• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest v lýtkách po porodu. Měly jste ji taky?

28. dubna 2016 
Ahoj, mám dotaz - měl jste někdo bolesti v lýtkách po porodu? V porodnici se mě pořád ptali, jestli mě nebolí lýtka, ale to mě nic nebolelo, až teď po propuštění domů mě od včerejška bolí lýtka, jako když je mám namožený...
7. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
macu.k: já jsem měla bolesti v lýtkách (křeče v noci) v těhu. Řekla bych, že to může být podobné - je to pravděpodobně nedostatek hořčíku. Tak si zkus zavolat na ambulanci, za to nic nedáš :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macu - nám v porodce říkali, že to ještě po porodu může být - ukazovali nám cviky, vám určo taky, ne? měly by časem zabrat :slight_smile: a ten nedostatek hořčíku, jak píše romankav to taky může být, že :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macu.k už je to starší téma ale pro mě aktuální. Mohu se tě zeptat co to ta bolest v lýtku byla?
Jsem týden po porodu a lýtka mě bolí hlavně jedno.
16. bře 2015 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelaslaba @macu.k pridavam se z dotazem...jsem po sekci, od stredy doma a taky me jakoby vnitrne boli lytko...bojim se trombozy :(
Jak to u vas dopadlo?
23. dub 2016 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fishbonee já už ani moc nevím :slight_smile: Už je to přes 6 let.... Nakonec to asi samo přešlo, stahovala jsem si nohy obvazem a pomohlo to. Ale určitě bych to nepodceňovala..
28. dub 2016 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek