Bez menstruace mezi prvním a druhým těhotenstvím

s.arik
23. čer 2008

stalo se vám to?
jak jste na sobě těhotenství poznaly? test? nevolnosti?
jak staré (kolik tt) bylo miminko na prvím utz?

snažím se otěhotnět asi od 3m věku dcerky, MS stále nemám (nyní 8m po porodu), tak jsem zvědavá, kdy a jak bych na těhu přišla, pokud dorazí dříve než krámy 🙂

s.arik
autor
24. čer 2008

že by nikdo?

krista
24. čer 2008

S.arik no taky mě napadlo jak na tohle přijít, protože tomu necháváme volný průběh 😉
Snažila jsem se měřit bazální teplotu, ale tam se musí naspat aspon tři hodinky v kuse a to je pro mě dost nereálné, takže jsem pár dní měřila v 1h v noci a tak výsledky taky stály za to 😝
MS už jsem měla pravidelnou po 28 dnech, ale pak jsem začla brát HA (to jsme se ještě na volném průběhu nedohodli) a od té doby se mi to totálně rozhodilo a MS od 4.5. nikde 😠 Tak doufám, že někdo přihodí zkušenost 😉

aponchie
24. čer 2008

jak sem to poznala?bylo mi blbe,ale brutalne..furt sem zvracela,asi do4mesice sem shodila co se dalo a natahovalo me kdyz sem ucitila kafe,prepalenej tuk,jidlo chlast,cigarety a uuuuplne prvni priznak sem mela,ze me bolela prsa ,ale brutalne 🙂

aponchie
24. čer 2008

btw ikdyz sem kojila rok a pul nonstop tak sem od porodu mela MS pravidelnou a porad 😝 jako nechapu

liviky
24. čer 2008

já kojila rok a Ms jsem dostala po 7.měs.,když jsem zapadla po druhé,tak mě nějak pobolívaly prsa a já si vzpoměla že touhle dobou jsem už byla 2.měs,těhotná,udělala jsem si test a ejhle byla jsem znovu 😀 (jinak jsem Ms neměla moc pravidelnou)
teď mám cácorku 2.měs. a druhou 2roky a můžu říct,nikam nespěchejte,je to docela záhul fakt 😒

lukin
24. čer 2008

aponchie: Ty jsi teď těhotná?

Já se taky bojím, že bych to nepoznala, ale zatím další nechceme, ale víte jak. Antikoncepci nemáme.

petpet
24. čer 2008

Ahoj, no tak ja neco jako MS mela, teda jen jednou, kolem 9 mesice, to jsem jeste vesele kojila, a hned 14 dni nato jsem otehotnela, ale jelikoz si prvni ditko dalo "nacas", tak jsme to tak supem necekali. Prisly ale unava (neskutecna opet), nevolnosti, bolesti prsou a jen jsem zminila pred manzele, ze "treba se mohlo stat...", tak hned letel do lekarny pro test a donutil me si ho okamzite pri veceru udelat, jak ho donesl. No a byla tam 😎 Taky jsme na to neprisli hned, ale nejake ty znaky se objevily a ted napodruhe jsem nespechala ani k doktorovi, tak jsme se tam dostali az nejak kolem 10 tt plus dva navic co tedy nesedi, jako minule tehu. Protoze me cykly byly jen tak jednou za dva mesice uz predtim...
Hold muze to prijit zitra i mesice ne. Takze asi az budou nejake priznaky, tak zkusit test no.

lenlut
24. čer 2008

Ahoj,tak já zatím kojím dosud a jsme zhruba 12 týden,Otěhotněla jsme hooodně nečekaně 😅 a byl to pro mě šok a to o to větší že jsme neměla vůbec žádné příznaky krom vynechané MS.Jinka tu jsme měla sotva 4měsíce.Až v 8 týdnu kdy jsme šla k doktorovi a ona to potvrdil,tak jsme teda začala věřit že budem mít 3.I když jsem měal 2 pozotivní testy,tak jsme jim moc nevěřila(i když čárky teba byly úplně jasné a taky to i tím jasně vyjadřovaly 😅 )tak díky tomu že jsem t jen nedostala tak sjme pořád doufala v poruchu.Neobjevil se vůbec žádný příznak,až tak kolem 10týdne mě týden bolely bradavky a bylo mi trochu šoufl po ránu,ale jinka vůbec nic,A ted jediné co mám je že mi po ránu padá tlak a musím dávat bacha abych sebou nešvihla.To jediné se shoduje s předchozíma těhu 😀 U těch předchzích jsme věděla hned ten týden co jsme to nedostala že holky "se ohlašují ",objevily se okmažitě všechny těhu příznaky.A ted ani jako,tak si říkám že je to možná i tím kojením 🙂
Už se těším až se začne hýbat,to už pak budu konečně cítit jako těhu.Ted tomu je nasvědčují "srážejíc"í se kalhoty 😀

krista
24. čer 2008

Aponchie taky nějak nevim že jsi těhotná? 😕

Já jsem se právě poslední dobou cítila strašně unavená jako při prvním těhu, ale to bude nejspíš tím, že mi malá dává zabrat, tak uvidíme jak to bude dál 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru