Bolest kolen a končetin po porodu, máte stejný problém?

iv123
22. dub 2012

Ahoj, jsem 10 měsíců po porodu a už nějakou dobu mě strašně bolí kolena, nohy i ruce. Kolikrát mám problém i vstanout z postele. Máte někdo taky stejný problém? Co pomáhá?

ajina10
27. zář 2016

Ahoj holky, jsem 11 měsíců po porodu.. musím říct že porod super ale šestinedělí už nikdy takový nechci zažít.. nejdříve jsem nemohla chodit šílená bolest co krok to slzy než mi zjistili že mám vykloubený S kloub u pánve který se nevrátil na původní místo ... kuli kojení nic na bolest jen rehabilitace a obstriky... nakonec mi to dali do kupy .. pak se mi rozjel nástřih .. čurat jsem mohla jen se sprchou mezi nohama ... pak jsem měla ledvinovou koliku ... pak následovala revize dělohy ... a pak jsem přišla.o mliko ... 😞

karolka89
1. lis 2016

@ajina10 Teda ty sis zažila až mi projíždí po těle husina 😐 chudinko. Přeji ti jen to dobré. Záda jsou svině také jsem si snimi zažila v nemocnici.

julisa88
11. lis 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

A co kdyz me casto boli lýtky jde tomu nejako predejit nebo si mam vzit prasky na bolest? Uz nevim jak se toho zbavit

erika5488
29. lis 2016

@nikulka1 Ahojky omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla ale nějak nestíhám :-/ epidural jsem neměla mám to k té RA. :-/

erika5488
29. lis 2016

@hrozinka8 RA- Reaktivní Artritida....

margaret88
11. led 2017

Ahojky. Tak mám stejný problém. Dcera bude mít 6.měsíců, kojím a už víc jak měsíc mě trápí strašná bolest dolních končetin. Hrozně mě bolí kolena. Kleknout si,dostat se ze schodů a do schodů to je hrozná bolest. 😢Dnes mi dokonce pravá noha otekla až ke kotníku. ☹ Myslíte,že má cenu chodit k doktorovi,nic mi stejně asi nedají. Může to být nedostatkem vitamínů. Nikdy jsem na tohle netrpěla.Za každou radu budu vděčná.

emilkamilka
2. lis 2018

nezkoušela jsi s tím zajet za svým lékařem? Jak jste to vyřešila?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru