Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

danullinnka
7. pro 2007

Aha,no mě kojení ukončili lékama kvůli častým zánětům v prsech,tak jsme si mysleli s mnžou,že mi ty prsa zůstanou tak pěkně zvětšená,haha,scvrkly se snad na minimum 😠 dřív jsem měla podprdu 85B,ted 75B,to snad mluví za vše 😠 😖
Chlapi jsou všichni stejní,prostě musí mít prsatice 😉 manža je pohladí a tak smutně-kde jste se mi poděly kůzlátka moje?? 😅
Dietu opravdu nevím,já mám taky pořád asi 6kilo navíc.Od tatky ta přítelkyně byla silnější,prsatá až běs a ted je jak proutek a i prsa má trochu menší.Segra říkala,že prý moc nejí,jen ovoce,zeleninu a často sexují 😝

elly
7. pro 2007

Hm ja mam taky 6 kilo...ale to je i tim, ze jsem prestala pred tehu kourit..to se ti pak hur pry zpaluje...no hruza.
Ale tak to mas jen mensi obvod?? A prsa stejny. Ja mela pred tehu 65/70C a ted mam 75E 😠 ☹

danullinnka
7. pro 2007

Jo,díky za radu u těch fotek,malinko jsem se upsala ted mám 75C ne B. 😉 No,mě se stejné nezdají,takové menší,povadlejší ☹ 😅
No,manža si snad zvykne a jinde je vystavovat nebudu 😉
S tím kouřením nevím,protože já jsem nekouřila nikdy,jen takové to zkoušení,ale nechutnalo mi to,ale manža kouří,chce přestat,ale nějak se k tomu nemá 😠 😉 ted jsem uspala Lukyho,tak jdu douklízet šuplíky 😉
Jo,sousedi mají dnes zabíjačku,to zas něco donesou 😉 nic nechci,jsem tlustá 😀

danullinnka
7. pro 2007

Jo Elly a dnes už skoro nešpiním,tak možná bude zase chvilku klid,no mohl by být už těch 5let a pak asi znova.
Elly,ještě mě napadlo,jak na Mika mluvíš??česky nebo jinak?? 😕 😉

danullinnka
7. pro 2007

Tak fotečky upraveny 😉

elly
7. pro 2007

No ja uz se taky tesim az prestanu krvacet a spinit 😠
Ptas se jak mluvim na Mika? No cesky, holandsky a obcas anglicky 😀 ale je to divny, prooze Mike porad odpovida huuafdhuuuagayt 😀 😀

danullinnka
7. pro 2007

😀 😀 tak to asi dal dohromady češtinu,holandštinu a angličtinu 😉
Luky mluví podobně 😉 dnes snědl dva piškoty,držela jsem je a on si je rozžužlával,byl spokojený jak želva 😀

elly
7. pro 2007

No jo, vy uz jste velci kluci...to my jeste takhle nepapame 😀
ale utika to taaak rychle...sileny.
Jinak jsem si dneska nemohla pomoct a objednala jsem manzovu zapalovac s jeho incialama 😅 😵 tak mam dalsi darek 😀

danullinnka
8. pro 2007

Ahoj Elly,tak to bude mít hezké dárky.Ty jsi taková odbornice na ty dárky,nevíš co mám koupit moji babičce a dědovi??Dnes jsme byli s manžou ve městě,ale nic mi tam nepadlo do oka,Skla a hrnků mají plno,tzv.lapača prachu,tak nevím.Jinak všem mám,teda ještě segra,a ní je to horší,trefit se jí do vkusu je učiněný zázrak 😖
jojo,letí to,taky jsem si říkala u Kubíka,než bude mít půl rok-rok a ted bude mít už 3 roky a Luky půl roku.Dnes mu chci zkusit uvařit mrkvičku,tak uvidíme 😉 Včera večer jsem mu uvařila řiďounkou krupičku,že bude lepší spát,haha.Ještě horší,vstával co hodinu 😠
A co Mike??Už je bez soplíku?

elly
8. pro 2007

Ahoj Danu, n a kolik je segre..ja segu serim nejakou bizu..ona nosi furt nejake singrlatka 😀 a pak poukaz, ze si muze nekde koupit nejake hadry atd....
Babi a deda? No my jsme hodne davali ty darkove kose..co tam je vsechno...vysavac jednou, rychlovarnou konvici, protoze babi furt varila rucne...zaplatit lazne je ssi moc drahe ( nevim kolik to stoji) 😕 nebo vylet nejak...nebo divadlo...no nevim jak jsou na tom pohybove 😕

Co ntreba delaji radi???

Mike uz je na tom lip a ja taky...ale jeste ma porad nudle u nosu 🙂 dneska nam prijde navsteva vecer, tak ho budu muset kopat ted ve 3 hodiny, protoze pak jedeme na nakup. Ted gruntuju jak vztekal..no ted ne..ted si pisu 😀

danullinnka
8. pro 2007

Elly,tak segře je 20,dědovi 69 a bábi 67.Oni jsou spíš takový výletový turisti 😉 dědu už ale pobolívají kolena,tak jezdí sami autem jen tak krajem 😅
Ted dám do alba ty kalendáře 😉 zkusila jsem je vyfotit na zemi,jen na tom PF se furt odráží blesk 😖
Já taky pomalu uklízím,možná zajdem na tu večeři,sexík byl včera-už nešpiním 😉
Tak to je fajn,že se už oba uzdravujete,Můj tatka má teplotu,rýmu a naštíplou nouhu-nechce říct,co dělal a k dr.taky nejde-to je u něho normál,on a dr 😒 tak snad se do zítřka vyleží,at t kluci od něho nechytnou ☹

elly
8. pro 2007

Danu nespadl z postele vcera??? 😀 Jinak zkus fotit bez blesku 😉

No vidis to, nejaky vylet busem nejak??? Treba jen jednodenni... 😉
Tak kup segre parfem ci tak?

danullinnka
8. pro 2007

Tak to nevím,co mají za krkolomné polohy 😀
fotečky jsou tam,Luky se budí,tak jdu tam.

elly
8. pro 2007
elly
8. pro 2007

Jeee ted kalendar je moc pekny..

jinak ted jsem dala tak dlouhy odkaz..doufam, ze to admin nevymaze

danullinnka
8. pro 2007

moc děkuju za odkazy,kuknu jen co malý nebude tak řvát,asi ho trápí ten zub.

danullinnka
9. pro 2007

Ahoj Elly,tak jsem kukla na ten dlouhý odkaz,když tam kukneš,dáš turistiku,pak TJ Sokol Hovězí-tam bydlím 😉 a pak je lokalita Hovězí č.20-to byla moje adresa 😉 a objeví se jméno Milan Orság-to je můj tatka 🙂 je předseda turistů,ale už se toho chce vzdát.
Jinak tuto noc se vzbudil asi o 2 buzení mín,ale i tak děs ☹ neznáš nějaké zahuštovadlo??kromě odvaru z makovic 😀

elly
9. pro 2007

Ahoj Danu, zahustovadlo? Myslis jako mleko na zahusteni? To pry prodavaji ty kasicky ci co? nebo co jsi myslela? Stojim si na vedeni. 😀

Jinak ja porad spinim..uz me to docela neba..jeste jsem od 26.10. nemela jeden cisty den! ☹ 😖

danullinnka
9. pro 2007

Elly,myslela jsem cokoliv,co by ho zasytilo a spal by 😉
já jsem včera nešpinila vůbec,dnes jen malinko a už nic,tak snad to už přejde.Ty to máš zavedené mšsíc,že?mě to myslím nějak po tom měsící přešlo a měla jsem těch 18 dní klid.To přejde,uvidíš 😉 musíme být trpělivé ☹
Ted jsme byli na těch čertech,no náš hrdina pořád za mým zadkem,schovaný,neřekl ani slovo,ale dárečky dostal 😉

oprah
9. pro 2007

Holky, kámoška měla cca 8 let Mirenu, a když si ji nechala vyndat, protože chtěli ještě další mimčo, tak má teď za sebou dva potraty. Takže po její zkušenosti, pokud chcete ještě mimiško, tak Mirenu nedoporučuju.

danullinnka
9. pro 2007

ahojky oprah,no mirena je pouze na 5 let,takže kámoška na ni asi zapomněla a něco se jí tam z toho asi udělaloMy už další mimi ne,dvě stačí na hlavu.A je otázka,jestli měla tu levnou nebo tu drahou 😖

elly
9. pro 2007

Oprah, Danu ma pravdu..Mirena je jen na 5 let a pak se musi vymenit. Tazke tva kamaradka si to asi mozna zavinila sama.
Jinak Mirena je na urovni sterilizace..my uz take zadne jine miminko nechceme.

A musel malej zpivat, aby dostal darecek? 😉

danullinnka
10. pro 2007

Ahoj Elly,nechápu,jak někdo zapomene,že má tělísko,tak může se to stát,ale pokud chodíš na pravidelné kontroly,tak by to mělo být kontrolou,ne??A sama by to měla vědět taky,jak dlouho to má ☹
Jinak já teda dva nešpiním 😉
No,malý měl něco zazpívat,ale nevydal ani hlásku ☹ doma mi říkal,že se nebál,jen se styděl,tak nevím 😲 😀
a jak dopadlo posezení??My jsme si nakonec udělali večeři a pěkný večer doma 😉 včera tu byl tatka s moji macechou 😉 daly jsme si spolu vino-ale jen jednu skleničku,Já totiž vůbec nepiju,max jen příležitostně,prostě mi to nechutná 😝
A Mikeovi jste dělali Mikuláše?? 😉

elly
10. pro 2007

danu, posezeni dopadlo dobre..sli jsme spat ve 2 hodiny 😖 tak rano kdyz byl budicek na krmeni..jsem byla pekne mimo 😀 Ja vino skoro nepiju...jen velmi obcas sklenicku bileho..ale sekt muzu 😅 ..nejlepsi je s jahodama..to si sednem s manzou do vany, zapalime svicky, pijeme bublinky..proste romantika 😵
Ne, Milulase jsem nedavali..taky se davaji takove cokoladove pisnema..jako je tvoje jmeno...takze ty by si dostala D 😉 a Mike jeste cokoladku stejne nee.
Takze uz jen dva tydny a budeme vanocovat 😀 Uz jsi neco vymyslela pro babi a dedu?

danullinnka
10. pro 2007

Elly,ještě ne,jsem hrozná.
Jéé,ta romantika zní hezky,my jsme tak seděli jen párkrát,máme malou vanu. ☹

elly
10. pro 2007

Danu, tak ja mam zase velkeho manzela 😀 ...jen se neboj, nez my se tam spolu nasoukame, to je taky pohled za vsechny penize 😅

Tak pak dej vedet, co jsi vymyslela..jinak uz me prislo to tricko s fotkou Mika...mooc se jim povedlo. 😉 😵

danullinnka
11. pro 2007

Ahojky Elly,Budeme si asi muset koupit na vánoce větší vanu 😀 Jenže bychom do ni lezli přímo ze dveří 😀 máme malou koupelnu 😅
Zítra jedu do města,jdeme objednat klukům na vánoce nějaké to ušité křesílko-mají různé druhy,beruška,autíčko....Segra chce látkovou kabelku,tak zítra po nějaké kuknu a dědáčkům musím něco vymyslet ☹
Nad tím tričkem jsem taky uvažovala,možná příště a nebo dám jejich fotku na hrnky 😉 do příštích vánoc času dost 😅
Elly a nedala bys to tričenko do fotek,jak to vypadá??Mike musí být úžasný,je to krásný kluk 😉

elly
11. pro 2007

Ahojda Danu,

no tirsko muzu dat na Konika az po Vanocich.....mladej obcas na nej kouka, tak aby se to neprozradilo 😉 Ale vypada to moc pekne. Po Vanocich urcite dam. Je to ale bile tricko XXXL velikost a jen na predni strane je asi 20x 15 cm fotka jak tam ma velky kukadla.
Jinak dik za kompliment. 🙂

No vidis, ze uz mas sestru vyserenou 😉

Danu, taky porad s tebe jdou takovy maly kousky? Jako kdyby to byla vystylka z delohy 😕

My jdeme do mesta na navocni nakupy v sobotu. To bude narez..vsude masa lidi..to nesnasim 😖

danullinnka
11. pro 2007

No,mě se před vánocema do města vůbec nechce,ty davy taky nesnáším,navíc někdo dělá nákupy,jak kdyby měl být konec světa. 😠

Tak po vánocích teda kuknu 😉 at neprozradíš překvápko 😉

Já mám ted vcelku čisto,ale taky ze mě šly ty kousky ještě nedávno.Taky jsem na to valila kukadla,říkala jsem si,že to je třeba ještě po porodu,protože mě museli po vytáhnutí placenty ještě vyčistit ☹

Ale už se fakt těším až to úplně přejde a bude svatý klid 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru