kazetakem...tim detskym??? To je super hracka... :grinning:

Jo jsem dneska do 5 v praci..pak chci do lekarny a pak do mesta...manza rikal, ze Mika nakrmi....tak budu mit chvilky pro sebe...
29. únor 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,pokud by byl ten mikrofon samostatně,tak radši ten,Kuba si totiž pustí Kabáty na dvd a zpívá si u nich,hokejku má místo kytary,tak tchýně mu koupila dětskou kytaru :wink: tak uvidíme,jakou bude mít radost,ale určo velkou :wink:

My čekáme,až přijde tchýně z práce a jedem s manžou do obchodu na nákup,at je zítra co jíst :grinning:

Tak Luky se už vzbudil :wink: začíná venku poprchat :angry:

Jej,taky se těším,až si udělám nějakou chviličku pro sebe :confounded:
29. únor 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek