Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

elly
11. pro 2007

Danu to z nemuzou byt prece ocistky ne'?????? To je uz moc dlouho 😕 No ja taky koukala jak na jetel. 😕
Ja jdu 18 k dr, tak jsem zvadava.
Vubec se me dneska nechce delat.. 😖 sla bych si lehnout 😝 😔 😎

danullinnka
11. pro 2007

U nás je taky počasí tak na spaní,ale copak s těma dvěma můžu?? ☹ 😝
Tak se u dr.poptej,pokud nebudu mít nějaké potíže,tak mám přijít až za rok 😉 tak doufám,že se nic nevyskytne 😨
No,ještě mě tak napadá,když vlastně mirena brání měsíčkům,jestli to třeba nevychází scvrklá krev nebo jak to nazvat 😀

elly
11. pro 2007

Hm, ja se taky pak na to preptam dr.. 😕 No budu muset letet pracovat..mej se zatim krasne..pa pa 😉

danullinnka
11. pro 2007

Tak se neupracuj,všeho s mírou nebo s Mirou?? 😀 😀
já jdu pomalu zase něco pouklízet 😉

elly
12. pro 2007

Ahoj Danu,

tak jsem si myslela, ze bude dneska poprve cisto 😅 a ono houby 😠 no smula...
Dneska jsem prisla z prace, sla do vany a do postele...taak jsem byla unavena...no a ted jsem vzhuru..ve 12 nakrmim Mike a pujdu znova na kute. Ten konec roku me vzdycky zmaha.
Uz jsi vymyslela babi s dedou a darek sestre uz jsi koupila? Ja budu o vikendu balit darky. Uz se tesim jako mala Jaruna. Co mivate k Stedrovecerni veceri? My mame letos rybi polevku a bramborovej salat s rizkem a obalovanou rybou..to vic, tady zadne tradice nemaji.tak delam ty ceske.

danullinnka
13. pro 2007

Dobré ranko Elly,
tak já mám zatím pořád čisto,ale včera ráno mě trochu bolelo v bodbřišku,takový pocit,jak kdybych byla nafouklá a pak ze mě vyteklo trošku asi vody a byla zbarvená tak do růžova 😖 ale dnes už dobré 😉
Jinak včera jsem byla ve městě ověšená jak vánoční stromeček 😅 ještě že jsem byla domluvená s manžou,že zdrhne z práce dřív a vyzvedne mě 😉
no,segra si kabelku koupí sama,já bych ji asi neuhověla,ona je hrozná 😉
Babišce jsem koupila takovou kouli,do ní se dá svíčka,ta koule je fialová a je na ni vánoční motiv,fakt pěkné,jen jsem od toho byla samá třpytka 😀
A dědovi-tlustou knížku Okres Vsetín,je k tomu i dvd,je tam historie a tak,fakt dobré.Pak jsem ještě kukla na trhy a tam paní prodávala mastičky z různých bylin a výtažků moře,tak jsem mu ještě koupila mast na bolavá kolena,někdy nemůže ani vstanout. ☹ kdysi něco takového měl a trochu mu to polevilo,tak snad bude mít radost a pomůže to.

danullinnka
13. pro 2007

A Vánoce-taky se chystám už balit dárky než to ti moji raubíři objeví 😉
My budeme mít na večeři hřibovou polévku,bramborový salát a rybí filé.
Doma jsme mívali kapra,ale mě a segře to nechutnalo,tak nám mamka dělala filé a u toho jsem zůstala 😉 už se těším jak malé děcko.
Elly,chtěla jsem klukům koupit to šité jakoby křesílko,ale ve městě to už nešijí,nevíš nějakou inter.adresu??

elly
16. pro 2007

Ahoj Danu,

je konik uz funguje..to je prima. No to se me moc ptas...tak to nevim kde b to delali ci nejakou stranku...ani poradne nevim co myslis 😕

No ja uz aky spinim min 😉

My jsme byli na te firemni veceri a prisli jsme domu az v 3:15 😲 tak jsem celej den jak kdyz me prasti. 😀 ale bylo to moc prima. 😅

No letim neco delat..prace mam moc a moc a zitra zase do kloubenky 😠

danullinnka
16. pro 2007

ahoj Elly,nám taky nešel koník a pak dva dny net,zpravovali anténu ☹
No,já už 3 den opět špiním 😠 dnes je to na normální vložku,je to silnější špinění,ne krvácení 😠 mám to 3měsíce,tak snad se to za ty další 3 už srovná 😠
V pátek jsem balila dárky,včera jsme s manžou uklízeli,myli okna,já prala záclony a věšela je,dnes od rána se nemůžu pořádně pohnout,jak mě bolí záda ☹ a do toho oba zjištujeme,že na nás asi leze nějaký bacil 😠 no,blíží se vánoce a u mě je to normální,že je promarodím ☹ jenže nechci být nemocná,malý má jít ve středu k dr.na půl roční prohlídku a na další očkování a jak to chytne ode mě,tak se očkování konat nebude ☹
Ty jsi dobrá 😀 takové super akce 😀 já bych byla jak přejetá parním válcem 😀 někdy v noci jak se malý vzbudí,tak nevím která bije 😝
My máme v pátek sraz ze školy,ale nejdu a jestli budu marod...tak to nemá cenu.

elly
17. pro 2007

Ahoj Danu, no tak taky me ta akce dala zabrat 😀

Jinak pozna jsi to ted mela menzes ne? Kdyz jsi vic krvacela..alespon to rikali..no ja vubec nevim zda jsem to mela nebo ne..porad krvacim stejne 😠 tak kdo se v tom ma vyznat...jen me dneska trochu poboliva brisko, ale nevim, zda to je , ze bych to mela jako dostat nebo ne 😕 hotovej gulas.Dr rikal, ze bych to mela dostat tak okolo 6 tydnu po zavedeni..no ted uz to je...

Tak my v sobotu jeste nakupovali darky, me take ceka o vikedu baleni. jen musim koupit papir 😅
Jeee na sraz bych taky moc sla..skoda jen, ze jsme ho meli pred 4 mesici, ale ja nemohla do cz prijed 😠 tak me to mrzelo ☹
Uz mas postavenej stromek? Ja uz jsem ho v patek ustrojila. 😀

danullinnka
17. pro 2007

Ahoj Elly,
tak stromek ještě nestojí,je v krabici 😅 budeme ho zdobit večer před štědrým dnem,at mají kluci ráno překvápko 😉
Jinak ted se uklidnuju u pc,Kuba mě totálně vytočil,dostal pár facek a je klid 😠
Netuším,jestli to byly měsíčky ☹ je v tom fakt guláš,jednou tak,pak tak 😒
A co Mike???Luky už sedí sám bez opěrky 🙂 ve středu jdem na to očkování ☹

elly
18. pro 2007

Ahoj Danu, jen letem svetem..mam hodne prace..dneska v 15:50 jdu k dr na kontrolu, tak ka dam vedet, jak jsem dopadla.
Mike je zlaticko..sice mel dneska od 4 od rana boleni..prdiky...tak jsem k nemu behala..takze je ze me dneska chodici zombie..piju kafe a jsem vedle jak ta jedle. 😅 ale uz se vyprdel a spinka..zaplat pan Bu ze to ma jen velmi zridka..jinak spi celou noc. 🙂 My jdeme na 3 ockovani 2 ledna..to zas bude place...
No berusko, valim....prace jak na kostele...zatim pa

danullinnka
18. pro 2007

Čauky Elly,tak ti držím palečky,at u dr.dopadneš dobře.Mě špinění včera odpoledne přestalo,do rána nic,jen ráno malilinko,tak sand to zas přejde 😖
Jak ti závidím,že Mike spává celou noc.Luky už se sice zlepšuje,už to není co hodinu,chvála Bohu.Začal se ve spaní točit na bříško,tak spává na bříšku,někdy ho to ale vzbudí a mrčí,jak kdyby zdolal Mont Everest 😉 Tak my jsme dnes ve 4hodiny byli taky vzhůru,Luky byl pokakaný 😅 nás prdíky naštěstí netrápí,ani Kubu netrápily.No,jak se Luky v noci probere,tak jen natáhnu ruku,dám cumel nebo vytáhnu flašku,cucne a spí 🙂 Já jak jdu večer spát,tak udělám plnou flašku nutrilonu,udělám ho dost teplý,zabalím do látkové plenky,dám pod polštář nebo peřinu,aby mu to vydrželo teplé,já jsem v noci totiž hrozně zdechlá zajít do kuchyně ☹
No,já ještě zabalím dárky pro mamku,to jediné jsem neměla.Navíc nepřijede ☹ Tak koťátko,já taky valím něco podělat,dokud malý spí 😉 papa

elly
18. pro 2007

Danu, tak kontorla dobry...sedi kde ma 😀 jinak dalsi kontrola za jeden a pul roku nebo kdyby se neco delo tak driv..jinak az za 5 let nebo kdybych si to rozmyselela a chtela dalsiho piskota 😀
Vsak ja jsem taky moc rada, ze Mike spinka tak krasne. Fakt je to ukazkove ditko..ma sice take sve dni..jako kazdy muz 😅 ..ale tech je vazne malo.
Tak me vecerni vztavani moc nevadilo...ja udelala flasku..postavila do horke vody z kohoutku a sla ho prebalit a kdyz jsem s nim byla hotova, tak jsem flasku vzala a byla presne dobra teplota 😉
Jo ja balim az o vikendu..jinak pro Mika mam takovou hraci knizku...kazda stranka hraje jinak a je u toho text...moc prima...lehatko koupime zitra nebo pozitri...a to je asi vse..stejne z toho ted nema moc rozum..tak mu to pristi Vanoce vynahradim. Ted ma vetsi radost ze stromecku a svetilek nez z darecku.

danullinnka
18. pro 2007

Elly,tak to jsem ráda,že to dobře dopadlo,Já dnes nešpiním vůbec. 😉
No,Kuba byl taky ukázkové děcko,zato ted si to vybírá 😠
Já Lukymu taky nic moc nemám,čepičku se jménem,příbor a knížky s krtečkem.Pak mají s Kubou něco dohromady,Příště mu to taky vynahradím.
No,musím jít do hajan,Luky opět mrčí ☹ jinak zítra možná přidám nějaké fotky,Kuba má na zahradě malé kluziště,tak jsme ho dnes testovali 😀 Mamka po 5letech na bruslích 😀 😀 ale jo,dobré.tak zatím papa a dobrou noc 😉

elly
18. pro 2007

Dani ani me nemluv o kluzisti 😠 dneska vecer jdu z prace do auta..tam zmzla kaluz a ja Mika v autosedcce..no natahla jsem se jak siroka tak dlouha 😖 😠 😅 jest jsem ale stihla Mika dobre zachytit, aby se mu nic nesatlo..zato ja obe kolena rozbiti a prastila a odrela jsem si bradu. 😖 Hruza..naposledy jsem spadla na bradu, kdyz jsem byla mala a jela na kole. 😀

danullinnka
19. pro 2007

Ahojky Elly,jaj to muselo bolet ☹ Ještě že se malému nic nestalo,my to přece rozchodíme 😉 To ti teda podjelo zajímavě,že jsi spadla na bradu,ale lituju tě.Manža se včera taky natáhl na bruslích 😅 jen jsme viděli nohy do vzduchu a bác 😀 😉
Já když jela jako malá na kole,tak jsem taky spadla,ale urazila jsem si přední zub 😠 ksichtík odřený a za týden jsem měla jít do 5.třídy 😖 kočka jak hrom 😀 no,naštěstí mám takovou korunku,že vypadá fakt jak zub a kdo o tom neví,tak na to nepřijde 😉
No,jdu malému nachystat věci,za chvilku jdeme k dr na to očkování ☹ mě je hůř jak malému,ten se pořád směje,ale to ho,bobiška,přejde ☹

elly
19. pro 2007

Danu tak jak jste dopadli na ockovani??? Vse ok? 😉
Jak jsi psala ze jsi si urzila zub, tak me naskocila husi kuze 😖 brrr..to muselo bolet 😕
Uz aby byl patek...delame do min hodim a vecer mame firemni veceri se zamestancema. 😀 a pak uz bude celej vikend a pondeli klidek 😅

danullinnka
19. pro 2007

Elly,tak nakonec se očkování nekonalo,že chybí týden do té lhůty,mezi svátky neočkuje,tak až 3.1.aspon nebude mít teplotu přes vánoce 😉 Jinak nám udělal půlroční prohlídku,tak máme 8,20kg.No a od nového roku máme novou paní doktorku 😒 doufám,že bude lepší a bude líp léčit,jak ten stávající dr 😠 dnes tam už byla nová sestřička,celkem milá.
No,my máme v pátek ten sraz,ale nejdu ☹ je to i dost ppozdě a navíc to Lukáškovo vstávání,snad příště.
Tak tu večeři zas neprotáhněte,aby jsi byla v poho na krmení 😅
Jo a o tom zubu jsem ani nevěděla,až když jsem přejela jazykem.Největší hrůza byla,jak mi to zubařka brousila,aauuuuuuuu 😢 nedala mi injekci,naživo,brrr 😠
No,dnes nešpiním,tak snad už to bude o.k. 😉

danullinnka
19. pro 2007

Elly,prosím tě,ty taková chytrá holka,dávala jsem do alba fotky,ale nestihla jsem je popsat.Jde to dodatečně??Když to tam dopíšu,tak to tam je,ale pak to zase zmizí ☹

elly
20. pro 2007

Ahoj Danu,

tak to jsi u zubare bya hrdina 🙂 ja bych bez injekce uz curala do textilu 😀 zubare nesnasim...snesu vsechno i porod 😅 ale zubare..auauaua 😕
Chytra holka? To se ti zda 😅 No da se to tam napsat..kliknes na to sedive, kde stoji napsano popis... a objevi se ti malinke policko, tak to napises a pak kliknes na ulozit. 😉 melo by to tam pak byt..pokud ne, tak musis kontaktovat admina, protze to pak nevim.

Jeste se ozvu, letim ted neco delat...zatim papiky

Jo, a ja uz vecer taky nekrvacim...a spinim jen malo pred den..tak ze by konecne 😀

danullinnka
20. pro 2007

Ahojky Elly,
tak jsem to zkoušela napsat,ale bohužel ☹ no pak to dořeším nebo nechám tak. Ted jsem ve stavu max nasranosti,chytli jsme se s manžou,ale dlabu na to,nebudu si kazit vánoce,ne???
Já nešpiním už vůbec,ale pro změnu asi začíná zánět,nějak mě svědí pipka 😕

elly
21. pro 2007

Ahoj Danu, nic si z toho nedelej....my se z manzou chytli nedavno....asi predvanozni stres 😉 vsak ono to prejde.

Tak si sedni do hermanku..to pomuze 😉 nebo nejake cipky..

Tak ja zase pro zmenu spinim 😠 dneska mame tu v veceri se zamenstnacema....dneska se uklizi celej podnik...hruza. No mamem co delat. Nastesti dnes koncime driv. Co budes delat o vikendu? Ja balit darky a jeste uklizet jako diva, co jsem jeste nestihla. V nedeli delat bramborovej salat, aby se dobre ulezel na pondeli. Jinak snad nic.

Tak zatim pa....letim uklizet 🙂

danullinnka
21. pro 2007

Ahojky Elly,už je to u nás v pohodě,večerní usmiřování 😅
Já nešpiním a už i svědění zmizelo 😉
Já jdu dnes žehlit,ještě prát a v nšděli taky jdu na salát 😉
Tak si večeři hezky užijte a Luky zdraví Mika 😅

elly
25. pro 2007

Ahoj Danu..tak jak bylo vcera? U nas fajn...Mike dostal lehatko ( je v albu) a mamka dostala Mika od tatinka ve velkem vydani...je taky v albu...no brecela jsem jako zelva dojetim. Fakt super.
Mike jeste dostal hraci knizku......lahvicky na piti.....hraci zvonecek, kde zatahnes za snurku a on hraje. Takze si je moc moc uzil, jen byl hrozne rychle unavenej a chtel do postylky.
Jinak mamka dostala taky moc moc darecku..asi byla moc moc hodna 😀 😀
A co dostal Luky a Kubik?

danullinnka
26. pro 2007

Ahojky Elly,píšu až ted,nějak nestíhám,jsme pořád venku,pak nějaká ta pohádka 😅
Jinak vánoce a dárky super,do alba kuknu pak i fotky přidám 😉 já jsem byla asi taky hodná,taky se toho docela dost sešlo 😅 Kubík měl největší radost z kufříku plného pastelek a fixů,je to hotový Picasso

danullinnka
26. pro 2007

Elly,tak ta veliká fotka je fakt nádherná 🙂 Mike je zlatoučký a ty šibalské úsměvy 😉

elly
26. pro 2007

Ahojky danu, dik za kompliment..ja mela taky velkou radost..... 😉
Malej Picasso? 😀 tak to pak musis neco vyfotit a dat do alba. 😉
Jo jinak uz skoro nespinim..ze by se blyskalo na lepsi casy? 😅

danullinnka
26. pro 2007

No,ty jeho kresby,krásné čáranice 😀 já nešpiním už vůbec,tak snad to už bude jen lepší.Ted jsem stahovala fotky a upravovala,tady je dám asi až zítra.Dnes jsme byli venku,Kuba vytuhl na gauči,tak jdu zatím okupkat Lukáška a uvidíme,co s Kubou 😅
Luky měl největší radost,že mohl sedět pod stromečkem a trhat papíry 😅

elly
26. pro 2007

No Mike jeste ppairy netrhal...jeste nema silu..tak jsem trhali spolu 😀
ale koukala jsem, ze Kubik uz pekne brusli 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru