Bolest kostrče po porodu. Je to normální?

alzbeta.hod
1. lis 2010

Jsem 6 týdnů po císaři a když dlouho sedím a chci se pak zvednout tak mě hrozně bolí kostrč.... máte to taky některá? Mamka říkala že to měla po operaci taky tak nevím...

foogy
1. lis 2010

Jé, super! Né, že bych ti to přála, ale já to měla taky a pořád mám a myslela jsem si, že jsem sama. Měla jsem to asi 2 měsíce po císaři, pak byl 3 měsíce klid a pak jsem vyrazila na spinning a od té doby mě to zase trošku zlobí. Nejvíc ale na tom spinnu. Tuhle jsem se o tom bavila se sestřičkou z ortopedie a říkala, že je to divný, že to spíš mívají matky po klasickém porodu, ale že to prý odstraňujou, tak prej mám dojít 😝

lukajda
3. lis 2010

Taky jsem si myslela, že jsem to měla sama 😀 Neměla jsem tedy císaře ale klasický porod a kostrč mě bolela určitě 4-5 měsíců po porodu. Pomohlo mi hodně cvičení na gymbalónu.

martina_z
3. lis 2010

Pry je to uplne normalni. Pomaha cviceni podle Mojzisove, tedy aspon mne to na bolesti kostrce uzasne pomohlo.

aknast
3. lis 2010

Stalo sa to aj mne, ale rehabilitacna sestra mi po porode povedala,ze to vyzera na svaly okolo kostrce,co by sa mala bolest stratit do dvoch tyzdnov, inak mam ist k lekarovi. Nastastie to tak aj bolo. Horsie je to teraz pri druhom tehotenstve, ked ma kostrc boli uz asi od piateho mesiaca.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru