Bolest v lýtkách po porodu. Měly jste ji taky?

macu.k
7. lis 2009

Ahoj, mám dotaz - měl jste někdo bolesti v lýtkách po porodu? V porodnici se mě pořád ptali, jestli mě nebolí lýtka, ale to mě nic nebolelo, až teď po propuštění domů mě od včerejška bolí lýtka, jako když je mám namožený...

romankav
7. lis 2009

macu.k: já jsem měla bolesti v lýtkách (křeče v noci) v těhu. Řekla bych, že to může být podobné - je to pravděpodobně nedostatek hořčíku. Tak si zkus zavolat na ambulanci, za to nic nedáš 🙂

jana.sun
7. lis 2009

Macu - nám v porodce říkali, že to ještě po porodu může být - ukazovali nám cviky, vám určo taky, ne? měly by časem zabrat 🙂 a ten nedostatek hořčíku, jak píše romankav to taky může být, že 😵

adelaslaba
16. bře 2015

@macu.k už je to starší téma ale pro mě aktuální. Mohu se tě zeptat co to ta bolest v lýtku byla?
Jsem týden po porodu a lýtka mě bolí hlavně jedno.

fishboneee
23. dub 2016

@adelaslaba @macu.k pridavam se z dotazem...jsem po sekci, od stredy doma a taky me jakoby vnitrne boli lytko...bojim se trombozy :(
Jak to u vas dopadlo?

macu.k
autor
28. dub 2016

@fishbonee já už ani moc nevím 🙂 Už je to přes 6 let.... Nakonec to asi samo přešlo, stahovala jsem si nohy obvazem a pomohlo to. Ale určitě bych to nepodceňovala..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru