• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest jizvy po nástřihu hráze. Dá se s tím něco dělat?

29. května 2011 
Uz me to fakt stve a zacinam pochybovat o schopnostech sveho porodnika. Mam skoro rok a pul po porodu a porad me boli jizva po nastrihu hraze. Nekdy dost silne. Predpokladam, ze uz mi to asi zustane.

Jak to mate s jizvou vy? Da se s tim neco delat?
30. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak až takové problémy nemám, ale v poslední době jí víc cítím, jakoby "mě tahá" :unamused: . Ale stalo se mi teď, že jsem ji měla vysloveně vyběhlou, docela jsem se lekla, co se děje - den nato jsem poprvé po porodu dostala menzes. Celkově mám pocit, že se mi to časem zhoršuje, víc o ní vím :unamused:
30. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
me bolela jizva cca 4 mesice..a to jsem to fakt mela spatny, 4ty den po porodu mi praskly stehy a muselo se to nechavat srust samo a hooodne to bolelo..ale ted uz to necitim vubec... :slight_smile:
30. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Anatanko, a co zkusit tu jizvu jemně rozmasírovávat? Třeba olejíčkem na masáž hráze? Aby se prostě ta tkáň stala poddajnější.
31. říj 2008 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mě po prvním porodu bolela jizva po nástřihu asi 4měs. a ted po druhém ani né měsíc,já osobně bych při takových potížích vyhledala doktora,protože jako mamka musím fungovat a né uvažovat,že třeba nevím jak se v klidu posadit!!!....a to krémování co tu listicka nadhodila má určitě taky něco do sebe :wink: :slight_smile:
31. říj 2008 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Olejíček je super a stačí jakýkoliv. Třeba extrapanenský olivový olej. :slight_smile:
31. říj 2008 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj taj ja se taky přidám muj první porod byl před 6 ti lety a občas přo změně počasí nebo po fakt dlouhém sedění mě ta jizva občas bolí,myslela jsem že třeba po druhém porodu mě jizvu lépe zašijí nebo něco,jenže druhý porod byl císařem :unamused:
31. říj 2008 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně pomohlo masírování Bepanthenem :wink:
31. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
můj pervní porod byl císařem- jaká krása, protože druhý byl normálně, měla jsem přes 30 stehů, šili mě přes hodinu a dodnes mě to bolí, navíc mě šili porodní asistentky a je vidět , že to opravdu stojí za opravu, jak řekl i můj gynekolog, hlavně to počasí mě trápí, na to trpím...bolí mě i zavedení tampónu..a sex?????????????????????
31. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
To počasí je fakt to mě taky trápí!
3. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
a neda se to treba smiknout a sesit lip znova?ja nevim jen se ptam,samozrejme pri umrtveni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi dá manžel už mi to taky navrhoval ale ja se bojím :frowning2:
3. lis 2008 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
aponchie to je prast ako uhod- nikdy nikto uplne nevie prisit naspat tak ako to bolo.. :cry:
ja mam tiez nerpijemne problemy snastrihom, a tiez som sa radsej s tym zmierila, ako by som to mala podstupit este raz. pretoze nikdy nevies ci ti to este nezhorsia, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a ta predstava ze si tam dam este raz , v podstate "zbytocne" strihat- bbrrrr fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

inak podla mojej jazvy bezpecne poznam ze mi ide ms, je to strasne neprijene...
3. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Aniska přesně ta představa že by mě zas nastřihovali to se stím radši smířím,myslím že už další miminko nee tak se stím radši fakt smířím :unamused:
4. lis 2008 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem měla jizvu po nástřihu v pohodě, ještě jsem si chválila, jak si dal porodník záležet :grinning: Ale teď jsem podruhé těhu a jizva svědí tak, že bych občas vyletěla z kůže :confounded: Myslíte, že s tím druhé těhu nějak souvisí? :sweat_smile:
29. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek