Bolesti nohou po porodu

marenkav
23. říj 2017

Ahoj vsem, mate nekdo zkusenosti s bolestmi nohou,kycli,stydke kosti a vlastne i zad,hlavne v krizi po porodu? Jsem 6 tydnu po porodu a nejak se to nelepsi, naopak mi to prijde trochu horsi. Ale nevim jestli to souvisi s porodem,zacalo mi to tak dva tydny po nem. Neznate pricinu a co se s tim da delat? Diky vsem za odpovedi 🙂

monni88
23. říj 2017

Ahoj, z ničeho nic mě nějakou dobu po porodu strašně bolely kyčle. Dodnes nevím proč, nikde jsem s tím nebyla. Bolest to byla obrovská, sotva jsem chodila. Popadlo mě to při procházce, když jsem předcházela silnici a zůstala jsem stát ve vozovce i s kočárkem, jak jsem tou bolestí nemohla. Domů jsem tahala nohy snad po milimetrech. Pak to přešlo časem. Takže důvod nevím, možná jak se vše navrací zpět do původního stavu.. jen chci říct, že je to asi běžné. Dnes už bych s tím k lékaři určitě šla, než se trápit.

hankaros
23. říj 2017

Ano, je to tim, jak se vse vraci do puvodniho stavu, navic panevni dno a hluboky stabilizacni system je oslabeny. Je to normalni. Me pomohly uvolnovaci cviky (joga, Mojzisova,...) a posilovat vyse uvedene. Pokud muzete, zajdete na fyzio, nekteri dochazi i domu. Poradi vam.

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucie_91
24. říj 2017

Symfyzeolyza - rozestup stydke spony - muze to byt ale i nemusi.

marenkav
autor
24. říj 2017

@monni88
@hankaros
@psya
@lucie_91
Diky za odpovedi. Zatim to neni tak hrozne. Za tri tydny jsem objednana k dr,tak uvidim,co mi na to rekne 🙂

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru