• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antikoncepce po šestinedělí. Jakou používáte?

4. února 2010 
ahoj mamči, jakou antikoncepci používáte?Nekojím, ale nechce se mi polikat prášky. Není nějaká inekce?.....
2. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Injekce jsou humus, nadělají s organismem prý pěkný cirkus. To už radši ty prášky, v nich je jen minimum hormonů. Případně nitroděložní tělísko.
Já jsem měla Azalii a pak jsem si nechala zavést tělísko.

Mmch, myslím, že taková diskuze už tu je :wink:
2. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když nekojíš tak můžeš snad všechno ne? Náplast je dobrá alternativa prášků.
Ale určitě se tu už o antiku diskuze najde :wink:
3. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslím, že když nekojíš můžeš cokoliv. Já kojím a jdu si pro tělísko :slight_smile: sice je to jednorázově dražší, ale když se to rozpočítá vyjde levněji než prášky a myslím že je i šetrnější k žaludku.
3. únor 2010 v 18:02  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jenomže ono "všechno" je víceméně prášky nebo tělísko :grinning: Když tedy pominu bariérovou antikoncepci (nepohodlné), gely a pěny (nevěřím jim) a injekce (fuj) :grinning: Tak mě napadlo - hodně dávno jsem četla ještě něco o implantátu...

Smudlinky - a nejen k žaludku :wink:
3. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kondom, a nebo nic :grinning: HA jsem nikdy nebrala, nemám to ráda- polykat nějaký pilule... :sunglasses:
3. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky kondom...HA už nechci brát, po jejím vysazení jsem neměla přirozenou menstruaci (akorát po vyvolávací injekci :confounded: Tělísko bych si nedala, měla bych strach, že mi pak nepůjde vytáhnout nebo že bych pak měla záněty.
3. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem jedině za kondom - z toho zaručeně žádné vedlejší účinky na organismus nejsou (kromě alergie na latex). Nepohodlné nám to za celých 20 let nepřišlo. Chemie je prostě chemie a strčit do sebě nějaké tělísko - fuj, ani omylem. Taky je to invaze.
3. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je holt věc názoru každé :wink: Mě zas vůbec neláká představa latexu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlasuju pro pharmatex - nejlépe teda ještě v kombinaci se symptotermální metodou (samotnému pharmatexu zas až tak nedůvěřuju) :slight_smile:
Latex taky moc nemusím a představa, že si do těla cpu nějaký umělý hormony, mě děsí.
3. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
latex taky moc nemusím ale přijde mi to jako menší zlo než hormony a tělísko...ale je to opravdu věc názoru :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tymothy, taky jsme se rozhodli pro Pharmatex a přesně jako ty, samotnému mu nevěřím, tak to kombinujeme s přerušovanou souloží. Tomuhle se už dá věřit nebo je to pořád risk? Máte někdo prosím zkušenost? Manžel kondom nerad a já zatím kojím, takže plodné a neplodné dny jsou pro mě záhadou.
4. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já už bych tomuhle věřila. Na to, že má fungovat i samostatně... :wink:
4. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek