Autoerotika ihned po porodu. Nezačnu krvácet?

salamane
2. únor 2007

Jsem v šestinedělí a bojím se po císařském řezu onanovat kvůli stehům. Bojím se, že mi stahy dělohy po orgasmu poškodí stehy nebo že začnu krvácet. Má někdo s tímto zkušenost ???

chapline
4. únor 2007

Já bych řekla,že na to má po porodu málokdo pomyšlení,a že je to dotaz..no.. 😎

lucisa
4. únor 2007

😀 salamane, jsi dobrá!

já sice nebyla po císaři, ale sešitá jsem byla fest a jen myšlenka na sex mě bolela, takže nad tímhle jsem fakt nikdy neuvažovala.
osobně si myslím, že stehy by měly vydržet, myslím, že větší záběr dostávají třeba při stolici, a že po porodu bývají i zácpy 😒
ale krvácení fakt netuším.

0401
4. únor 2007

salamane, nemáš to téma už otevřeno?
Asi záleží, jakou autoerotiku máš konkrétně na mysli. Po císaři je jizva na břiše...

lottie
5. únor 2007

salamane, jsem teprv před porodem, ale řešila jsem podobnou věc po operaci slepáku a zauzlení střev. Dloouhá jizva přes celé břicho až k tomu pahorku + hodně vnitřních stehů. Myslím, že je to podobné a i když mě ještě všechno bolelo,zkoušela jsem onanovat asi po dvou týdnech a slo to, opravdický sex o dost později. neboj, myslím, že ty orgastické stahy jsou docela přirozené a fajn a neměly by hojícímu se tělu nijak ublížit. onanuj vesele jak chceš, co si děláš sama, máš pod kontrolou.. 🙂

bibianna
22. črc 2008

0401 , jazva je aj na maternici, podľa mňa je otázka na mieste.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru