Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

elly
29. únor 2008

Danu, ja se rika, ja obcas taky musim vypnout..chustam se uz do mesta hrozne dlouho a porad nic..bud jsem unavena nebo je hnusne..tak uvidim..snad nepadnu za vlast az prijdu domu 😉

Jo az se vam to zitra vydari ta oslava a moz se neprejes dortem 😀

Peknej nakup mezi hafo lidma 😀

danullinnka
29. únor 2008

Tak nákup jsme přežili bez úhony a spousta peněz v pr..... skoro za nic 😠

Já bych taky potřebovala vypnout,ale jaksi nemám kdy,všichni děcka pohlídají chvilinku a matko starej se 😠

Neboj,já se nepřejím,držím dietu-bodovou 😀 😀
Pak tu dám fotečky z oslavy 😉

elly
29. únor 2008

No tak manza nakonec chce jit na nakupy se mnou... 😅 to je snad prvni chlap co ho to bavi 😅 ..nebo se chce divat kolik utratim 😀 😀 No co priste treba pujdu sama....mam rada, kdyz jde obcas manza se mnou... 😉

Jo o tech penizich za nakup me povidej...to kazdej tyden se me obrati oci v sloup.. 😠 😀 no jo..ale jist se musi..prece se nebudeme omezovat...

Jo bodova dietka..tu jsem kdysi taky drzela..skoda jen, ze rucicka vahy jdeme jaksi na opacnou stranu nez by mela 😀

No tak nevim , zda to je menses..ale jen hrozne slabe krvacim.....mozna je to tou mirenou..

Tuhle jsem si podivala s mamkou a rekla mirena a segra na me..ty mas novou kamaradku 😀 😀 nejak ji to nedoslo..ona si myslela, ze to telsiko je Dana.. 😀 😀 tak me pobavila

danullinnka
1. bře 2008

Dobré ranko Elly,
teda tvoje segra pobavila i mě,fakt supéér 😀 😀
Jak dopadly nákupy?? 😉

Tak my frčíme připravovat lahůdky 😉 Kubča si ráno málem zlomil ručku,trdlo.Bouchl se hranou ruky o poličku,okamžitě napuchlé a modré,ale hýbě malíčkem a už ani neví,že se bouchl,tak je to dobré 😉

Od noci je tu velký vítr,do toho prší,no hnus.Včera jsem říkala manžovi,že už kvetou sněženky a jak se Kubík narodil,tak byly velké hromady sněhu 😖 Jak se to počasí rychle mění 😒

To krvácení,určitě to je Mirenou a za chvilku ti vymizí,uvidíš,to bude o.k. 😉

Tak já pádím,možná ještě dnes kuknu,uvidím,jak to vyjde.

Zatím papa,měj krásný víkend a pozdravuj a líbni Mika 😵

elly
1. bře 2008

Ahoj Danu,

vse nej nej Kubikovi..prece to ma dneska..ja nezapomela..moc ho libni od tety Elly a Mika 😵

No segra je obcas expertka na hlasky... 😀

No ted hnus pocasi fialovej prisel od nas..vecer bylo silene....takze nakupy prdlajs....v desti nikde chodit nebudu. 😠

No ja zkousela Mika nechat spat celou noc...tak sel do postylky v 20:15 a krasne spal do 6 do rana..zlatisko moje..at to trva vecne. Jen ja blba pitoma, jsem koukala do pul jedne na tv a pak jsem do 2 nemohla spat kvuli pocasi a taky kvuli Mikovi..abych ho slysela, kdyby se vzbudil...ale nevzbudil...no krasa.

Dneska mu jdu kupovat tu ryzovou kasi..tak jsem zvedava....zas neco noveho. Vodu me pit nechce, tak mu zacnu delat slabi caj nebo koupim nejakou stavicku a zredim do vodou....

No, jeste furt jako krvacim..tak asi menses....

No jeste ze si Kuba nic nezlomil..to by byl peknej darek k narozkam... 😖 😅

Tak si to pekne uzijte..a mozna jeste kouknu dneska nebo zitra....pa pa a libni rodinu 😉

danullinnka
2. bře 2008

Ahojky Elly,Kubíkovi vyřídím,děkujeme 😉

Oslavička byla super,měl velkou radost z dinosaurů a z kytary,ted staví s manžou traktor z lega 😵 Nejlepší byl u dortu-měl ve tvaru auta,pekla tchýně,zdobil švagr 😉 -sfoukl svíčky a zakousl se do dortu a prý:mmm,to je dobrota 😀 😀 No a zlatý hřeb večera,drž se,tatka se včera ráno oženil 😵 😵
Dnes jdeme k nim na posvatební oběd,máme podezření,že je vážně těhotná,musíme to nějak zjistit 😅

Fotečky přidám asi až zítra,dneska to nějak nestíhám.

Tak my pádíme,zatím papa a líbni Mika 😵

elly
2. bře 2008

Ahoj Danu,

tak koukam, oslava se zdarila...to je prima, ze se Kuikovi hracky libili.

Ty jo tak tatka do too prasknul? Tak gratuluju..no myslis, ze je tehu? No to za chvli poznas..kdyby jo 😀 bude mit peknej buben 😀

Ta fotecky se samozrejme tesim.. 😵

No my dneska mame zkouseci den...ted k obedu bude poprve kureci se zeleninou...odpoledne asi dam trochu ovoce a vecer kasicku...koupila jsem mu vanilkovou ryzovou..tak uvidime...
Dneska zase spinkal celou noc..jen mnza me rikal, ze parkrat bcerel ze spani..chtel dudu..tak mu manza dal..jinak spa od 20:30 do 6:30...zlaticko moje... 😵

Dneska jeste musim zehlit..vubec se me nechce..jinak mama vse udelane..mozna pujdu odpoledne na solarko, ze ohrat 😉

Tak zatim pa pa a peknou nedeli a libni Lukiho a Kubika... 😵

danullinnka
3. bře 2008

Ahojky Elly,
tak konečněěěě jsem se tu dostala 😝 fotečky jsem už přidala,tak kukni.

Včera oběd byl fajn,jen Kuba za chvilku mrčel,že už chce jít domů,že si chce hrát s dinosaurama 😅

A jak Mikeovi chutnalo nové papání??

A ještě krvácíš nebo to už přestalo??já mám teda pořád čisto 😉

elly
3. bře 2008

Ahoj Danu...fotecky jsem videla..moc pekny..taky tu s tvoji segrou 😉 mela jsi nekdy dlouhe vlasy?

No ja porad krvacim....uz treti den..docela na budku..uz me to neba a jeste k tomu me boli bricho..hus fialovej.(blici smajlik)
Ty se mas, ze mas cirto..ja jen doufam, ze uz brzy taky..jestli se to do roka nezlepsi..tak pak budu silne uvazovat si to nechat vyndat a radeji se spat praskama nebo necim jimym....

Celej den ne dneska hnusnej....ja spala jen 4 hodiny..jeste je manzel protivnej jak cinze..tak jsem nastvana...fakt den jak noha...

danullinnka
3. bře 2008

Elly,děkuju za fotečky.Jo,vlasy jsem měla dlouhé,asi pod lopatky,měla jsem je dlouhé i jak jsem se vdávala.Ted mi vyhovují kratší,ale kámoška mi to vzadu stříhá do podkovy,takže předek nechávám dorůst,aby to bylo pěkně zároven 😉 Ale ta delší ofina mě rozčiluje,ale musím to nějak vydržet 😝

Já si myslím,že to přejde,že se to ustálí.Máš mirenu o měsíc později jak já a v té době jak ty jsem taky ještě krvácela a pak už nic.

Jakto,že jsi spala tak málo??A co zas manžovi přelétlo přes nos?? ☹
Já toho dnes taky moc nenaspala,luky promrčel celou noc a do toho mu leze 6 zub 😝 takže dnes k.o.

Elly,tady je tak hnusné počasí,hnus fuj.V sobotu pršelo a foukal vítr,najednou začalo hřmít,blesky,bouřka jak hrom,hned se setmělo a začaly padat kroupy a do toho silný vítr,no síla.Kubča se tak bál,že byl přilepený na moji segře,no my dvě jsme se bály taky 😨

elly
3. bře 2008

Danu...posli me na prive foto s dlouhymi vlasy....rada se juknu... 😵

Jinak znas chlapi...zase pistel, ze s nim tolik nespim..tak jsem pistela zpatky, ze na to nemam cas ani silu kdyz delam vsechno 😠 ...no ale nakonec se me omluvil... 😉

U nas dneska sviti slunicko..tak jsem rada..Mike je dneska hodnej....tak to je taky fajn..divali jsme se s manzou zda nekde nejaky zub..ale po zubu ani stopy 😖 takze asi budeme dlouho bezzuby 😀

danullinnka
4. bře 2008

Ahojky Elly,
no,chlapi,co na to říct 😅 hlavní je,že uznal chybu a omluvil se a nedělal zase uraženého 😉

Tak Mikeovi se zuby aspon brzo nezkazí 😉 neboj,pak poleze jeden za druhým 😵

Elly,musím projít alba,jestli mám nějaké schopné foto a naskenuju a pošlu,ju?? 😵 ale to budu puboška jak vyšitá 😀 😀 krátké vlasy nosím už dlouho 😉 nebo jsem je nechala dorůst,pak zase nakrátko a tak dokola,až to zůstalo u krátkých 😀

No,manža měl mít od neděle noční,ale včera a dnes má ranní a ještě dnes jde na noční,až do čtvrtku.ta ranní je nejlepší,je s náma a je taková pohodka 😔

elly
5. bře 2008

Ahoj Danu,

jsem tu dneska jen na skok..mozna jeste budu mit cas se sem podivat..ale mam moc prace..jeste pak budu muset jed domu...protoze se nam budou divat na okna, a mozna je cele vymenovat....tak jsem zvedava.... 😕

Jinak ted uz jen spinim..tak snad uz je po MS. 😠

U nas nic noveho...jen tu vcera taky padal morky snih, ale je to pryc...uz aby bylo jaro 😉 Alespon to doda vic optimismu.

Mike dnska spinkal docela dobre..jen dvakrat brecel ze spani..tak jsem mu dala dudu a pohladila a zase spinkal...mozna si zvyka na to, ze v noci uz nepapa.

No libni kluky a pisni kdyztak kdyby bylo neco noveho?

P.S. mas skype? Kdyztak me napis do IP... 😉

danullinnka
5. bře 2008

Ahojky Elly,
budou vám dávat plastové??

Taky se těším na jaro,teplo,sluníčko,kytičky 😵 No,to počasí jde asi od vás,tady dnes trochu sněží ☹

Jinak Luky dnes spal pěkně,usnul v půl 7,před půl 8 trošku mrčkal,napil se a spal,pak vypil 210ml v 10hodin a spal do 3,pak se napil,asi půl flašky,vzbudil se zas kolem 5,cucnul a spal skoro do 6.Jen já blbec jsem šla spát v půl 12 😠 😠

Mike je šikulka,že tak krásně spinká.Je dobré,že si vezme cumlík a spinká,Luky ho od narození nechce ☹ ale Kuba ho měl do 2 let,ne a ne ho to odnaučit,pak je ale zahodil sám 😉

Tak když už jen špiním,tak to už brzo přejde,je to na dobré cestě 😉

Taky líbni Mika 😵

elly
6. bře 2008

Ahoj Danu,

jak jsi se vyspala? Ja velmi dobre....spala jsem od 11 celou noc..mnza rikal, ze nic nebude, ze je unavenej 😀
Mike taky spal celou noc.

Jinak asi nam budou davat plastove okna..i ramy take uvidime, zda to klapne a kdy to bude....no to bude narez... 😖 Toho bordelu...a ramusu 😖

No letim neco delat...mam ted hodne prace ..zatim pa 😉 libni kluky 😉

danullinnka
6. bře 2008

Ahojky Elly,
zase jsem to přehnala,šla jsem spát zas pozdě 😠 Luky se vzbudil až před 12-pokrok-ale pak do rána každou chvilku mrčel.Manža dnes nespal a já jsem po obědě zalehla a on hlídal,poprvé,zlatíčko 😅 spala jsem hodku,ale i ta mi pomohla,byla jsem před tím nemožná 😒

Ty okna nezávidím,sousedi dělali vloni v létě,nemohla jsem ani pořádně uspat malého venku,co dělali za randál 😠

Jinak od rána špiním 😠 ráno trošku víc,ted nic,tak uvidíme,počítala jsem to a měla jsem 53dní čisto,supééér 😅

elly
7. bře 2008

Ahojky Danu,

za chvili jedeme na fyzio a k dr na prohlidku, tak pak dam vedet jak jsme dopadli....
😉
No ty okna mozna bude narez..protoze to jesme jen my, kdo bude muset mit nove..takze ten kraval bude trvat dele...no nazdar hodiny.. 😖

Ja jeste malinko spinim..ale snad je to dneska pozledni den....chci mit klid.

Dneska jdeme na tu oslavu...je to hektickej den...mooc prace....a to je patek 😠

Vcera jsem jeste rychle zacla do jednoho obchodu a koupila Mikovi par veci..jako novy bodicka vel 62-68 😀 , tricka, kalhoty, ponozky a puncochace na plazeni doma 😀 ...meli nejake slevy..pak par veci jen tak na doma....to vis, az mu budu kupovat neco hodobozovyho, tak to musim do lepsich obchodu... 😵

No tak zatim pa....letim... 😉

elly
7. bře 2008

Danu....jen na skok..jsme od dr zpatky...Mike ma 65 cm a vazi 7100 gramu 😵 ..jinak musime trenovat celej mesic pretaceni....dr z nim byla skopojena, ale umi jine pitominy 😀 , ale tohle jeste musime doladit. 😉

Jinak mu muzu zacit davat kurku od chleba..... 🙂

Jo a jeste dostal trochu projimalda, protoze kaka mooc trvde bobiky..

danullinnka
7. bře 2008

Tak to je už velký chlap a šikulka 😵 to půjde samo,na to,že se narodil dřív,tak je vážně moc šikovný 😉

Projímadlo???to je nějaké dětské???Luky taky kaká tvrdé bobíky,ale asi s tím problém nemá,kaká i 2x denně 😅

No,za chvilku se jdeme ostříhat,at jsme k světu a večer doma ostříháme Kubu.

Jinak málo špiním,je to až takové černé 😨

elly
7. bře 2008

Danu..to mam obcas taky..jako na konci menses...doktor rikal,ze to je jako stara krev a ze si s nim nemam lamat hlavu 😖 takovy hnedy..... 😒

Ja jsem vcera strihala manzu..Mika jeste nemusim.... 😀

Jo jo to je detske projimadlo...asi 5ml 1x denne..tak uvidime....on kaka jen obden 1x nebo 😖 nekdy malinko kazdy den..ale jen kralici bobiky... 😅

Uz aby bylo 5 hodin....konecna...

Aaa slysim rev...no asi mame hlada, tak jdeme dat fazolky 😀

Zatim pa....treba o vikendu na skypu 😉

danullinnka
7. bře 2008

Tak jsme zase kulturní lidé 😀 😀 pěkně ostříhaní,Kuba taky,sice měl ostříhanou půlku hlavy a začal pištět,že už nechce 😝 ale vzala jsem to do svých rukou a je z něj fešák 😉 Lukyho taky ještě stříhat nemusíme 😀 ale už mu to porostlo,nahoře už to má delší,možná mu to přistřihnu,at mu to trošku zhoustne 😅

Dnes jsem uklízela jeho malé věci a vytahovala větší.jak jsem ho okoupala,tak se pokadil,ale tak,že to bylo až v pyžamku,no a vše mokré,odpoledne jsem prala.Tak jsem sáhla po větším pyžamku,co jsem si myslela,že bude moc velké a ono je akorát 😅

Tak budu se těšit na víkend,jak si pisnem 😉

mandragora
21. bře 2008

Holky,nemám čas přečíst tuhle diskuzi od začátku,ale potřebuju poradit.včera mně mudr zavedla tělísko a dneska od rána cítím škábání a nahmatala jsem si tam šnůrku.Mám plašit,že se to pohlo,volat mudr,nebo to je normální?poradte

danullinnka
24. bře 2008

Ahojky mandragora,tak šňůrku by jsi nahmatat měla,kontrola,že tam tělísko je.A to škubání je asi normální,mě taky pobolívalo břicho,ale to přejde,je to něco nového v těle.Pokud tě to bude moc trápit nebo dělat neplechu,tak radši zavolej k dr.

martinka79
27. bře 2008

já mohu Mitenu jen doporučit měla jsem ji 5let a 3měs. a vůbec žádné problémy, ze začátku ten divný pocit stahů, aler jinak bez menstruace celých 5let. Super věc, těšíms e až si ji po porodu zase dám. Držte se. 😉

danullinnka
27. bře 2008

Ahojky Martinko,já jsem taky spokojená,mám ji sice teprve 6měsíců,ze začátku to bylo krušné,stále špinění nebo krvácení,ale ted už pohodička 😉

elly
28. bře 2008

Ha nova tvar 😀 😀

No ja ji mam 5 mesicu a zatim skoro porad spinim..takze zatim pro me zadna vyhra v loterii 😠 ...snad se to do pul roku spravi....

martinka79
28. bře 2008

elly neboj to přejde. tělo to musí usadit a vztřebat. 🙂

danullinnka
28. bře 2008

Ahojky Elly,dlouho jsme tu nebyly co??? 😀

elly
29. bře 2008

Danu jo nebyly 😀 😀

Marti..ja vim...jen je to obcas na chocholouska 😀

martinka79
29. bře 2008

🙂 vydržet. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru