• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

18. června 2016 
Danu to z nemuzou byt prece ocistky ne'?????? To je uz moc dlouho :confused: No ja taky koukala jak na jetel. :confused:
Ja jdu 18 k dr, tak jsem zvadava.
Vubec se me dneska nechce delat.. :confounded: sla bych si lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sunglasses:
11. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky počasí tak na spaní,ale copak s těma dvěma můžu?? :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se u dr.poptej,pokud nebudu mít nějaké potíže,tak mám přijít až za rok :wink: tak doufám,že se nic nevyskytne :fearful:
No,ještě mě tak napadá,když vlastně mirena brání měsíčkům,jestli to třeba nevychází scvrklá krev nebo jak to nazvat :grinning:
11. pro 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, ja se taky pak na to preptam dr.. :confused: No budu muset letet pracovat..mej se zatim krasne..pa pa :wink:
11. pro 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se neupracuj,všeho s mírou nebo s Mirou?? :grinning: :grinning:
já jdu pomalu zase něco pouklízet :wink:
11. pro 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danu,

tak jsem si myslela, ze bude dneska poprve cisto :sweat_smile: a ono houby :angry: no smula...
Dneska jsem prisla z prace, sla do vany a do postele...taak jsem byla unavena...no a ted jsem vzhuru..ve 12 nakrmim Mike a pujdu znova na kute. Ten konec roku me vzdycky zmaha.
Uz jsi vymyslela babi s dedou a darek sestre uz jsi koupila? Ja budu o vikendu balit darky. Uz se tesim jako mala Jaruna. Co mivate k Stedrovecerni veceri? My mame letos rybi polevku a bramborovej salat s rizkem a obalovanou rybou..to vic, tady zadne tradice nemaji.tak delam ty ceske.
12. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko Elly,
tak já mám zatím pořád čisto,ale včera ráno mě trochu bolelo v bodbřišku,takový pocit,jak kdybych byla nafouklá a pak ze mě vyteklo trošku asi vody a byla zbarvená tak do růžova :confounded: ale dnes už dobré :wink:
Jinak včera jsem byla ve městě ověšená jak vánoční stromeček :sweat_smile: ještě že jsem byla domluvená s manžou,že zdrhne z práce dřív a vyzvedne mě :wink:
no,segra si kabelku koupí sama,já bych ji asi neuhověla,ona je hrozná :wink:
Babišce jsem koupila takovou kouli,do ní se dá svíčka,ta koule je fialová a je na ni vánoční motiv,fakt pěkné,jen jsem od toho byla samá třpytka :grinning:
A dědovi-tlustou knížku Okres Vsetín,je k tomu i dvd,je tam historie a tak,fakt dobré.Pak jsem ještě kukla na trhy a tam paní prodávala mastičky z různých bylin a výtažků moře,tak jsem mu ještě koupila mast na bolavá kolena,někdy nemůže ani vstanout. :frowning2: kdysi něco takového měl a trochu mu to polevilo,tak snad bude mít radost a pomůže to.
13. pro 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Vánoce-taky se chystám už balit dárky než to ti moji raubíři objeví :wink:
My budeme mít na večeři hřibovou polévku,bramborový salát a rybí filé.
Doma jsme mívali kapra,ale mě a segře to nechutnalo,tak nám mamka dělala filé a u toho jsem zůstala :wink: už se těším jak malé děcko.
Elly,chtěla jsem klukům koupit to šité jakoby křesílko,ale ve městě to už nešijí,nevíš nějakou inter.adresu??
13. pro 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danu,

je konik uz funguje..to je prima. No to se me moc ptas...tak to nevim kde b to delali ci nejakou stranku...ani poradne nevim co myslis :confused:

No ja uz aky spinim min :wink:

My jsme byli na te firemni veceri a prisli jsme domu az v 3:15 :astonished: tak jsem celej den jak kdyz me prasti. :grinning: ale bylo to moc prima. :sweat_smile:

No letim neco delat..prace mam moc a moc a zitra zase do kloubenky :angry:
16. pro 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Elly,nám taky nešel koník a pak dva dny net,zpravovali anténu :frowning2:
No,já už 3 den opět špiním :angry: dnes je to na normální vložku,je to silnější špinění,ne krvácení :angry: mám to 3měsíce,tak snad se to za ty další 3 už srovná :angry:
V pátek jsem balila dárky,včera jsme s manžou uklízeli,myli okna,já prala záclony a věšela je,dnes od rána se nemůžu pořádně pohnout,jak mě bolí záda :frowning2: a do toho oba zjištujeme,že na nás asi leze nějaký bacil :angry: no,blíží se vánoce a u mě je to normální,že je promarodím :frowning2: jenže nechci být nemocná,malý má jít ve středu k dr.na půl roční prohlídku a na další očkování a jak to chytne ode mě,tak se očkování konat nebude :frowning2:
Ty jsi dobrá :grinning: takové super akce :grinning: já bych byla jak přejetá parním válcem :grinning: někdy v noci jak se malý vzbudí,tak nevím která bije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My máme v pátek sraz ze školy,ale nejdu a jestli budu marod...tak to nemá cenu.
16. pro 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danu, no tak taky me ta akce dala zabrat :grinning:

Jinak pozna jsi to ted mela menzes ne? Kdyz jsi vic krvacela..alespon to rikali..no ja vubec nevim zda jsem to mela nebo ne..porad krvacim stejne :angry: tak kdo se v tom ma vyznat...jen me dneska trochu poboliva brisko, ale nevim, zda to je , ze bych to mela jako dostat nebo ne :confused: hotovej gulas.Dr rikal, ze bych to mela dostat tak okolo 6 tydnu po zavedeni..no ted uz to je...

Tak my v sobotu jeste nakupovali darky, me take ceka o vikedu baleni. jen musim koupit papir :sweat_smile:
Jeee na sraz bych taky moc sla..skoda jen, ze jsme ho meli pred 4 mesici, ale ja nemohla do cz prijed :angry: tak me to mrzelo :frowning2:
Uz mas postavenej stromek? Ja uz jsem ho v patek ustrojila. :grinning:
17. pro 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elly,
tak stromek ještě nestojí,je v krabici :sweat_smile: budeme ho zdobit večer před štědrým dnem,at mají kluci ráno překvápko :wink:
Jinak ted se uklidnuju u pc,Kuba mě totálně vytočil,dostal pár facek a je klid :angry:
Netuším,jestli to byly měsíčky :frowning2: je v tom fakt guláš,jednou tak,pak tak :unamused:
A co Mike???Luky už sedí sám bez opěrky :slight_smile: ve středu jdem na to očkování :frowning2:
17. pro 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danu, jen letem svetem..mam hodne prace..dneska v 15:50 jdu k dr na kontrolu, tak ka dam vedet, jak jsem dopadla.
Mike je zlaticko..sice mel dneska od 4 od rana boleni..prdiky...tak jsem k nemu behala..takze je ze me dneska chodici zombie..piju kafe a jsem vedle jak ta jedle. :sweat_smile: ale uz se vyprdel a spinka..zaplat pan Bu ze to ma jen velmi zridka..jinak spi celou noc. :slight_smile: My jdeme na 3 ockovani 2 ledna..to zas bude place...
No berusko, valim....prace jak na kostele...zatim pa
18. pro 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky Elly,tak ti držím palečky,at u dr.dopadneš dobře.Mě špinění včera odpoledne přestalo,do rána nic,jen ráno malilinko,tak sand to zas přejde :confounded:
Jak ti závidím,že Mike spává celou noc.Luky už se sice zlepšuje,už to není co hodinu,chvála Bohu.Začal se ve spaní točit na bříško,tak spává na bříšku,někdy ho to ale vzbudí a mrčí,jak kdyby zdolal Mont Everest :wink: Tak my jsme dnes ve 4hodiny byli taky vzhůru,Luky byl pokakaný :sweat_smile: nás prdíky naštěstí netrápí,ani Kubu netrápily.No,jak se Luky v noci probere,tak jen natáhnu ruku,dám cumel nebo vytáhnu flašku,cucne a spí :slight_smile: Já jak jdu večer spát,tak udělám plnou flašku nutrilonu,udělám ho dost teplý,zabalím do látkové plenky,dám pod polštář nebo peřinu,aby mu to vydrželo teplé,já jsem v noci totiž hrozně zdechlá zajít do kuchyně :frowning2:
No,já ještě zabalím dárky pro mamku,to jediné jsem neměla.Navíc nepřijede :frowning2: Tak koťátko,já taky valím něco podělat,dokud malý spí :wink: papa
18. pro 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu, tak kontorla dobry...sedi kde ma :grinning: jinak dalsi kontrola za jeden a pul roku nebo kdyby se neco delo tak driv..jinak az za 5 let nebo kdybych si to rozmyselela a chtela dalsiho piskota :grinning:
Vsak ja jsem taky moc rada, ze Mike spinka tak krasne. Fakt je to ukazkove ditko..ma sice take sve dni..jako kazdy muz :sweat_smile: ..ale tech je vazne malo.
Tak me vecerni vztavani moc nevadilo...ja udelala flasku..postavila do horke vody z kohoutku a sla ho prebalit a kdyz jsem s nim byla hotova, tak jsem flasku vzala a byla presne dobra teplota :wink:
Jo ja balim az o vikendu..jinak pro Mika mam takovou hraci knizku...kazda stranka hraje jinak a je u toho text...moc prima...lehatko koupime zitra nebo pozitri...a to je asi vse..stejne z toho ted nema moc rozum..tak mu to pristi Vanoce vynahradim. Ted ma vetsi radost ze stromecku a svetilek nez z darecku.
18. pro 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly,tak to jsem ráda,že to dobře dopadlo,Já dnes nešpiním vůbec. :wink:
No,Kuba byl taky ukázkové děcko,zato ted si to vybírá :angry:
Já Lukymu taky nic moc nemám,čepičku se jménem,příbor a knížky s krtečkem.Pak mají s Kubou něco dohromady,Příště mu to taky vynahradím.
No,musím jít do hajan,Luky opět mrčí :frowning2: jinak zítra možná přidám nějaké fotky,Kuba má na zahradě malé kluziště,tak jsme ho dnes testovali :grinning: Mamka po 5letech na bruslích :grinning: :grinning: ale jo,dobré.tak zatím papa a dobrou noc :wink:
18. pro 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ani me nemluv o kluzisti :angry: dneska vecer jdu z prace do auta..tam zmzla kaluz a ja Mika v autosedcce..no natahla jsem se jak siroka tak dlouha :confounded: :angry: :sweat_smile: jest jsem ale stihla Mika dobre zachytit, aby se mu nic nesatlo..zato ja obe kolena rozbiti a prastila a odrela jsem si bradu. :confounded: Hruza..naposledy jsem spadla na bradu, kdyz jsem byla mala a jela na kole. :grinning:
18. pro 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Elly,jaj to muselo bolet :frowning2: Ještě že se malému nic nestalo,my to přece rozchodíme :wink: To ti teda podjelo zajímavě,že jsi spadla na bradu,ale lituju tě.Manža se včera taky natáhl na bruslích :sweat_smile: jen jsme viděli nohy do vzduchu a bác :grinning: :wink:
Já když jela jako malá na kole,tak jsem taky spadla,ale urazila jsem si přední zub :angry: ksichtík odřený a za týden jsem měla jít do 5.třídy :confounded: kočka jak hrom :grinning: no,naštěstí mám takovou korunku,že vypadá fakt jak zub a kdo o tom neví,tak na to nepřijde :wink:
No,jdu malému nachystat věci,za chvilku jdeme k dr na to očkování :frowning2: mě je hůř jak malému,ten se pořád směje,ale to ho,bobiška,přejde :frowning2:
19. pro 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu tak jak jste dopadli na ockovani??? Vse ok? :wink:
Jak jsi psala ze jsi si urzila zub, tak me naskocila husi kuze :confounded: brrr..to muselo bolet :confused:
Uz aby byl patek...delame do min hodim a vecer mame firemni veceri se zamestancema. :grinning: a pak uz bude celej vikend a pondeli klidek :sweat_smile:
19. pro 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly,tak nakonec se očkování nekonalo,že chybí týden do té lhůty,mezi svátky neočkuje,tak až 3.1.aspon nebude mít teplotu přes vánoce :wink: Jinak nám udělal půlroční prohlídku,tak máme 8,20kg.No a od nového roku máme novou paní doktorku :unamused: doufám,že bude lepší a bude líp léčit,jak ten stávající dr :angry: dnes tam už byla nová sestřička,celkem milá.
No,my máme v pátek ten sraz,ale nejdu :frowning2: je to i dost ppozdě a navíc to Lukáškovo vstávání,snad příště.
Tak tu večeři zas neprotáhněte,aby jsi byla v poho na krmení :sweat_smile:
Jo a o tom zubu jsem ani nevěděla,až když jsem přejela jazykem.Největší hrůza byla,jak mi to zubařka brousila,aauuuuuuuu :cry: nedala mi injekci,naživo,brrr :angry:
No,dnes nešpiním,tak snad už to bude o.k. :wink:
19. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly,prosím tě,ty taková chytrá holka,dávala jsem do alba fotky,ale nestihla jsem je popsat.Jde to dodatečně??Když to tam dopíšu,tak to tam je,ale pak to zase zmizí :frowning2:
19. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danu,

tak to jsi u zubare bya hrdina :slight_smile: ja bych bez injekce uz curala do textilu :grinning: zubare nesnasim...snesu vsechno i porod :sweat_smile: ale zubare..auauaua :confused:
Chytra holka? To se ti zda :sweat_smile: No da se to tam napsat..kliknes na to sedive, kde stoji napsano popis... a objevi se ti malinke policko, tak to napises a pak kliknes na ulozit. :wink: melo by to tam pak byt..pokud ne, tak musis kontaktovat admina, protze to pak nevim.

Jeste se ozvu, letim ted neco delat...zatim papiky

Jo, a ja uz vecer taky nekrvacim...a spinim jen malo pred den..tak ze by konecne :grinning:
20. pro 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Elly,
tak jsem to zkoušela napsat,ale bohužel :frowning2: no pak to dořeším nebo nechám tak. Ted jsem ve stavu max nasranosti,chytli jsme se s manžou,ale dlabu na to,nebudu si kazit vánoce,ne???
Já nešpiním už vůbec,ale pro změnu asi začíná zánět,nějak mě svědí pipka :confused:
20. pro 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danu, nic si z toho nedelej....my se z manzou chytli nedavno....asi predvanozni stres :wink: vsak ono to prejde.

Tak si sedni do hermanku..to pomuze :wink: nebo nejake cipky..

Tak ja zase pro zmenu spinim :angry: dneska mame tu v veceri se zamenstnacema....dneska se uklizi celej podnik...hruza. No mamem co delat. Nastesti dnes koncime driv. Co budes delat o vikendu? Ja balit darky a jeste uklizet jako diva, co jsem jeste nestihla. V nedeli delat bramborovej salat, aby se dobre ulezel na pondeli. Jinak snad nic.

Tak zatim pa....letim uklizet :slight_smile:
21. pro 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Elly,už je to u nás v pohodě,večerní usmiřování :sweat_smile:
Já nešpiním a už i svědění zmizelo :wink:
Já jdu dnes žehlit,ještě prát a v nšděli taky jdu na salát :wink:
Tak si večeři hezky užijte a Luky zdraví Mika :sweat_smile:
21. pro 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danu..tak jak bylo vcera? U nas fajn...Mike dostal lehatko ( je v albu) a mamka dostala Mika od tatinka ve velkem vydani...je taky v albu...no brecela jsem jako zelva dojetim. Fakt super.
Mike jeste dostal hraci knizku......lahvicky na piti.....hraci zvonecek, kde zatahnes za snurku a on hraje. Takze si je moc moc uzil, jen byl hrozne rychle unavenej a chtel do postylky.
Jinak mamka dostala taky moc moc darecku..asi byla moc moc hodna :grinning: :grinning:
A co dostal Luky a Kubik?
25. pro 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Elly,píšu až ted,nějak nestíhám,jsme pořád venku,pak nějaká ta pohádka :sweat_smile:
Jinak vánoce a dárky super,do alba kuknu pak i fotky přidám :wink: já jsem byla asi taky hodná,taky se toho docela dost sešlo :sweat_smile: Kubík měl největší radost z kufříku plného pastelek a fixů,je to hotový Picasso
26. pro 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly,tak ta veliká fotka je fakt nádherná :slight_smile: Mike je zlatoučký a ty šibalské úsměvy :wink:
26. pro 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky danu, dik za kompliment..ja mela taky velkou radost..... :wink:
Malej Picasso? :grinning: tak to pak musis neco vyfotit a dat do alba. :wink:
Jo jinak uz skoro nespinim..ze by se blyskalo na lepsi casy? :sweat_smile:
26. pro 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ty jeho kresby,krásné čáranice :grinning: já nešpiním už vůbec,tak snad to už bude jen lepší.Ted jsem stahovala fotky a upravovala,tady je dám asi až zítra.Dnes jsme byli venku,Kuba vytuhl na gauči,tak jdu zatím okupkat Lukáška a uvidíme,co s Kubou :sweat_smile:
Luky měl největší radost,že mohl sedět pod stromečkem a trhat papíry :sweat_smile:
26. pro 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mike jeste ppairy netrhal...jeste nema silu..tak jsem trhali spolu :grinning:
ale koukala jsem, ze Kubik uz pekne brusli :wink:
26. pro 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek