Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

danullinnka
3. únor 2008

kukla jsem ted na fotky,Mike je tak krásnoučký a ty kukadla 😵 ale zdá se mi víc do tebe,má i něco z manži,ale spíš je po mamince 😵 a ty jsi kočkááá,nemáš víc zkrácené vlasy???jak to manža nese,z takových krásných dlouhých-viz svatba???ale je to pohodlnější,že?? 😉
A tvoje segra musí být expertka,srší jí to z očí 😅

elly
4. únor 2008

Ahoj Danu,

jo jo segra je takovej malej dablik a vecnej student...ted bude mit zkousky a pak chce jeste na megeru 😀 teda magistru 😀 vsak to vidis..beruna moje..je o 7 let mladsi....ona ma trochu hendikep s ocima...ma hodne dioprii, ale je to pekna holka. Jak rikal muj deda, mala vada peknou holku nezkazi. 😉
Jo vlasy mam zkracene...vis mivam ty migreny...tak t bylo i kvuli vlasum..byly mooc tezke. Ale ted je me lip..i me padaly strasne vlasy po porodu, tak jsme je sestrihly az ke zdravim koncum. Tak je ted klid. To vis, ze je to skoda..ale je to uz neprakticke kvuli malemu....a preci jen uz jsem o neco starsi si hrat na pani s Pozdrizin, ne? 😀 😀

No, jinak jsem v praci..zitra jen na dopoledne, protoze odpoledne jdu k tomu dr na tu konzultaci..tak jsem zvedava.....
V praci hroznej kolotoc..ceka na me tolik prace 🙄 fujky.....je me lito, ze ti ta prace nevysla....mozna za rok ci tak? 😉

No, jinak vse u nas po starem....zadna zmena..jen bych se zase vratila do cz.....byla to vazne pohoda... 😅

Tak padim neco delat pred poledni pauzu sem zase nakouknu.

Pa pa 😉

danullinnka
4. únor 2008

Ahojky Elly,
jsem tu až ted,protože celou noc Luky promrčel,od rána jen brečí,no přímo řve jak Tarzan,zoubek se dere moc ven a asi i ten sousední ☹ nepomáhá ani ten gel ☹ ted jsem ho dala spát ven,tak snad bude chvilku klid.

Jojo,pak musíš říct,jak to dopadlo.Já asi budu šetřit na ty moje kůzlátka 😅

Vůbec nevadí,že má tvoje segra moc dioptrii,kolik lidí dnes má,já mám taky brýle,sice ne moc silné,ale jo.A přítelkyně mého tatky má taky moc.No,máme nekalé tušení,že je těhotná 😨 Kubík má 1.3. 3 roky a zvem je na oběd,ale prý to asi nepůjde,že zvou oni nás,něco zatím bude a náznak at si žehlíme šaty a oblek 😕 nooo,tak uvidíme.

elly
4. únor 2008

Ahojda,

takze tatka s ni do toho praskno? Myslis, ze tatkovi ujeli nohy nebo to planovali? 😕 No

No chudak Luky, ten si asi vytrpi 😖 no ja jsem pak zvedava na Mika, az bude nejaky rust, jak to zvadnem. Jeste tada nic...dneska je takovej bez nalady..moc se nesmeje..ani si nechce hrat....no snad ho to do zitra prejde.....pak mam takovej divnej pocit, kdyz se nesmeje..vsak asi vic...

Hm, ja si ted v cz chtela koupit podprdenku...a ona v tom krame bohuzel 70E nemela 😠 tak uz aby me to prikleply a zmensily, protoze ty celkty jsou k nedostani 😠 😅

danullinnka
4. únor 2008

No,radši bychom trpěly za děti,že???A není Mikeovi třeba smutno za babičkou???když jste tam byli dlouho,si na ně zvykl...to přejde,se vyspinká a bude zářit svýma krásnýma očkama 😅
jooo,segra taky říká,že sehnat malé stany je umění 😀
Lukymu jsem dávala od bolesti a na horečku panadol baby sirup,Kubík ho má taky rád a ted přišel,že ho strááášně bolí prst a už si nesl i sirupek,tak jsem mu malinko dala,sotva to spolknul,tak prohlásil,že už ho prstík nebolí,že to pomohlo 😀 😀 ale dnes strčil ruku mezi žebra radiatoru a nemohl ji vyndat,naštěstí to šlo,jinak už ve mě hrklo.

joo,oni to mimi asi plánují,božee na stará kolena 😨

danullinnka
4. únor 2008

Tak Elly,hlásíme 4 zoubek,proto ta uplakaná noc ☹ 😉

elly
5. únor 2008

Ahoj Danu,

teda 4 zoubek? 😕 Tak to gratuluju! 😅 😉 No u nas to mozna taky asi vypada..je takovej ubrecenej, nevrlej....tak uvidime...zatim jsem nic nevidela.
Ja mu chci ted o vikendu koupit mozna uz nejakou tu mrkvicku ci zeleninu a zkus to. Sice dr rikala, ze jeste nemam, protoze manza mel hodne bronchitidis a ekzem a pry pro Mika je lepsi jeste ne Um zustat...tak nevim....jen obcas trochu vody, kdyby mel zizen..ale tu on nema......

No a uz to vis jiste, ze cekaji rodinu? Oni se jeste nevzali co? Jak jsou dlouho spolu? To je otazek co, jak u vyslechu 😀 No mozna si to ted bude tata uzivat vic....vidim to na Peterovi ted s Mikem...

No pridala jsem jedno foto do alba, jak si Mike drzi flasku 🙂 😵

Jeste se tu tak okolo 12 stavim nez pojednu k dr... 😉

danullinnka
5. únor 2008

Ahojda Elly,
tak pokud je Mike fakt takový,tak za chvilku zoubek bude 😉 nemá nateklé dásenka nebo víc červené???Luky už papká mrkvičku,banán,jablko,nějakou tu polévečku a jak nás vidí s rohlíkem,tak musí mít taky 😅 ráno jsem po něm vysávala gauč,jak kdyby jedl 5rohlíků a ne jeden 😅 ale jak jsem kupovala dětská jídla ve skleničce,tak snědl max.3lžičky a už nechtěl,je to fakt hnusné 😖
Však opatrně zkus,myslím,že by mu to nemělo nějak uškodit.Pokud bys ten ekzém mívala ty,tak by bylo větší riziko,jak u manži,ne???Aspon si myslím,nevím.

Takže výslech 😀 nevíme jistě,jestli je těhu,nějak vše tají.Svoji nejsou,uvidíme co z nich vyleze toho 1.3.Spolu jsou ted rok,jinak přes 2roky 😨

Mike je super,Luky se už taky krmí sám 😉 ted má novou zábavu,dá si třeba dečku na hlavu a já říkám,kdepak je Luky,on tu není a on hned vykukne a já musím říct kuk,tady je a tak pořád dokola,má z toho hroznou srandu 😀

Elly,tak držííím mooooc palečky,at ti to vyjde. 😉

elly
5. únor 2008

Ahojky,
tak jsem zpatky..doktor prohlidnul, zapsal a poslal dopis pojistovne, ktera se ma vyjadrit do 1 nebo 3 tydnu a pry to neni problem, tak uvidim. Pak se mam ojednat na datum, kdyz me to priklepnou. Udelali si foto a mam vyplnit nejake papiry ohledne zdravi a tak....
V nemocnici budu 1 den..pokud nebudou komplikace a pak budu doma...
Jsem takova na trni.... 😨

danullinnka
6. únor 2008

Ahojky,
tak to máš super 😉 a kdyby to pojištovna uznala,tak to hradí celé nebo něco doplatíš i ty?? ale věřím,že jsi jak na trní,taková nervozita,jak to dopadne,že??to bude dobré,neboj 😉
Že bych zašla na pojištovnu,že mám mindráky z malých prsou,jestli mi uhradí zvětšení?? 😀 😀 😀
Jinak Luky má tendence vstávat sám na nožky.Dnes jsem skočila do kuchyně nachystat Kubovi snídani,Lukyho jsem dala na zem a hrál si a přijdu z kuchyně a on stál pěkně sám na nožkách,jen se držel bobku,co máme před křeslem,takže za chvilku si myslím,že bude chodit okolo stolu a tak.
A co Mike??už je veselejší nebo vážně zoubek??

elly
6. únor 2008

Ahoj Danu,

no meli by me to uhradit cele..ale jeste cekam na dopis..pry za 1-3 tydny tak uvidime...no jsem nervozni..jeste si o tom promluvim s manzou..jen se bojim jako cert..nejvic tech jizev....jak se to bude hojit a jestli fakt budu mit pekna prsa....jestli se pak kvuli tem jizvam pred manzou nebudu stydet...takove veci se me honi hlavou...nejak ted vaham...co myslis? 😕 a pak jak budu chovat Mike...asi 3 tydny nic nesmis..tak nevim...

No Mike je dneska lepsi...no vcera dvakrat kalal, coz neni obvykle,....tak nevim. Snad dobry.. zatim jsem necinkala tak nevim..ani jsem nic nevidela..snad mamme jeste casu dost...

Tak to je Luky sikulka....uz se taky tesim az bude Mike stat. Prece jen to pak bude o necem jinem az bude:"brat palbu". 😀 a ja za nim...

No jdu mu ted dat najist...zacina pipat. 😉

danullinnka
6. únor 2008

Elly,neboj,od segry ta spolužačka jí ted prsa ukazovala.Má jizvy pod prsy,nejde to vidět,ted jsou červené,když jsou čerstvé,ale dali ji i mastičku,aby si to natírala.A má je prý pěkně vymodelované,že nemusí nosit ani podprsenku 😉

A Mike měl kakání řidší???no,to by mohl být zoubek 😉

elly
6. únor 2008

Danu tak Mike zatim nekaka bobiky..ma to ridsi porad....takze zadna zmena. 😉

Jo jeste si o tom promluvim s manzou.... 😕 jen pod prsy? Norlamne pod prsy jsou jen pri zvetseni..pri zmenseni je to pod prsy pak horizontalne k bradavce a okolo bradavek.....

danullinnka
6. únor 2008

Jooo??segra říkaka,že to má jen pod prsy,tak to fakt nevím 😨 ale jak se prý probrala z narkozy,tak měla půl hodky zimnici 😖 no jo,je to jen zásah do těla.

A Mike tě překvapí,uvidíš.Usměje se a už tam bude bílá čárka a bude spokojený 😅

elly
6. únor 2008

Danu..segra fakt jo??? takze jen pod prsy ji to nedelai..tady to delaji jinak...

No snad to jetse zub nebude....pro nej mozna lip..zatim..

Jsem nejaka unavena..ale spat jeste nejdu..Mike bude ve 12 jist...ted se dival chivli na fotbal s tatkou a pekne to hltal... 😉

danullinnka
7. únor 2008

Čauky Elly,
takže budeš mít jizev víc??ojoj,ale to časem zbledne a ani nebudeš vědět,že tam jsou. 😉 Rozhodnutí je na tobě.

Jooo,my máme taky televizní maniaky 😅 Kubča kuká pořád na nějako pohádku,Lukyho to moc nebere-ještě že tak,jen jak je reklama,tak zpozorní a sleduje to 😵

Včera jsem šla spát v 9 a nad ránem bylo zas rodeo,mrčel,pak se pokakal,jak jsem ho přebalila,tak se probral,pak nespal,no moje nervy.A jak jsem ho přebalovala,tak si samozřejmě počůral celou postýlku 😠 ooo ty děti.Ještě že Kuba spává pěkně,jinak by mě už trefilo.

No,Elly,Mike má 5 měsíců,já myslím,že mu zoubky už pomalu polezou,Kubík měl v 5měsících první a pak mu to jelo jak na běžícím páse i po dvou najednou a Luky měl první jak měl 4,5měsíce.Pak stávka a ted dva najednou.

A co manža??poslouchá??
no,jak jsem měla dostat v neděli ty měsíčky,tak do dneška stále čisto,Už by bylo na čase,aby to začalo zabírat. 😉
A ty jak??Už je to lepší??

elly
7. únor 2008

Ahoj Danu,

jo jo deti to je radost 😀 ...ja jsem rada, ze Mike je zatim klidas...a ne zadne coro moro..ale co neni muze byt, ze? 😀

Jinak ja sla spat az v 22 hodin..ale manza byl zlaricko tak me Mika nakrmil a ja spala celou noc az do pul sedme...no super.
Jinak manza posloucha..je zlato...ale mam etoho oba hodne, tak si na vzajem pomahame...tak jak to ma byt. 😉 A co tvuj manza..nezlobi? 😀

Hele ty nemas v postylce tu gumovou folii, ze kdyz se malej pocura...tak to odnese jen povleceni a ne madrace.. 😕

No co ...porad spinim...sice uz je to obcas spineni a obcas vyok..ale je v tom gulas...mamina kolegyne z prace uz ji ma 4 roky a porad krvaci..tedy ma menzes...tak nevim 😒

danullinnka
7. únor 2008

Ty brďo,že by Mirena u té paní nefungovala jak má???No,já jsem ráda už kvůli těm myomům,kdybych furt krvácela a ta krev je živila a ony rostly,tak pod nůž se mi teda nechce.navíc jsem strašpytel ☹

Jééé,ty se máš,spát celou noc,to já se dočkám snad až v důchodu 😀 ale přemýšlím,že některý víkend fouknu kluky mému tatkovi,at si užije,at ví,co ho čeká 😀 😀 ale byli by tam jen jednu noc,dýl bych to bez nich nevydržela 😅 a víš jak,maminka je maminka 😵

Jojo,manža poslouchá,taky mi pomáhá,jsem mu za to mooooooc vděčná.Pak má za to odměnu 😵 😵 😅

A tu gumovou folii nemám,přijde mi,že se na tom moc potí.A mám sundávací potah z madrace,takže ho kdykoliv můžu vyprat 😉

elly
7. únor 2008

Danu, no oni rikaji, ze u nekdsoho proste menzess pretrva pa 1-2 dni v nesici...ja doted nevim, kdy to mam a kdy ne...jakej mas ted cyklus? 😕

Jo spanek to je moje nejvetsi hobby....mooc dobry vynalez....jen skoda, ze je ho tak malo. 😀

U nas ödmena"nebyla ani nepamatuju.....neni cas a kdyz je cas, tak jsem unavena kdy si taky v pohode sednout a dat si nohy nahoru...

Mam prace jak na kostele, ale dneska na to pecu....nemam naladu 😀 ...pocka to do zitra..to nejnutnejsi uz mam tak je klid. Dneska me t tu vazne neba...v utery jedu odpoledne ke znamy na pokec a malym,, tak trochu relax.

Co planujes na vikend?

danullinnka
7. únor 2008

Elly,jak se mi to ustálila,tak minule jsem to dostala po 21dnech a trvalo to týden,krvácení 2 dny,pak špinění.Ted jsem to počítala normálně po 28 a dosud se nic nedostavilo 😵 tak nevíím,každá to má asi jinak,podle toho asi jak tělo zareaguje.
No,u nás odměny ted byly nějak často,jak má manža své dny,tak by jen odměňoval 😅 😅

Na víkend-v sobotu přijede moje babička s dědou-z mamčiny strany a v neděli jdem k manžově tetě na oběd,měla narozky.

no,dnes má svátek moje náhradní mamka,tak ji půjdem za chvilku popřát 😅

elly
8. únor 2008

Ahoj Danu,

tak ja v to mam jeste peknej zmatek..sice si to pisu ale nevim zda je to spineni nebo menstruace..zna se me to vsechno stejny 😀 no uvidime.....uz aby se to nejak ustalilo....uz me to neba

Tak jaka byla oslava svatku? Dobry..ta teda dotatecne taky vse nej nej 😉 🙂 Uz jste slyseli novinku? 😀

Tak my o vikendu snad nic specialniho neplanujeme..mozna se stavime za manzelovym tatkou..je v takovem jako duchodaku, ale pro 24 peci...mel mozkovou rihodu, tak chudak vi jen zridka co se deje....spis uz nic...ani obcas uz nevime, zda si manzu pamatuje..je to smutny...chudak malej...
Pak chi Mikovi koupit pak bodicek a mozna nejake obelceni 62 protoze uz nejak rosteme a zacina byt vsechno male 😀 prece uz je z nej kus chlapa 😵

Jsem rada, ze je patek...alsepon dva dni volna...sice doma me ceka uklid jako vzdycky..ale to je alespon trochu relax...az na to zehleni 😒

Manza slibil, ze se v nedeli bude koupat s Mikem, tak se tesim..bude legrace.. 😅

danullinnka
8. únor 2008

Ahoj Elly,
tak oslava svátku dobrá,jen moje babička popřát nešla-nesnesou se-ale děda přišel,mu to je jedno,holt vidí mladou krev 😅 😅 Jinak novinku nám žádnou neřekli 😠 hrála si s Lukym,vypadala spokojeně,tak nevííííím 😅

Tak to mě mrzí s dědečkem,ale osud si nevybírá,jestli mladý nebo starý,ale je to smutné.Kdo ví,co čeká nás ☹

Jooo,s oblečením to znám,jen vytahuju krabice s oblečením po Kubovi a malá dávám zase do jiné krabice,no furt dokola 🤐

Elly,já mám nějakou divnou náladu.Nevím,co se mnou je.Všechno mě štve,jsem smutná,Kuba neposlouchá,už jsem si říkala,že zajdem k dr,at nás pošle na spec.vyšetření,jestli je Kuba hyperaktivní nebo jen hajzlík.Už si nevím rady,s manžou se kvůli němu dohadujem...

No,mě taky čeká fůra žehlení 😖 ted jdu rychle umýt schody,dokud malý spí a pak vysaju,utřu prách,no pořád stejný kolotoč.

elly
8. únor 2008

Danu..to je me lito, ze mas spatnou naladu....ja vim, ze byt doma je asi pekne na bednu...ja bych se zblasznila furt bych musela neco uklizet....hlavu vzhuru bude lip....uvidis
Ja mam obcas taky depky..ale spis, ze toho mam hodne...kazde kamarady tu nemam a kdyz, tak jsou manzelovi stejne vekove kategorie a to neni na popovidani a holandanky jsou studene jak psi cumak!
Jeste ze alespon mam konika, kde si popovidam a ze 1x tydne volam mamce..jiak nevim..

No kdyz jsem prijela do NL, tak doma bylo to a same..Eric...manzeluv syn je taky hyperaktiv a hajzlik k tomu...proste nevychovanej..manza zkousel taky zu vsechno nadavat, rezat..ale nic nepomaha...a ted mu je skoro 20 a ja jsem furt na nervy....proste hygienicke navyky nezna...pokoj je jak kdyz hodis granat..proste sileny..skoda mluvit..a to je jen zacatek....dalsi veci ti ani psat nebudu...proste hruza...uz jsem mu parkat nadhodila at ho vyhodi...a mozna to tak dopadne...mysli si, ze doam je jak na hotelu...uz jsem mu prestala i prat a zehlit..smrad jeden... 😠

Myslim, ze vsude je neco...proste nam zenskym nezbyva nez hlavu vzhuru..Kuba je jeste malej, takze se to da jeste srovnat..mozna by fakt skolka jen prospela! Premyslej o tom..tak by ho alespon naucili poslouchat! Obcas musis byt trvda, jinak to nejde. Ja to vidim na tom Ericovi..no, Mika si vychovam jinak....
A tobe to taky prospeje....chvili jen s Lukaskem....
ve skolce by to pozvali hned, kdyby s Kubou neco bylo a pak by ti rekli, ze mas s nim jit na vysetreni...zatim to nedelej...
A mozna je to jen, ze Kuba muze i zarlit na Lukiho..prece jen se Kubikovi nevenujes 100%...nektere deti pak tim poutaji pozornost...

Tak jsem si tu taky vylila srdicko.....

danullinnka
9. únor 2008

dobré ranko Ellynko 😅
už mám náladu lepší.Včera jsme byli na návštěvě u sousedů,Kubík si pohrál s dětma,Luky se taky vyřádil,já jsem si pokecala s kámoškou,manža byl s jejím manžou,no jak jinak dva chlapi zavření v garáži-pivo,nějaký ten kálíšek,ojojoj 😝 ale dobré 😉

Nad tou školkou hodně přemýšlím,včera jsme to probíraly i s kámoškou,bydlíme na vesnici a tady to je školkou složité.Pokud jsem doma,tak mi ho nechce vzít,že musí mít místo pro děti,co rodiče chodí do práce a ti co jdou fakt do práce,tak musí matka donést potvrzení,že jde vážně do práce a dítko nemá kdo hlídat.No pěkně ujeté,že????Ale na předškolní ho vzít musí,tak uvidíme.

Jej,tak to tě upřímně lituju,takový klacek a takový bordelář.Chudák holka,která si ho vezme.Ale že mu to nevadí,žít v takovém bordelu 😝
Ty Elly,je mi to blbé,ale tak nad tím přemýšlím,manža byl rozvedený nebo vdovec??

Ale je to blbé,nemít kamarádky nebo aspon tak někoho na pokec,že??Já mám víc kamáradek až ted,jak bydlím s manžou.Jako bydlím pořád ve stejné vesnici,ale tady se ted vystavilo plno nových baráků kolem nás,takže spoustu malých dětiček a maminek 😉

elly
9. únor 2008

Ahoj danu,

jsem rada, ze uz mas lepsi naladu...to je prima...

No, manzal je rozvedeny..manza hodne pracoval..vydelal penize na deti..ona nedelala 😠 vsechno vzdycky jen utratila...a pak si nasla nejake mladeho zajice....tak manza je od 2000 rozvedeny..a pak jsme to dali fo kupy...
Mladeho vyhodila z baraku, protoze na nej nemela nervy, tak ho strcila manzovi... 😠 tak to vidim...krava

U nas tu moc malych deti neni...bydlime ve ctvrti, kde uz jsou starsi lidi, tak nevim jak to budu delat...jeste uvidim..mozna

Ja jsem se dneska krasne do 11 vyspala...jen ve 12 a 7 nakrmila...proste uzasny.....Mike je moje zlato..ted lezi a asi uz spi...nic neslysim..... 😀
Byla jsem uplne vyzdimana.... 😒 a ted pro zmenu uklizim..jak jinak..no ted ne..red si tu pisu..a beru druhy dech 😀

elly
10. únor 2008

Ahoj Danu,

tak hlasim, ze jsme vcera zkouseli mrkvicku 😀 dala jsem mu jen 3 lzicky, ale vsechno spapal...moc mu to chutnalo... 😵 tak dneska dame zase.....udelal me mooc velkou radost....vcera jsme to natocili na video..dneska budem fotit..tak to pak dam do alba... 😉

Dneska mam takovej lenosivej den, jen si pak umeju hlavu a natocim, at vypadam trochu kultrune 😀 vubec se me nechce nic delat....asi si aky odpoledne pujdu dachnout...sice jsem spala do 10 hodin..ale jak uz jsem ti rikala, spanek je moje hobby 😀

A jak je u vas? Vse o.k....jak si uzivas nedeli...

No jdu se jeste mrkout na holky v zari...pak tam mam jeste dve pracky a bude klid..

Zatim pa pa a pekny zbytek nedele... 😉

danullinnka
10. únor 2008

Ahojky Elly,
promiiin,dostala jsem se tady až ted.
Byli jsme dnes u té tety na oběd,jak jsme jeli domů,tak Luky usnul v autě,tak jsem ho doma jen předělala do kočárku a ani to s ním nehlo 😉 tak si tchýně vzala i Kubču a šla s nima ven-bylo nááádherně.A my???Šup do postýlky a spali jsme,ty joooo,to byla pohodička.To už se mi dlouho nenaskytlo si po obědě zdřímnout 😅 Pak mě vzbudil telefon 😠 segra chtěla zavést na nádraží-jela do školy a spoj v tu dobu v neděli není a tatka nebyl doma,tak jsem jela,no.

Tak to je Mike šikulka,že tak krásně papá,už to bude jen a jen lepší,uvidíš 😉 A co zoubek,je na cestě??

Tak takovou furii měl manža??ty jo,jak to s ní vydržel??A s tím mlaďochem je nebo už ji vyměnil za mladší?? 😅
Ale toho jejich syna ti fakt nezávidím.to by na moje nervy nebylo.

No,manža má celý týden noční ☹ takže jsem s klukama na noc sama,Kubík spinká se mnou,celý den se těšil,jak bude spinkat s maminkou 😵

Tak krásný večer a pěkně si to užívej 😉

danullinnka
10. únor 2008

Elly,
kukla jsem ted ještě na fotky,jste si se segrou hodně podobné a řekla bych,že i podobné na mamču 😉

Ale z Mika bude fešáááák,už ted je nádherný 😵 škoda,že nemáme holčičku,hned bych ho pro ni rezervovala 😅 😉

elly
10. únor 2008

Ahoj Danu,

dik za kompliment....jiank ja jsem cela tata..toho v albu nemam....segra je zase cela mamka....

No ted jsem dala jen foto s papani mrkvicky.... 😵 jiank zoubek jeste nikde..me se zna, ze je to dole bile..ale manza rikal, ze to je kost 😖 tak nevim.....ja tomu houby rozumim... 😉

Jinak manzalova ex uz zajice vymenila a stihla se vdat za jinyho 😀 semetrika..nastesti bysli v jinem meste..jen delala problemy...

Tak se mej..pekny vecer..libni kluky...a zitra pa pa

danullinnka
11. únor 2008

Ahojky Elly,
no,já jsem prý taky po tatkovi a to i vyřídilkou 😀 on je strašný kecka,no a Danulka to samozřejmě zdědila 😀 😀

Tak pokud to má Mike dole bílé,tak se mu rýsuje zoubek pod dásenkem a pak vyleze 😉 chlapi tomu nerozumí 😀
Luky má teda 4 a včera jak se řehtal,tak jsem se mu dívala do pusinky a začíná se mu to bělat dole-dvojky.Ještě to sice není akutní,ale to zas bude řevu ☹

Elly,musím se ti pochlubit 😅 Kubča pozná na čem koliv písmenko K a naučila jsem ho poznávat na hodinách,kdy začíná večerníček a kdy ráno Kouzelná školka 😵 ukáže,kde mají být ručičky a zapamatoval si,že školka je o půl 9 😅 Jinak už na prstíkách ukáže a řekne,že bude mít 3 roky.Kdyby byl pořád tak hodný ☹

Luky zase dělá jak je veliký a tak tak všelijak 😅 tak krásně tou ručičkou kroutí 😵 ráno jsem mu říkala,at dá tatínkovi pusinku,podíval a hupsnul na mě a už mě pusinkoval,no pusinkoval-otevře pusinku,ale snaží se 😅 pak dal i tatínkovi 😵

Teda ta manžova musela být fakt semetrika,když vám dělala ještě problémy.Snad už se do vás nemontuje 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru