Bolest klitorisu a stydkých pysků po porodu, na WC

milly333
26. srp 2007

ahoj lidičky,
mám takový problém, jsem měsíc od porodu a teď asi poslední týden mě začal tak nějak tlačit klitorys i stydké pysky, když jdu zatlačit na velkou nebo i na malou...nevím zda to nemůže být tím, že ve vnitř se to hojí...nebo zánět močáku, nebo prostě nějaký zánět!nemáte s tím někdo zkušenosti?

chigina
26. srp 2007

milly mám to taky a to jsem 15 měsíců po porodu a nevím co to je , asi pánev se vrací do původního stavu 😒

milly333
autor
26. srp 2007

to chigina:jéžiš tak to je tedy síla, takovou dobu?a co s tím dělat aby to nebolelo?kolikrát totiž třeba dostanou i jakousi křeč ve spánku nebo když dlouho stojím na místě, přijde mi jako by to natékalo...

hackermartinka
26. srp 2007

Ahoj, já jsem 4 týdny od porodu a cítím to taky.Hlavně ty stydké pysky při dllouhé chůzi, stání...Ale musim říct, že jsem teď začala posilovat svaly pánevního dna a trochu se to začíná lepšit.Tak uvidíme za pár dní.

milly333
autor
27. srp 2007

to jsem ráda, že to nebude nic neobvyklého, že v tom nejsem sama...taky se snažím cvičit ještě to moc nejde kvůli špatnému šití, ale snaha je!tak dej vědět až to bude lepší!!jaké cviky děláš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru