• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest kyčle po porodu, uvolněné vazivo. Stalo se vám?

12. dubna 2017 
mám to samé, před porodem nic a ted 14 dní po porodu se nemůžu skoro hnout, pravá kyčel bolí jak čert :(
14. únor 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já měla stejný problém před porodem, ale to nebylo tak hrozný. Doktor to ani nepřipisoval pánvi :frowning2: za to po porodu jsem si prošla peklem! Dva dny po porodu jsem se nezvedla z postele, nemohla jsem sedět, stát, prostě nic. V životě jsem nezažila větší bolest :frowning2: V porodnici to ze začátku připisovali klasickým bolestem po porodu a na mě koukali jako na histerku. Jenže já měla už jeden porod za sebou a tohle prostě nebylo normální! Nakonec jsem nemohla ani ležet a brečela jsem bolestí. Zavolali doktorku z pohotovosti, tu něco osvítilo a správně mě diagnostikovala. Od té chvilky se konečně začali chovat normálně. Nicméně mi mohli dát léky jen od bolesti, protože jsem kojila. Jsem půl roku po porodu a pořád nesmím běhat, skákat.. Nic co zatěžuje kyčle. Ale už aspoň můžu chodit! Dva týdny po porodu jsem nechodila vůbec, potom s berlemi..
9. říj 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina1005 A jakou ti dali diagnozu?
14. říj 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu s zeptat kde se da poridit ten stahovaci pas a ty náplasti na bolesti?
12. dub v 08:44  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek