• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest kostrče po porodu. Je to normální?

3. listopadu 2010 
Jsem 6 týdnů po císaři a když dlouho sedím a chci se pak zvednout tak mě hrozně bolí kostrč.... máte to taky některá? Mamka říkala že to měla po operaci taky tak nevím...
1. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, super! Né, že bych ti to přála, ale já to měla taky a pořád mám a myslela jsem si, že jsem sama. Měla jsem to asi 2 měsíce po císaři, pak byl 3 měsíce klid a pak jsem vyrazila na spinning a od té doby mě to zase trošku zlobí. Nejvíc ale na tom spinnu. Tuhle jsem se o tom bavila se sestřičkou z ortopedie a říkala, že je to divný, že to spíš mívají matky po klasickém porodu, ale že to prý odstraňujou, tak prej mám dojít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsem si myslela, že jsem to měla sama :grinning: Neměla jsem tedy císaře ale klasický porod a kostrč mě bolela určitě 4-5 měsíců po porodu. Pomohlo mi hodně cvičení na gymbalónu.
3. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pry je to uplne normalni. Pomaha cviceni podle Mojzisove, tedy aspon mne to na bolesti kostrce uzasne pomohlo.
3. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stalo sa to aj mne, ale rehabilitacna sestra mi po porode povedala,ze to vyzera na svaly okolo kostrce,co by sa mala bolest stratit do dvoch tyzdnov, inak mam ist k lekarovi. Nastastie to tak aj bolo. Horsie je to teraz pri druhom tehotenstve, ked ma kostrc boli uz asi od piateho mesiaca.
3. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek