Antikoncepcia Cerazette. Ako sa začínajú brať tabletky?

petaba
20. črc 2007

Ahojte nevie mi niekto poradit ako sa zacinaju brat tabletky po porode, ked este nie je menzes?Dakujem za vsetky odpovede

bramburka
31. črc 2008

Dr. mi dala prasky na zastaveni krvácení a po nich zase zacne krvacet znova, no to je jedno, proste uz nemam brat tuhle antikoncepci, rikala, ze kdo s tim ma problemy (a je takovejch hodne), tak se to moc nesrovna

bramburka
31. črc 2008

nebudu brat zadnou a bde mimi 😀 😵 😅

dokca
20. srp 2008

Ahoj holky, taky užívám Cerazete,ale končím s tím.
Dokud jsem ji nebrala ,tak můj apetit na sex byl bez problémů 🙂 ,ale ted- KATASTROFA.
Volala jsem i dr.a ten mi doporučil taky něco jiného, mám to dobrat a zastavit se.Prý si na to stěžuje vice žen.

jjaanca
20. srp 2008

Hmmm, tak tím to bude že nemám vůůůbec chuť na sex ☹ Já teda nekrvácela, ale doktorka mi řekla, že se to může stát a během krvácení mám brát dvě tablety.

misakulicka
20. srp 2008

já už to mám měsíc v kuse a je to fakt SUPER! brala jsem Azaliu-prý je to podle Dr. normální, ale přestala jsem ji brát a mám to ještě víc....tak snad se to umoudří samo, když teď nic neberu....

vojtisek2007
20. srp 2008

já jsem taky při cerazzete krvácela - teda spíš špinila - první balení nic, dobrý a při dalším jsem začala špinit, někdy víc,někdy míň a trvalo to celý 3 měsíce - tak mi pak mudr.řekl, ať to už neberu a napsal mi normální HA...

dokca
20. srp 2008

Já žádný krvácení ani špinění.Beru ji teda zatím 2 jměsíce a zároveň budu přecházet na něco jiného.Přeci jen si sex chci opět užívat 😀

jandaj
20. srp 2008

Ahoj, tak s tím sexem je to fakt hrozný, beru Azalia a sexuální apetit je fuč. Jinak s tím krvácením mám taky zkušenost, brala jsem to asi 10 dní a pak jsem začala krvácet, krvácení trvalo taky 10 dní a pak to samo přestalo. Beru to už dva měsíce a zatím je to OK. 🙂

vojtisek2007
21. srp 2008

hmmm,tak to já jsem se sexuálním apetitem žádnej problém neměla.... 😉

elucinka
21. srp 2008

Ahoj holky, zbylo mi jedno platíčko Cerazette, možná někomu přijde vhod, písněte mi do IP - první kočka, která napíše a pošle adresu ho dostane poštou zadáčo, já ho už nepotřebuju. 🙂

miska73
12. kvě 2010

ahoj holky, zbyla mi celá krabička Cerazete...máte-li některá zájem písněte IP. Domluvíme se 😉

lendik1983
18. kvě 2010

Ahoj mači - taky mi zbyly dvě platíčka 🙂 Kdybyste některá měla zájem - písněte 🙂

zdenkapo
6. črc 2010

mám k dispozici Cerazette celé balení 3 platíčka exp. 09/2012... pište do IP

nobilis
3. srp 2010

Zdravím! A taky se chci zeptat, jestli byste některá neměla zájem o nenačaté balení, 3 x 28 tablet, použ. do 09/2012, pův. cena 609 Kč, nyní 500 Kč i s poštovným. 🙂

ewelinne
12. črc 2012

Ahojky, taky mi zbyla celá krabička Cerazette, bohužel už nekojím, takže nemám důvod brát zrovna tuhle HA. Pošlu za 500 i s poštovným dobírkou. Kdybyste měly některá zájem, napište mi do IP.

zabka012111
23. srp 2012

ahojte,
beriem tabletky cerazette, chcem sa opýtať, ked som tabletku užila až po menštruácii na 8 den, je to v poriadku alebo som nechránená, a keď tak kolko mam čakať kým začne účinkovať ďakujem za radi ,,,,

andys01
29. pro 2012

ahojek, připisuju mé zkušenosti s Cerazette.. ještě nejsem po porodu ani sem nebyla, ale když sem začla hledat vhodnou HA tak jsem vyzkoušela asi 3 druhy a u každé jsem měla menstruaci a navíc ještě špinila tak půl měsíce, myslela jsem že se z toho už zblázním.. naštěstí dr napadla ještě varianta, že bych mohla vyzkoušet cerazette, po kterých krvácet nebudu vůbec. První měsíc byl úplně suprový, menstruaci ani špinění jsem neměla žádné. Byla jsem strašně happy. Teď už ho dobírám 7 měsíc a od té doby ani menzes ani špinění. Jenže jeden nežádoucí účinek na mě působí! Vůbec po těch 7 měsících užívání nemám chuť na sex!!! Ze začátku to ještě šlo, někdy jo někdy ne, ale poslední dobou je to strašný! Samozřejmě mě na to dr vůbec neupozornil, takže jsem moc ráda, že jsem nakonec našla vaši diskuzi a tam se dozvěděla, že nejsem divná, že se mi úplně ztratila chuť na sex, ale že je to těma práškama! Takže vám tímto chci strašně moc poděkovat, že jste to sem napsali a já končím s cerazette a budu doufat, že si v tý posteli ještě užiju!! 🙂
P.S.: mám nenačaté balení na 2 měsíce, když by někdo chtěl, pošlu vám to za poštovné!!🙂

iveta107
13. únor 2013

Ahoj, chtěla bych zkusit tuhle antikoncepci, na kontrolu jdu až bude malému půl roku tak si při té příležitosti chci nechat něco napsat a chtěla bych i u téhle antikoncepce zůstat po skončení kojení, ale někde jsem četla, že po skončení kojení už není účinná je to možné?A nezačne potom zase krvácení nebo špinění jako bývá ze začátku?

iveta107
13. únor 2013

nikdo neví? Já už se takhle ptám po třetí na různých diskuzích a ještě mě nikdo neodpověděl ☹

kocanda2009
14. bře 2013

@iveta107 ahoj, já tedy brala cerazette 2,5 roku, z toho jsem kojila asi 8 měsíců. Pak jsem vysadila a hned otěhotněla takže určitě účinná je. Jinak MS jsem měla jen úplně na začátku a pak asi po 2 letech takové menší špinění dvakrát. Z toho důvodu jsem ji brala dál i když byla dražší ale nemít MS mi nevyhovovalo. Teď teda zvažuju jestli si ji mám vyzvednout protože přeci jenom jedno negativum tu asi bude - a to ta menší chuť na sex. Protože tu jsem menší měla ale nevím jestli to bylo těmi prášky nebo tím, že jsem prostě neměla náladu...

iveta107
26. bře 2013

@kocanda2009 děkuji za odpověď, konečně jsem se dočkala 🙂 stále zvažuji jestli si jí nechám předepsat, fakt nevím má to hodně negativ

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru