Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

ludmila44
29. srp 2014

a zapomnela jsem.... trvalo to asi rok, nez se to dostalo do poradku

ludmila44
29. srp 2014

@kockopes2724 dobry den,
dostala jste pribalovy letacek? Tam je psano, ze se to nesmi v tomto pripade.

lucy.l
7. říj 2015

s dovolením obnovuji diskuzi, je tu někdo kdo otehotněl pres mirenu a dite si nechal?

reruna
1. bře 2016

Mam dotaz na ty, kdo si nechaly vyndat Mirenu- za jak dlouho jste po vyndani dostaly menstruaci?

alexandragalova
1. bře 2016

Dobrý den. Jmenuji se Alexandra Gálová a studuji porodní asistenci. Jsem ve 3. ročníku a tak mám na krku bakalářskou práci, která se jmenuje Homeopatie v porodnictví. Tímto bych Vás chtěla poprosit o vyplnění mého dotazníku kterýse zabývá homeopatii v těhotenství, při porodu a po něm. Děkuji předem. =)
http://www.survio.com/survey/d/G6L3C5A3C4R3R3B9A

jasekd
2. bře 2016

@reruna uz se nepamatuju presne, ale rekla bych brzo, tak do mesice asi. A cyklus od te doby uplne pravidelny, coz jsem nikdy predtim nemela, jen "umele" pri HA. Bala jsem se, ze to bude rozhozene, a vse v pohode.

reruna
2. bře 2016

@jasekd diky za odpoved, ja porad cekam a nic, uz je to mesic a par dni.

zindy
17. kvě 2016

Ja jsem se po tehotenstvi chtela spise vycistit a uz nejakou dobu nic nebrat, udelat si taky vetsi detox tela

smetttanov
25. kvě 2016

A uzivas k tomu neco? Ja jsem si potom koupila lipovitan.cz a bylo to jeste lepsi, krasne jsem se procistila, zbavila vseho co ve me zustalo a dokonce bych rekla ze jsem se citila i lepe

julisa88
18. čer 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Tak ten by mel byt hlavne na procisteni tela ne? Jako myslim na procisteni jater a tak?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru