Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

elly
9. led 2008

Ahojky,

tak na urade boj..ale papir i apostilni razitko mam..dneska to poslu doporucene te prekladatelce a snad pristi tyden bychom mohli na ambasadu.....uvidime...tak se taky musim objednat.
Zas te boli stehno???? 😕 A co ti tenkrat rekla dr? 😨
Prividelek? No tak to ted vazne nemam v merku.....kor v cz...ja ted dostnu od 1 pridano..hura....asi 3% 😅 😒 no lepsi nez dratem do oka 😀
Jo nakonec jsem zkusila, ze se necham vysetrit taky v nl a pokud to moje pojistovna priklepne, tak mozna dostnu tu plastiku zadarmo...zitra jdu k obvodnimu aby me doporucil k pl. chirurgovi a ted pak napsal zpravu pojistovne a podle toho asi do 3-4 tydny by me pak mela prijit odpoved....nekdy jeste musim k dr od pojistovny, aby to zkontrolovali, kdyz se jim neco nezda..tak uvidim..prece jen kdyz si to necham udelat v cz...tak pak nejakych 11 hodin sesita v aute..to se me moc nechce 😖 No pokud by to dopadlo taky tak je to fajn...mam spital blizko a hned bych byla doma....no kdyz ne...tak hold v cz....ale stejne to vsechno je na dlouhe lokte..taky je pak jeste cekaci list na operace..tak asi pocitam, ze pokud me to vsechno priklepnou atd, ze snad za 3-4 mesice bych to mohla mit..uvidime...

danullinnka
9. led 2008

Na to stehno mi řekla,že je to od páteře 😨 tak nevím.
Tak vidím,že úřady a létání je včude stejné.A Mike má i hol.občanství nebo bude mít jen cz???
Ted jsem na netu našla naši třídu ze základky,tak si ted píšem se spolužákem,docela sranda,jak vzpomínáme 😀 má být sraz,tak uvidíme,jestli se povede,loni jim nevyšel a já zrovna rodila 😅
A ty prsa,to máš dobré informace,budu ti pak držet palečky 😉

elly
9. led 2008

Danu, Mike ma holandske ale i ceske..jen ho musim registrovat.....kdyby se neco stalo a ja se vratila, tak aby to pro nej bylo jedhoduchsi vis... 😉
Tak si zajdi na fyzioterapiii...nebo masaze...at se ti to uvolni 😉
Jo my meli taky straz, ale ja nemohla prijed...skoda ☹

danullinnka
9. led 2008

No,na ty masáže bych i zašla,ale nějak není čas,pořád kolem dětí 😖 ale jsem s nima ráda,Luky začíná být mamin mazel jak býval Kuba_kubu to už přešlo,ted má miláčka tatínka 😉
No,dozvěděla jsem se,že nám zemřel spolužák,oběsil se ☹
Myslíš,že se něco stane,aby ses vracela??ale člověk nikdy neví,že 😉

elly
9. led 2008

Danu na nic nechci myslet..ale covek nikdy nevi, ☹ ......co bych pak tady sama...tak radeji za rodinou ne?

Jo to je pak pruser takove veci.....nevis proc? 😢

Tak si to kluci pekne rozdelili 😀

danullinnka
10. led 2008

Ahojky Elly,
tak dnešní noc jsem se i vyspala,zázrak 😅 zato furt krvácím,ale přes noc nic 😝
Je fakt lepší nic nepředvídat,ale jistota u rodiny je jistota.
No,ten spolužák,nevím jestli je to celé pravda.Už na zš byl podivín a prý s někým někoho zabili 😕 no a ve vazbě si hodil mašli 😖 tak nevím,no.Dějí se divné věci kolem nás 😔
A co Mike??Poslouchá??Včera jsem se bavila s kámoškou,dala malého očkovat proti neštovicím,taky nad tím uvažuju,jen nevím,jestli bude lepší očkovat nebo je dostat 😨 co myslíš???

leninek
10. led 2008

ahoj holky,psala jsem tu par stranek dozadu,ze si necham zavest telisko Danu.
mam ji zavedenou tyden,zavadeni bolelo jen chvilicku,pak me celej den pobolivalo bricho jak pri MS.a druhy den po zavedeni mi skoncila MS,dnes jsem malilicko spinila(ani na vlozku,to nebylo) a jinak jsem uplne bez problemu!!!!
tak doufam ze to tak bude dal!!bala jsemse,ze budu dlouho krvacet a mit bolesti,ale nastesti ma klid.uz byl i sex a ani jeden jsme si nestezovaly🙂akorat mi doktor doporucil abychom si davaly pozor v pulce cyklu.....doufam,ze neotehotnim!tak se mejte....lenka

danullinnka
11. led 2008

Ahoj Leni,takže do Mireny jsi nešla??Ale je fajn,že nemáš problémy nebo nějaké komplikace.Držím ti palečky,aby jsi neotěhotněla 😉 😅 manžela držet v půlce cyklu dál od sebe 😉 😀 😀

elly
13. led 2008

Ahoj Danu,

ja se sem nemohla par dni dostat 😠 😠 no hruza..byla jsem vazne nastvana. Ted to alespon jede..
N o ton ockovani ti neporadim 😒 Mike dostava jine ockovani..takove smesy....po malich davkach..
Jinka ja jsem to asi dostala..protoze uz 2 den krvacim..jen malo..ale asi je to menses..jinak nevim....no mam v tom silenej bordel..

Ahoj leni,

tak nakonec to byla Dana? No tak doufam, ze to bude bez potizi....jinka informuj jak je... 😉

danullinnka
13. led 2008

Ahojky Elly,
už jsem si říkala,kde jsi?? ☹ 😉 myslela jsem,že jste nakonec odjeli do cz ted 😉 mě nešel koník celé svátky 😠 Jinak já jsem krvácela 2dny,pak špinění a dnes už nic,jen at to nezakřiknu 😨 je v tom fakt hokej,ale snad se to ustálí,píšou 3-6měsíců,tak už by se to mohlo uklidnit 😠 😉 Kámoška bude mít tu obyč.Mirenu skoro rok a pořád ji to dělá problémy,říká si,že ještě počká,že to přejde 😝
Jinak segra říkala,že někde viděla,jak ženská měla danu a otěhotněla,narodila se ji holčička a to tělísko ji vrostlo do líčka ☹ tak ji to vyndali a na plastiku může,až bude větší,tím samožrejmě nechci zastrašit Lenku 😉 jen že se i toto stává 😖
Jinak hlásím prořezání třetího zubu 🙂 konečně,to bylo trápení ☹ Včera si Luky skoro v postýlce stoupl 😉 Chytl se za šprušle a skoro stál 😅
A co Mike??

elly
16. led 2008

Ahoj Danu,

promin, ze tu nejsem tak casto, ale ten zatrcenej konik my nejel..vubec se sem nemuzu dostat 😠 ho hruza..ja bylaf akt nastvana. 😠 😠

Ja uz krvacim 4 den takze asi menses 😖 . Jinak jdu na konzultaci k chirugovi 5.2. tak ti pak dam vedet.

Gratuluju k 3 zoubku....Mike ted mel prolemy s Um...mel na zacatku normlni..a pak protoze hapal ted vzduch a mel ty problemy jsme presli na hustou....a ted se mame pomalu vracet..ale uz me tyden plinka a tak jsem se nastvala a jsem zpet na huste...a je klid. Je ted vic nejakej ubrecenej...ze by zub??? Ale nic nevidim..mozna je to jen kratke obdobi...mozna z te UM.

Luki stal??! 😉 😵 no to je super...tak to pak vyfot a dej do albika. 🙂

Za chvili jedeme na ambasadu zaridit Mikovi to ceske obcanstvi..tak pak poreferuju....jestli se sem dostanu. 😉
Mam ted i hodne prace....a 25 jedeme do cz..tak je to sileny..uzaverka roku..produkce..Mike...nevim co driv 😖

Tak ja bezim....zatim papa a libni andilky od tetky Elly. 😅

No ja mela smutnej vikend..umrela me kamaradka na leukemii 😢 😢 co ti budu povidat...32 let 😢 tak me to nejak vralo.....to uz je druha znama co me umrela na tuhle nemoc..mlady holky 😢
Jak se rika ty co milujeme odchazi driv a ti co si to zaslouzi, jsou tu dlouho. 😖

danullinnka
16. led 2008

Ahojky Elly,
tak to mě moc mrzí,je to hnusná nemoc ☹ 😠
No mě koník taky moc nešel a když jo,tak je to zpomalené,no hrůza. 😠 taky mě to štve.
Lukyho jsem vyfotila hned u toho prvního pokusu,tak to tam hned dám 😉 chceme vytáhnout i chodítko,jestli se mu bude líbit.Ale dám ho do něj jen na chvilinku,at to není na něho moc velká zátěž.
No,já začnu už na večer vařit krupičku,protože se pořád budí,sice už mín než nedávno,ale i tak.. 😖
Je možné,že se Mikeovi už zoubky tlačí do dásenek,už na to má věk-teda měsíce 😅 Lukymu ve 4,5měsíci vylezl první.S tím krmením to je fakt na houby i u nás,naštěstí už sní i nějaké normální jídlo,ale těším se,až bude jak Kubík a řekne si co chce 😅
Segra už taky uvažuje vážně o zmenšení,tak jsem zvědavá,jestli se rozhoupe 😨 má nějakého prachatějšího týpka,prý by ji přispěl 😝 Budu na tebe pak myslet.
No já byla se segrou ve městě a šly jsme si koupit i nějaké prádlo,protože jsem udělala průvan ve skříni a moc podprsenek mi nezbylo 😅 tak jsem si vybrala jak minule 75C a ona byla malá,tak jsem vyzkoušela 80C a dobrá,asi jiný střih a segra si ze mě dělá srandu,že mi konečně porostly prsa 😀 😀
Jinak já jsem jeden přestala špinit a ted to je ani ne špinění,ale tu slipku si dám.At už to přejde do normálu,nebo to je už o nervy.
Na té ambasadě dobře pořiď 😉

elly
17. led 2008

Ahoj Danu..tobe vyrostli prsa? 😀 tak to gratulace k peknym trojkam 😅

No ja na ambasade vcera silela...stohy formularu na vyplneni..pak me jeste dva vratila, ze jsou spatne.. 😠 sedeli jsme tak hodinu! A pak me rekla, ze to bude tak za 6-7 mesicu hotove 😠 😠 no tak ja na to nezpecham..ale stejnak...to je sileny 😒

Jinak tak ja dneska taky spinim..ale snad uz je po MS...a bude klid...

Prace mam jak na kostele...zitra jsem doma.....jdu derazizovat synuv pokoj...je to hruza.. 😠 😠

Ty jo nevim kam driv skocit...na odstrel.. 😖

elly
17. led 2008

Jo malem bych zapomela...moc pekny fotky..hlavne na te jedne je Luki jako baletka.. 😀 na spickach....moc pekny! 😉 😵

danullinnka
17. led 2008

Ahojky Elly,
úřady opravdu nezklamou nikde 😠 a co má Mike v pokojíku,že ho musíš deratizovat??? 😲 vy máte byt nebo domek??a díky za pochvalu,no jak je na čtyřech,tak už si sám sedne,šikula 😉
Já už nešpiním,konečně 😵
No,prsa se mi zdají pořád stejné,jen asi jiný střih podprdy,jinak to není možné 😀

elly
19. led 2008

Ahoj nDanu...ne u Mike v pokojicku, ale u toho velkyho..je v albumu taky...manzeluv syn z prvniho manzelstvi....v breznu mu bude 20 let...klacek jeden neporadnej...trvalo me to 6 hodin to dat to kupy i se zehlenim a pranim...to bys neverila..no sila....uz aby se odstehovat.... 😠
Jinak my mame apartement...asi 120 metru ctverecnich...velky...domek ne..ten bychom radi poridili v cz....
Tak to ja zese sponim..ms uz me zkoncila..ale spinim..manza uz je s toho na nervi, ze to tak dlouho trva 😀
Ja jsem zacla drzet dietku a mam uz dve kila dole...tak jsem ted spokojena....jeste tak 4...a bude fakt..
Jsem vyflusana jak pecka...ted jsem uklidila byt, ten uz jen peru a zehleni asi zitra nebo me z toho spehne..
Odpoledne na nakup...pak klid a nedele relax..a co ty?

danullinnka
19. led 2008

Ahojky Elly,
jo viděla jsem ho tam 😔 to tam má takový čurbes??? 😝 no,je lepší bydlet jen sami,že???
Elly,poraď mi tu dietku,nevím jak na to 😨 na cvičení jsem se ještě nedostala 😖 aspon to břicho kdyby zmizelo.
No,dnes měl manža turnaj ve floorbale-ale jen tak s chlapama-víš jak 😉 takže jsem byla sama,tak jsem šli s děckama k babičce a pak přišel za náma.Zítra jdem k tatkovi na oběd,přijede i bratránek ukázat novou slečnu s miminkem-to ale není jeho 😕 prostě se jich ujal 😉
Takže tak náš víkend 😉
Jinak já nešpiním,takže manža toho využívá 😅

elly
20. led 2008

Ahoj Danu,

teda vy jste jako kralici 😀 😀 promin.. 😀 vy snad na tom porad lezite 😀 to uz se nedivim, ze mas telisko 😅

No uz to dlouho nebylo..neni cas a kdyz je..tak oba sedime na gauci a koukame na tv a pak jdeme spat...unaveni...nejak neni energie..mozna dneska..jeste beru..do zehleni se me nechce...odpoledne jdu na solarko, trochu si odpocinout a pak si umyt hlavu, ostrihat manzu, pak koupani a papani a den je v tahu...

Dietka? no na kazdeho pusobi neco jineho..ale ja toho stejne moc nesmin..a mozna je to i tim stresem...jinak ja snidam tmavej chleba s dzemen pak obedvam chleba a jogurt a pul litru jogutroveho piti....pak nejak jabko a vecer salat....nejsem masozorout.....hlavne ne uz sladke..jinak si davam jidlo na male talirky....pak toho vypada horda.. 😀 a pred jidle sklednici vody..protoze se ti pak driv zasyti bricho...cvicit bych taky potrebovala..ale cas neni...

Jinak curbes bylo spabe slovo...vis...to je na dlouhe povidani....

No co Luki? uz ma dalsi zoubek? Mike teda jeste ne....ted spinka.....unavil se hranim...tak mozna ve tri se vzbudi..tak ma chvilku klidek 😅

danullinnka
20. led 2008

Ahojky Elly,
králíci 😀 😀 no někdy jo 😅 ale někdy taky se nám nechce,ted má manža týden noční,takže týden asi nic 😖 asi si to vybral ted o víkendu 😀
Jéé,ty se máš,ty se aspon odreaguješ na solárku,tady není ani kam moc zajít a když,tak to stojí za .... ted je tady v sobotu myslivecký ples,ráda bych i šla,ale manžovi se moc nechce,ale potřebovala bych už změnu,od té doby,co se narodil Kuba,tak jsem pořád doma,už je to i na bednu 😨
No,zoubek se stále prořezává,už tři dny má průjem ☹
Přidala jsem i pár fotek.Jo,už jsme vytáhli i to chodítko,super,ale odráží se jen dozadu 😉 no,je rak 😅
Tak to uklízení ti fakt nezávidím,mě stačí ta halda prádla,co mě čeká zítra na žehlení,jsme 4,ale hader tak na 15 lidí 😕
Jo,tak tu dietku bych brala taky,jenže já musím každý den vařit,většinou maso-taky ho moc nemusím-a kdybych nejedla,tak mě manža vymění 😨 nechce,abych moc chudla,než jsem otěhotněla s Lukym,tak jsem měla 53kg na 170cm,málo no,pak jsem měla i problémy,dávali mi injekce a prášky na udržení těhu a jaký je Luky šikula.Docela jsem si to i vyčítala,ale byl v tom i stres,naši se rozváděli,my jsme měli taký menší krizi,ale už fajn 😉
Takže Mike si tak pěkně odpočívá??Luky začal ráno dlouho spávat,tak do 8,takže pak se mu moc spát nechce,tak jen po obědě a večer usíná pěkně,ale někdy se rozebere a to je umění ho uspat ☹ ale už si zahraje pěkně sám,takže je to zas lepší 😉

elly
21. led 2008

Ahoj Danu,

no to jsi taky nemela moc ruzove tehu...to je pak lepsi mit par kilo na hore nez byt nemocna nebo tak... 😉 ja mela pred tehu 46 kilo pri 157 cm..co z jde...jen kdyz jsem se vdavala tak jsem mela 43 kilo..stres 😀 ale to uz na me byli jen ty prsa 😅

Jinak Mike ted o vikendu se pokousel zase lest...funel jak lokomotiva, ale dela pokroky... 😵 je to moje zlaticko..ted se mnou uradoval a ted zase spinka....stejne za chvili bude chvit jist 😀 zrout malej 😅

Tak manza neprska....ja klidne uvarim jen pro ne a dam si sama salat nebo varim jen pro manzu, kdyz mladej doma neni....

Ja uz taky nikde nebyla ani nepamatuju...jen parkfrat na veceri..ale tesim se vazne do cz...tak mamka pohlida.. 😉 uz se jen 4 krat vyspinkam.. 🙂

jdu se kouknout na ty tvoje fota....

elly
21. led 2008

Jeeee na te svatebni vypatad jako princezna..moc ti to tam sluselo.....!!!! 😵

danullinnka
21. led 2008

Ahojky Elly,
moc děkuju,ty jsi taky byla jak princezna 😵 no,ale už je to 5 let 😉
Jejda,tak to jsi byla fakt jak proutek,nehubni,prosím tě,nebo se manžovi ztratíš před očima 😕
Tak to je Mike velký šikulka,že ho chválím 😉 Luky už procestuje celou místnost,kde zrovna je na čtyřech,ještě úplně nelozí,ale plazí se 😅 odskočila jsem jen do kuchyně,dala jsem ho na deku,hrál si,přijdu a našla jsem ho pod stromečkem 😅 ale Kubík začíná fungovat jako velký brácha,nedá na Lukáška dopustit 😉
Mamka se asi hodně těší na Mike,že??ale samozřejmě i na tebe a manžu 😉 no,ta moje mamka nepřijede ☹ viděla Lukyho 1x nebo jen na fotkách,co ji posílám. 😢
Elly,jak jde skloubit práce a Mike???já jsem dnes dostala nabídku,jen na dopoledne,asi 4 hodinky,ale váhám,odmítla jsem,ale dal mi ještě čas na rozmyšlenou.Dnes nabídka,zítra nástup 😨 ale dal mi čas do konce měsíce.Jednalo by se o jezdění autem po doktorech,tam vzít zkumavky s krví a dovest je do nemocnice.Měla bych ze známosti služební auto i domů a telefon.Jenže co kluci?????????Babička říkala,že je oba neuhlídá,Kuba je malý tajfun.Když je hlídá,tak hodku,max 2 jednou za měsíc.Je s nima častěj,ale to tam jsem i já.Navíc Luky má období,jen mami mami.Fakt nevím.Na jednu stranu bychom peníze potřebovali,ale.....manža řekl rovnou ne,já váhám.co bys poradila??jak je v cz nová mateřská,tak si můžeš přivydělat kolik chceš.

elly
21. led 2008

Ahoj Danu,

Prace na par hodin by ti mozna pomohla...trochu by si se odreagovala a prisla na jine myslenky.....a nejak by se to nedalo zkloubit s manzou????? A pak kazda kacka dobra ne? Proste zkloubit uzitecne s prijemnym...premysej to tom..ale to je mu nazor..ja jsem clovek co porad kafra, ze chce klid, ale ja bych doam porad byt nemohla...ja pusim porad neco delat....
Mike se mnou chodi kazdy den do prave..zatim je moc hodnej..ale mozna az bude vetsi ..strarsi..tak budu delat min...jen preba na dopoledne...a tad.....zase nejsem takova, ze bych ho chtela sidit ci tak....musi mit pekne detstvi..prece je moje jedine ditko. 😉
Jo jo Luky ti za chvili vezme palbu..ani o tom nebudes vedet..oni jsou pry pak pekne rychli.....sikulky.. 😀

danullinnka
22. led 2008

Ahoj Elly,
tak uvažuju i já,holt ženské myšlení 😉 Manža je zásadně proti a navíc to hlídání....Zas nechci Kubu vrazit do školky,aby se necítil odstrčený ☹ no,mám na to necelých 14 dní,tak uvidíme,ale vidím to bledě,tak bychom si ročně přilepšili o 72tis 😨 to bych měla na ty prsa 😀 😀 a ještě by 22tis.zbylo na fasádu 😀 fakt nevím,no.

Tak možná si na to Mike zvykne a bude s tebou v práci i pak,ale je lepší si i pohrát,jak být furt zavřený v kanceláři.
No,Luky se budí,musím jít pro něho,zatím pa.

elly
22. led 2008

Ahoj Danu 😀 jo na prsa 😀 ...alw proc manza nechce? Boji se o tebe, ze by si byla moc sobestacna ci co? To nechapu......a proc by manza nemohl hlidat? 😕 😕
Zas na jednu stranu se rika, ze skolka je pro deti dobra..kvuli rozvoji osobnosti....ale na druhou stranu to stoji kacky a deti jsou vic nemocne nez zdrave...tak nevim....

Ja mam dneska frcak..rano jsem byla jak zombie.....hruza...snad se dneska vyspim...mozna pujdu brzo do postele, jestli se me to postetsti...

Letim do mesta....zatim cauky...

danullinnka
23. led 2008

Ahojky Elly,
tak nám včera zkolaboval počítač,tak ho kámoš dával dokupy,už to jde,je i vylepšený,ale ted se všude musím znova a znova přihlašovat,i tady.Ještě že jsem si vzpomněla na heslo 😉
No,manža nechce kvůli dětem,abych byla dopoledne pryč a stejně nemá kdo hlídat.No,manža dělá na 3 směny,takže hlídání......navíc nevím jak by to s nima vydržel,je s nima chvilku a má nervy v pr.....no chlapi,no.Je zvyklý,že kolem nich skáču jen já 😝 jako je taky s nima,ne že ne,ale hlavní postava jsem tu já.Takže práce asi padne.
Kuba mě dnes tak vytočil,že jsem byla rozhodnutá,že ho zítra půjdu přihlásit do školky,pak mě úplně žalostně prosil,že už bude hodný,že chce být se mnou doma,tak bude doma 😅 ale máš pravdu,jakmile dítě nastoupí do školky,je okamžitě nemocné.Já mám od včerejška rýmu jak hrom,jen se bojím,aby ji nechytl Luky,má jít příští týden na očkování,na poslední dávku,tak aby nebyl nemocný,aby pak nemusel zas vše od začátku,to by mě kleplo 😠

Dnes se Luky pokoušel už normálně lézt,ne se jen plazit a jo,jde mu to.Za chvilku budeme muset zase dát branky na schodiště,aby nespadl.
A co Mike??Zlatíčko malé
😵

elly
24. led 2008

Ahoj Danu...uz jsem si myslela, ze na tom lezite, ze nepises 😀
No, je skoda, ze ti ta prace nevyjde..... ☹ no mozna pozdeji....Kubu prece jen pak das do skolky ne? No koukam, ze lUki je taky cilouckej....jo a branky urcite dej a ochany kryty na zasuvky atd...znas deti 😉

No ja jsem ted dopledne jen v praci, pak mame s Mikem fyzio a pak uz budu doma, takze se sem uz asi nepodivat...tak se musim, abych na to nezapomela, vzorne rozloucit.....jeste sem kouknu pred obed. 😉 zitra odjezd...hura! No, kazdopadne se vracime 1.2. tak to pak asi 2. budu na prijmu 😀 nevim, zda budu mit cas sem pred ted tyden kouknout....

Jinak chlapi znam.....mamka je proste mamka...chlapi jsou jen s detmi na hrani a tim to hasne..ikdyz musim priznat, ze manza se snazi obcas i prebalit, ale nesmi se Mike pokadit...to odmita 😀 a nakrmit. Jinak je Mike moc vzornej..jsem moc rada, ze me pomaha ....... jsem to ale pysna mama! 😵
Mike jeste vlatne, musim zaklepat, nebyl nemocnej..porad se drzi..jen jednou mel rymu a ak uz nic....

No letim neco delat....zatim pa pa Danu a snad si jeste dneska pisnem..jinak se mej hezky a opatruj se!

danullinnka
24. led 2008

Ahoj Elly,
promin,dostala jsem se tady až ted ☹ Přeju šťastnou cestu,jak do cz,tak i zpět 😉
No,zítra má Luky 7 měsíců a Mike bude mít 5,toto letí 😨
Tak at si Mike pořádně užije babičku a dědečka a pořádně jim dá do těla 😉
Kdyby se ti chvilička naskytla,tak sem kukni 😉
No,ta práce,ještě je ten týden na rozhodnutí,ale fakt asi ne ☹
Manža mi taky s klukama pomáhá,přebalí Lukyho bez problémů,Kubu taky přebaloval,jen jak je Luky moc pokaděný,tak mamko na vem si ho 😅 ale jo,je zlatíčko,pomáhá mi hodně,bez něj bych někdy byla v pr....

Takže Elly,ještě jednou,ať dobře dojedete,mějte se v cz krásně a pořádně si to užijte,Mike dejte babičce a někam vyrazte 😉 my možná na ten ples,ale s tou moji rýmou,nevím nevím 😖 papa

elly
3. únor 2008

Ahoj danu, tak jsme zpatky.....n bylo to prima, ale kratke..babca i deda byli v sedmem nebi..maleho si uzili. No bylo to fajk super. No, tak zase nejak za tri mesice. To uz bude Mikovi skoro 8 mesicu a bude snad treba stat a vyvadet. 😀 Celou cestu byl hodnej, tak to ylo fajn, jen jsme to jeli asi 11 hodin...sileny.
Pridala jsem par fotek do alba..neni jich moc....
Jinak jsem snad bylo cista 3 dni a uz zase spinim..je to na mozek..snad uz od toho rijna co to mam jsem mela 4 ciste dny 😠 docela me to uz vadi... 😠
No zitra zase do kloubenky, tak to bude narez...v utery k tomu chirurgovi, tak ti pak dam vedet. Jinak pekny zbytek nedele a pozdravuj deti. 🙂

danullinnka
3. únor 2008

Ahojky Elly,
už mi tu bylo smutno 😅 je fajn,že jste se měli dobře.Je třeba si udělat oddych 😉 to máš fajn,že Mike vydrží tak dlouho.Kubík mrčí už za chvilku a hned následuje už tam budem???několikrát po sobě 😠 Luky spí,ale jak se vzbudí,tak ho musím zabavit,aby vydržel.Jeli jsme po novém roku k tetě,cesta hodku a půl,ale i tak to byl zážitek 😖
No,Lukajda lozí po 4 jak malý ďáblík,zadělávám už branku,at mi nesletí ze schodů,ještě nepřišel na to,jak do schodů,takže k babičce ještě nahoru nevyleze 😅 v chodítku je taky rád a KONECNE máme ten 3 zub,dnes vylezl.
Elly,Luky nakonec tu rýmu chytl,ve středu měl očkování-3dávku.Řekla jsem dr.že mu končí rýma,at ho radši poslechne a prohlédne,jestli očkovat nebo ne,tak za poslechnutí a podívání do krku,jsme zaplatili 30kč 😠 strašný zákon 😠 no a teda ho naočkoval.Večer měl přes 38 do toho se přida ten zub,takže srajda a horečky v kuse 4 dny a nešly srazit,v noci míval přes 39,pořád se budil,jen pil čaj,byla jsem už neštastná,jestli mu není něco víc.Ted horečky přešly a je zase osypaný ☹ nic nesnědl,že by měl kopřivku,možná jak se v té horečce zpotil...fakt nevím,nebo ještě nějaká reakce na nějakou nemoc z očkování?? 😖
No,já jsem zašpinila v sobotu ráno,spíš trošku krev a jak jsem dala vložku,tak nic a je čisto,Dnes jsem měla dostat měsíčky,ale nic se neděje,čisto.Tak že by to už konečně zabíralo???? 😨 Jo v tu sobotu ráno ta troška krve,ono v pátek večer jsme na to hupsli,tak jestli se to tam nějak rozšpáralo?? 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru